Totem Tabela

Totem tabela sorunsuz bir şekilde size yüksek kaliteli direk işaretleyiciler sunuyoruz. Rekabetçi fiyatlandırmamız, hızlı müşteri hizmetlerimiz ve zamanında teslimatımız, size her büyüklükteki proje için eksiksiz bir bahçe tabelası sunar.

tabela


Totem Tabela

Totem Tabela Nedir? Hangi Materyallerden Üretilir?

Totem tabela modern sembollerin manzarasının bir parçası haline geldi. Arka bahçelerden alışveriş merkezlerine, hastanelere, otellere ve turizm merkezlerine kadar her yerde görülebilir. Modüler bir tasarım felsefesi ekleyerek, hemen hemen her şekli ve boyutu her amaca uygun hale getirebiliriz. Işıklı veya ışıksız düz veya kavisli totemler yapabiliriz. Bir, iki, üç ve hatta dört taraflı olabilirler. , kurumsal markalaşma için harikadır ve rehber panolarını veya arama çözümlerini entegre etmek için idealdir. Ayrıca her bir totem direğini enerji verimli, yüksek parlaklıkta LED’lerle aydınlatabiliyoruz. Totem karakteri oluştururken her zaman rüzgar yükü, statiği ve konumu göz önünde bulunduruyoruz. Monolitlerimiz her zaman en yüksek kalitede üretilir ve zemin derzleri ve statik hesaplamaları içerebilir.

Totem Tabela

Totemler, farklı açılardan ve mesafelerden görülebilen bağımsız sembollerdir. Farklı tabanlardan oluşurlar, tek taraflı, iki taraflı ve hatta kavisli olabilirler. Monolitik tabelalar genellikle maksimum görünürlük sağlamak ve geceleri öne çıkmak için aydınlatılır. Bu modern tabelalar genellikle kusursuz bir şekilde yapılır ve size şık ve modern bir görünüm kazandırır. Monolith veya Totem jetonları şu anda çevrimiçi mağazada özel ürünler olarak mevcut değildir. Totem panoları sipariş üzerine yapılır ve tamamen bireysel ihtiyaçlarınıza bağlıdır, bu nedenle hazır bir çözüm yoktur.

Raket Baskı Çalışmaları, Reklamlarınız İçin Harika Bir Yöntem!

Açık hava Reklamcılığı İçin İdealdir

Totemler, genellikle bir sitenin önünde site tanımlayıcısı olarak kullanılan monolitin aksine, ziyaretçilerin site içindeki bir yeri tanımlamasına yardımcı olmak için kullanılır. Genellikle bir totem kullanımı, kullanıcıları sitede yönlendirmenin benzersiz bir yolunu yaratan yol bulmanın içine yerleştirilmiştir. Geleneksel yol işaretlerinden farklı olarak, totem ek aydınlatma ve LED ekranlar gibi teknolojik unsurlar içerebilir.

Cephe Giydirme

Totem Tabela ile Estetik Görüntü

Totem Tabela binalarınızın ve tesislerinizin içindeki ve dışındaki insanların hareketlerini etkin bir şekilde kontrol etmenizi sağlar. Zeminli Relşam, totem tabela konusunda yeni stiller, boyutlar, renkler ve tasarımlar konusunda çeşitli seçenekler sunar. Bu şekilde çalışanlarınızı etkili bir şekilde yönlendirebilir, ancak kuruluşunuzu “marka üzerinde” tutabilirsiniz. Yaya işaretleri, parmak direkleri, totem işaretleri, pankartlar ve geçici bayraklar dahil olmak üzere diğer yön işaretlerini içerebilir.

Raket Basım ve Raket Üretimi


Totem Tabela nerelerde kullanılmalı

Kalabalığın arasından sıyrılmak istiyorsanız, Monolitik Plaka serimizden başkasını aramayın.
Bir veya iki tarafında grafiklerle kavisli veya düz formda mevcuttur, ziyaretçilerinizi etkilemek için mükemmel bir çözümdür.
Tüm paneller, markanızı tamamlamak için toz kaplamalı çelik bir alt çerçeve ile desteklenir.
, iş yerlerine ana yol girişleri veya okullara, kolejlere veya üniversitelere girişler için mükemmel olan daha rafine bir tabela çözümü sunar, çünkü sütunlar görünür olmadığından iş parkları ve ticari yerler için de kullanılabilirler.
numaralı uçak seçeneği, kuruluşunuzun fark edilmesini sağlamak için yerleşik LED’leri de içerebilir!

Totem markörleri, büyük ölçekte maksimum etki ve görünürlük gerektiğinde monolitlerin ağabeyidir.
Alışveriş merkezleri veya ticari alanlar için ideal olan bu tabelalar aydınlatmalı veya aydınlatmasız olarak mevcuttur.
Araba galerileri, mobilya mağazaları, spor kampları ve giyim mağazaları için de harika bir çözüm olabilirler.

Totem Tabela

Yaya işaretlerinin doğru kurulumu ve kullanımı söz konusu olduğunda güvenlik çok önemli bir husustur. Etkili iç mekan yaya işaretleri, insanları gitmeleri gereken yere yönlendirmekten fazlasını yapar. Ayrıca, kamu erişimine izin verilmeyen alanları belirlemek için de kullanılabilir. Dış Mekan Yaya İşaretleri, insanları ve trafiği ayırmak için erişimi veya kavşakları da tanımlayabilir veya kısıtlayabilir. Zeminli Reklam, tüm sağlık, güvenlik ve yangın düzenleme ihtiyaçlarınızı karşılamak için çalışanlarınıza ve halka rehberlik edecek ve güvenlik veya iş sağlığı ve güvenliği görevlilerinizle birlikte çalışabileceğiniz tabelalar da sunmaktadır.

AVM totem tabelaları, yönlendirme tabelaları, bu ayaklı tabelaların bir çok çeşidi, açık benzin istasyonu tabelaları, sokak pilon tabelaları, dış mekan led ışıklı tabelalar, ışıklı reklam pilon tabelaları ve daha fazlası bulunmaktadır. Genellikle içten (en yaygın olarak) veya dıştan aydınlatılırlar. Boyutları 2 metre ile 25 metre arasında değişmektedir. Temel olarak bir bina veya yapıdan bağımsız olarak bir direğe veya direğe yerleştirilen işaretlerdir. Oteller, şirketler, şirketler, emlak, ticari binalar, alışveriş caddeleri, büyük meydanlar vb. gibi çeşitli sektörlerdeki herhangi bir şirket veya işletme için mükemmel bir reklam ve pazarlama aracıdır. Grubun dikkatini çekebilir ve işinizi büyütebilirsiniz.Ürünlerimizi yenilikçi tasarımı, ileri teknolojisi, zarif rengi ve güzel görünümü ile satıyoruz.

Totem Tabela

Totem tabelaları genellikle alışveriş ve iş parklarının girişlerinde bulunur, yol kenarından görünür, genellikle markaları ve işletmeleri tanıtır ve genellikle uzun listelerde görünür. Diğer işletmeler de mağazalarına girerken adlarının ve logolarının reklamını yapmak isterler. Bu, profesyonel gündüz veya gece görüntüleri oluşturmak için aydınlatmayı içerebilir. Totem Signage, oldukça görünür bir perakende veya kurumsal kimlik ve yol çözümü sunar. Tek taraflı, çift taraflı, üçgen, taraflı veya tamamen özel olarak sunulan monolitik ve totem tabelalarımız, dahili 3D işlevselliği ve aydınlatma gibi modüler bileşenleri içerebilir. Bağımsız bir tabelası olarak sunulan etkileyici özellikleri onu alışveriş merkezleri, okullar ve ofis koridorları için ideal bir tabela çözümü haline getiriyor. Far’n’Beyond’da, mevcut ve yeni Birleşik Krallık müşterileri için çok çeşitli monolitik ve totem tabelaları tasarlıyor, üretiyor, kuruyor, bakımını yapıyor ve bakımını yapıyoruz.

Totem Tabela

Seçtiğiniz tabela türünün işletmenizin itibarı üzerinde büyük bir etkisi olabilir, bu nedenle işletmeniz için doğru imajı tasarlamak önemlidir. Soldaki resimde olduğu gibi, müşteriler, yöneticiler veya liderler için gerektiğinde adlarını gösteren yer tutucu olarak küçük totemler veya monolitler oluşturulabilir. “Mezar taşları” olarak bilinen bu işaretler, ziyaretçilerin kafasını karıştırmadan park yerinizi ve alanlarınızı işaretlemenin etkili bir yoludur. Totem tabelaları konusunda uzmanlaşmış bir üreticiyiz. Kaliteli Totem Tabela tasarımının fark yaratmanın harika bir yolu olduğunu biliyoruz. Öne çıkan bir totem direğinin görmezden gelinmesi neredeyse imkansızdır ve çoğu zaman yerel bir odak noktası haline gelebilir ve işiniz için değerli bir pozlama sağlayabilir. Totem Board’un tasarım olanakları sonsuzdur. Geniş bir malzeme yelpazesi, üretim ve bitirme teknikleri ile gerçekten benzersiz bir şey yaratmak zor değil. Halihazırda etkileyici bir yapıya ışık getirin ve işletme imajınızı bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Totem imalatçılarımız her zaman benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılar ve işletmenizin buna göre sunulmasını sağlar. Totem ustalarımız İstanbul / Ataşehir’de bulunmaktadır.

Totem Tabela

Totem tabelalarımızın çoğunda yer alır, ancak Totem tabelası, o profesyonel imajı taşıyan çarpıcı yapısal tasarımı nedeniyle en popülerlerimizden biridir. Sinyal sistemleri, müşterilerinizi doğru yerlere yönlendirmenin harika bir yoludur ve onlar olmadan, işletmeniz büyükse ziyaretçileriniz hayal kırıklığına uğrayabilir. Bu sistem oteller, eğlence merkezleri, hastaneler, üniversiteler, okullar ve kolejler için idealdir. otem tabelalar, şirket markanızla bağlantı kurabilen pratik, dayanıklı tasarımıyla maksimum görsel etki sunduğu için kurumsal tabelalar için popüler bir seçimdir. Bu kapalı bir işarettir ve arkaya tutturulmuş iki monolitik alüminyum panelden oluşur. Monolitik tabelayı markanızın renklerine yerleştirebiliriz ve tabelanın bir veya iki tarafında kullanmak için tam renkli bir dijital baskı görseli seçebilirsiniz. Hemen hemen her spesifikasyona göre monolitik paneller üretebiliriz. Bu nedenle, standart dışı bir gereksiniminiz varsa lütfen bizimle iletişime geçin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Dış Mekanlarda Kullanımının Önemi

İç-Dış Mekanlarda

Cephe Giydirmede İdeal Malzeme: Alüminyum

Küçük ve orta boy totem direkleri için kullanıma hazır alüminyum bileşenlerden tamamen özel çerçeveli çelik totem direklerine kadar, alanınız ve bütçeniz için mükemmel çözümü sağlayabiliriz. Işıklı karakterler, yerleşik karakterler veya düz ekranlar olsun, her zaman bir çözüm vardır.

Son derece esnek tabela sistemimiz hem standart hem de özel tabelaların üretilmesine olanak sağlar. Çok işlevli alüminyum profillerden oluşan geniş yelpazemiz, iç ve dış mekan tabelaları için yaratıcı tasarım çözümleri sunar. Sistemlerimiz, değiştirilebilir kağıt, plastik, dokunsal ve alüminyum için akıllı çözümler sunar. Kayıt bilgilerinizi hızlı ve kolay bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

Vinil Baskı Çözümleri
Çatı Tabelası | Tabela

Zemini pürüzsüz 1000 denye özel iplikle dokunur. Dış cephelerde kampanya, tanıtım, reklam afişi…

Totem Tabela | Tabela

Mesh baskı çoğu zaman vinil baskı ile karıştırılır. Folyo gibi yapışkanlı bir materyal değildir… 

Işıklı Tabela | Tabela

Folyo dokusuna sahip delikli yapısı sayesinde içeriden dışarıyı, dışardan ise reklamı gösteren arka zemini siyah…

Pleksi Kutu Harf | Tabela

Posterler tanıtım ve duyuru amacıyla duvarlara asılan fotoğraf ya da afişe denir. Anınında kuruma özelliğine…

Fileli Kutu Harf | Tabela

Billboard kasası demir ve alüminyum malzemelerden üretilir. Billboard baskı yırtılmaya, rutubete ve …

Yol Tabelası | Tabela

Duratrans baskı aynı zamanda backlit olarakta bilinir. Backlit arkadan aydınlatmalı panodur.

Tasarım Desteği

Projeleriniz İçin Tasarım Desteği Vermekteyiz. Siz projenizi ekibimize anlatın, tasarımı bitirip sizinle paylaşalım.