Etkinlik Standı

Markanızın rekabette öne çıkmasını istiyoruz. Bunu yapmak için müşterilerinizle bağlantı kurmanız ve bunu etkili bir şekilde yapmak için doğru ortama ihtiyacınız var. Bizimle çalıştığınızda, markanızı tanır ve tüketici-iş ilişkileri kurmaya elverişli bir ortam yaratmaya çalışırız.

display ürün


Etkinlik Standı

Etkinlik Standı

Marka tasarımınızı ticari fuarlarda sergilemek için en iyi PSD teşhir standını mı arıyorsunuz? Bir ticaret fuarında şirketinizin reklamını yapmak istiyorsanız, bu modeller tasarımları görüntülemek için mükemmeldir. Bu maketler, sunumlarınıza birinci sınıf bir görünüm katacak 3D iş stantları ile tasarlanmıştır. Müşterileriniz için profesyonel sosyal medya gönderileri ve web sitesi başlıkları tasarlamak için bu şablonları kullanabilirsiniz. Bu modelleri, sergi broşürlerinde benzersiz teşhirler tasarlamak için kullanabilirsiniz. Bu yazıda, çeşitli web sitelerinden en iyi ücretsiz ve kaliteli sergi şablonlarından bazılarını topladık. Makalede yer alan tüm maket şablonları iyi katmanlı ve organize edilmiştir. PSD dosya katmanlarını kullanarak dolapların rengini ve tasarımını kolayca değiştirebilirsiniz. Akıllı Nesneler özelliği ile dolaplardaki tasarımları kolayca değiştirin. Akıllı sunum katmanlarını kullanarak sunumların arka plan tasarımını kolayca değiştirebilirsiniz.

Raket Basım ve Raket Üretimi


Etkinlik Standı

Modüler bir showroom tasarlamak ve sahip olmak sandığınızdan çok daha kolay ve ucuz! Bize standınızın ölçülerini ve standınızın kat planı mı, açık plan mı yoksa 2 veya 3 taraflı mı olduğunu söyleyin, ekibimiz standınızı tasarlamaya başlasın. Fikirlerimizi basit, anlaşılması kolay bir tasarım taslağı veya şirket logonuz, markanız, renkleri ve yazı tipleriyle birlikte tam bir 3D render olarak sunuyoruz. Gösteride yerinizi almak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlayabilir ve size olağanüstü başarı için her şansı verebiliriz.

Dış Mekanlarda Kullanımının Önemi

İç-Dış Mekanlarda

Etkinlik Standı

Arka fon

Tasarım süreci sadece rakiplerinizden ayrılan çekici bir ekran yaratmakla ilgili değil, aynı zamanda hedef kitlenizde yankı uyandıran ve yeni ilişkilerin yolunu açan bir deneyim ve atmosfer yaratmakla da ilgilidir. İyi tasarım işlevsel olmalıdır ve standın işlevi, yeni müşteri adayları oluşturmak ve katılımcı için satış yapmaktır.

Meydan okumak

Satış ekibimiz, sergi, fuar ve etkinlik mekanlarının tüm alanlarında derinlemesine bilgi sunar. Pazarlama ihtiyaçlarınızı anlamak için zaman ayırırlar. Özel bir hesap yöneticisi ile endüstriyel tasarımcılarımız alanınızı görselleştirmenize yardımcı olurken, üretim ekibimiz alanın sığacak şekilde ve zamanında inşa edilmesini sağlar. Grafik tasarımcıların, proje yöneticilerinin, AV ve lojistik uzmanlarının birleşik desteğiyle, projenizi olabildiğince sorunsuz yürütmek için hep birlikte çalışıyoruz.

Çözüm

Fuarlar, çalışanlarınızı markanızla buluşturmak için en iyi fırsattır. Octink’te, İngiltere’nin önde gelen markalarından bazıları için heyecan verici pop-up vitrinler ve ticari fuarlar oluşturuyoruz. Rulo afişler ve modüler stantlar veya kumaş tel gibi basit mobil teşhir çözümleri sağlayabiliriz. Ancak, biz en çok tam teşekküllü stantlarımız ve teşhir merkezlerimiz ile tanınırız! Markanızın kalabalığın arasından sıyrılmasına yardımcı olabiliriz. Fuar standı tasarımından kurulumuna kadar tam hizmetimizin sadece bir örneğini buradan okuyabilirsiniz.

Vinil Baskı Çözümleri
Çatı Tabelası | Tabela

Zemini pürüzsüz 1000 denye özel iplikle dokunur. Dış cephelerde kampanya, tanıtım, reklam afişi…

Totem Tabela | Tabela

Mesh baskı çoğu zaman vinil baskı ile karıştırılır. Folyo gibi yapışkanlı bir materyal değildir… 

Işıklı Tabela | Tabela

Folyo dokusuna sahip delikli yapısı sayesinde içeriden dışarıyı, dışardan ise reklamı gösteren arka zemini siyah…

Pleksi Kutu Harf | Tabela

Posterler tanıtım ve duyuru amacıyla duvarlara asılan fotoğraf ya da afişe denir. Anınında kuruma özelliğine…

Fileli Kutu Harf | Tabela

Billboard kasası demir ve alüminyum malzemelerden üretilir. Billboard baskı yırtılmaya, rutubete ve …

Yol Tabelası | Tabela

Duratrans baskı aynı zamanda backlit olarakta bilinir. Backlit arkadan aydınlatmalı panodur.

Tasarım Desteği

Projeleriniz İçin Tasarım Desteği Vermekteyiz. Siz projenizi ekibimize anlatın, tasarımı bitirip sizinle paylaşalım.