Vinil Baskı

Vinil Baskı başta olmak üzere tüm dijital baskı işlerinizde yanınızdayız. Ücretsiz keşif ya da fiyat teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

dijital baskı


Vinil Baskı

Vinil Baskı Nedir?

Vinil baskı en basit haliyle, görüntüyü büyük bir kaplamalı plastik rulo üzerinde yeniden oluşturmak için geniş formatlı bir mürekkep püskürtmeli büyük baskı makineleri kullanır. Bu silindirler, mürekkebi kabul edecek şekilde özel olarak kaplanmıştır/işlenmiştir, bu da yüksek çözünürlüklü görüntüleri yeniden oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca, yazdırılabilir vinil rulolar genellikle yapışkan bir desteğe sahiptir. Hem iç hem de dış mekan reklamlarında ve toplu taşıma reklamlarında kullanılan en yaygın malzemeleri kullanıyoruz. Başlıcaları: kendinden yapışkanlı vinil, afiş, afiş, kanvas, poster kağıdı gibi.


Uzakdoğu ya da Avrupa Vinil Baskı

Geniş Formatta Baskı Türü: Vinil Baskı

Vinil baskı görüntülerinizi çeşitli ortamlara mümkün olan maksimum boyutta uygulamanızı sağlar. Çoğu yazıcı, hatta profesyonel olanlar bile, bir miktar genişlik (format) sınırlamasına sahiptir ve bu nedenle bu tür bir uygulama, ayrı bir baskı türü olarak kabul edilir. Aynı zamanda ürünler farklı amaçlara hizmet edebilir ve farklı şekillerde üretilebilir. Ayrıca farklı malzemeler kullanılmaktadır. Yani, bu, ortak bir özellik ile birleştirilen oldukça geniş bir kavramdır. Uygulanan görüntünün genişliği, A4 sayfası olarak kabul edilen standart boyuttan daha büyüktür.

Vinil Germe Nedir?

Vinil Germe

Vinil gerdirme, metal bir kasa üzerine gerilmiş branda benzeri bir malzemeye sahip bir kalkan türüdür. Görsellerden anlaşılacağı gibi metal içerisine germe yapılarak pürüzsüz hale gelmektedir.

Branda Baskı

Vinil Baskı ve Geniş Format Yazıcılar için Kullanılan Baskı Türleri Nelerdir?

Genel olarak, baskı teknolojilerinde 5 ana geniş format yazıcı türü bulunmaktadır:

1. Solvent baskılar için makineler

2. Eko-solvent baskı makineleri

3. UV veya ultraviyole baskı makineleri

4. Lateks baskı makineleri

5. Sulu mürekkepli baskı makineleri

Geniş Format Baskı Tipleri

İç Mekanlarda

Bu teknik, reklam afişleri, el ilanları ve afişler oluşturmak, reklam kampanyaları düzenlemek ve ofis binası iç mekanları tasarlamak için kullanılır. Ek olarak, bu tür dijital geniş formatlı baskı, görüntüleri ve fotoğrafları çoğaltmak için kullanılır. Tüm tonlar, konturlar ve çizgiler net bir şekilde iletildiği için yüksek çözünürlük kullanılır. Bu tür baskı, insanların sıklıkla gördüğü görüntüleri oluşturmak için kullanılır.

Dış Mekanlarda

Bu tür lazer geniş formatlı baskı, promosyon görselleri ve görselleri oluşturmak için kullanılır. Hesaplamalı olarak, insanlar bu tür görüntüleri uzaktan görürler, bu nedenle bu yöntem birkaç metreden daha geniş bir format kullanır. Ayrıntılara dikkat etmenin bir anlamı yoktur, bu nedenle çözünürlük, şirket içi baskıya göre daha düşüktür. İşaretler, posterler ve afişler genellikle onunla yapılır.

Nerelerde Kullanılır?


Dijital Baskı Alanında Vinil Baskı Nerelerde Kullanılır?

Genellikle kamusal alanlarda kullanılan uzun vinil tabelalar, reklam ve reklam yapmak isteyen işletmelerin kullandığı tanıtım malzemeleridir.

Vinil Baskı Nedir?

Hemen hemen tüm baskı işlemlerinin merkezinde, mürekkebin bir rulo malzemeye inkjet uygulaması yer alır. Orijinal, yüksek çözünürlüklü bir dosyaysa, film, plastik veya afiş üzerine basılmış olsun, elde edilen görüntü mükemmel kalitede olacaktır. Ayrıca tekstil (plastik, pamuk) üzerine baskı yapar. Bu hizmet türü en çok tek tip markalama ve hatıra oluşturma için kullanılır. Bu nedenle geniş format baskı, istediğiniz görüntüyü hemen hemen her yüzeye yerleştirmenize olanak tanır. Bu, şüphesiz tüketiciye maksimum olumlu duygular verecek ve genel arka plana karşı olumlu bir şekilde öne çıkmalarını sağlayacaktır. Baskı işinin sonunda, genellikle reklam malzemesinin görünümünü tamamlayan bir baskı bitişi bulunur. Bu işlemdeki varyasyonlar arasında laminasyon, halkaların uygulanması, formata göre kırpma ve ayak tırtılları bulunur. Sonuç olarak, ürünün görsel ve koruyucu özellikleri geliştirilir. Örneğin, dış mekan reklamlarını yerleştirmek için folyo üzerine baskı yöntemini kullandıktan sonra uzmanlar, özellikle çok parlak mekan koşullarında (sergiler ve sergi salonları) folyo yüzeyinin lamine edilmesini tavsiye ediyor.Ben buradayım. Bu, yüzeyi güçlendirir ve istenmeyen parlamayı önler. İç mekan posterleri tasarlarken yüksek kaliteli görüntü işleme kullandığınızdan emin olun. Çünkü iç mekanda uzaktan fark edilmeyen küçük unsurlar göze çarpıyor ve detay eksikliği görünümü olumsuz etkiliyor. Papirus Print, seçtiğiniz alt tabakaya yüksek kaliteli geniş formatlı baskıyı garanti eder. En iyi fiyata yüksek kalite ve zamanında baskı sunuyoruz. Deneyim, son teknoloji ekipman ve bileşenlerin ve sarf malzemelerinin toptan satın alınması, yalnızca rekabetçi olmamızı değil, aynı zamanda piyasa fiyatlarının çok altında fiyatlar sunmamızı sağlar!

İç ve Dış Mekanlarda Kullanılan En İyi Materyal: Vinil (Branda)

İç-Dış Mekanlarda

Vinil Baskı reklam verin, markanızı duyurun ve rahatınıza bakın!

Yoldan geçenlerin dikkatini çekmek için sadece birkaç saniyeniz var. Özel bir tasarım, yoldan geçenlerin dikkatini çekmenin harika bir yoludur. Hafif ancak dayanıklı vinil baskılarımız, her türlü iç mekan veya dış mekan kumaşında net ve solmaya karşı dayanıklıdır. Tüm brandalar, güçlendirilmiş kenarlar ve metal rondelalarla birlikte gelir, bu da uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmış, bütçeye uygun sunumlar yapmamızı sağlar

Vinil Baskı Nedir1

Vinil filmler son zamanlarda bina içlerinde kullanım için popüler hale geldi, bu nedenle UV baskı gibi modaya uygun çağdaş trendlerin hızla kaplama malzemesine yayılması şaşırtıcı değil. Yatak odası duvarlarından araba tasarımlarına kadar her şeyi süslemek için vinil film kullanabilirsiniz. Bu günlerde genellikle airbrushlarda kullanılır. Bu, bu tür malzemelerle çalışmanın çok kolay olması, ayrıca çok uygun fiyatlı ve ucuz olması gerçeğiyle doğrulanmaktadır.Tasarımı vinil yüzeye uygulamak çok kolaydır. Bu nedenle modern airbrush baskının alt dalı olan B.B. optik basınç başlatıldı, d. H. UV baskı kullanarak görüntüyü vinil tabakaya uygulayın ve tabakayı pürüzsüz bir yüzeye dikkatlice uygulayın. Bunun gibi araba tasarlamanın yanı sıra UV baskı kullanılarak oluşturulan hologramlı 3D vinil duvar resimleri de oldukça popüler. Bu tür duvar kağıtları ile odanızın duvarlarında en gerçekçi ve canlı tablolar oluşturarak sadece aile üyelerinize değil, misafirlerinize de hayranlık uyandırabilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Sketches ile iletişime geçin veya https://onprinting.ru/ web sitemizden UV baskılı vinil üzerine bireysel çizim uygulamaları sipariş edin. Çizimlerinizin karmaşıklığı ve hacmi ne olursa olsun, mümkün olan en kısa sürede yüksek kaliteli çalışmayı garanti ediyoruz. Uzmanlarımız yalnızca en yeni ve en güvenilir ekipmanlarla çalışarak tüm gereksinimlerinizi karşılayan sonuçları garanti eder. Fiyatlarımız sizi de şaşırtacak. Vinil Folyo Üzerine UV Baskı sistemlerine ve araçların bireysel iç tasarımına ek olarak, vinil folyo üzerine UV baskı da genellikle belirli ürün ve hizmetlerin reklamını yapmak için kullanılır. UV baskı ile vinil folyo üzerine afiş oluşturmak özellikle önemlidir. Ardından toplu taşıma veya trafiğin yoğun olduğu idari binalara uygulayın. Son yıllarda, bu iç ve dış reklam yöntemi o kadar başarılı oldu ki her yerde görülebilir: sokaklar, çeşitli halka açık yerler, şehirler ve küçük köyler. Ayrıca, bu mal ve hizmet reklamı yönteminin de nispeten ucuz olduğu ve bu nedenle giderek daha popüler hale geldiği belirtilmelidir. Bu tür reklamlar güzel ve çekici görünür, yoldan geçenlerin meraklı gözlerini çeker. UV baskı reklamlarının vinil film üzerindeki bariz avantajlarından bazıları şunlardır: promosyon ürününün parlak ve çekici görünümü. Dış faktörlerin olumsuz etkisine karşı direnç. oldukça uzun bir hizmet ömrüne sahiptir. Malzeme Tipi . Parlak ve mat laminatlarda da mevcuttur. Buradaki seçim büyük ölçüde banner’ın amacına ve işlevine bağlı olduğundan, bu özellikle genel maliyeti etkilemez.

Vinil Baskı Nedir? 2

Vinil baskı, bir tasarımın veya yazının daha sonra reklam veya tasarım amacıyla kullanılmak üzere esnek bir malzemeye aktarılmasının bir yoludur. Böyle bir mühür nispeten yakın zamanda ortaya çıktı, ancak şimdiden çok popüler hale geldi. Her türlü medyaya reklam yerleştirerek öne çıkmanın etkili bir yoludur. Nihai ürün herhangi bir formatta olabilir, hepsi hedefe ve kullanılan ekipmana bağlıdır. Vinil baskının geniş bir uygulama alanı vardır. Şunların imalatında kullanılır: araçlar (otobüsler, kamyonlar, arabalar) üzerindeki çıkartmalar; hediyelik eşyalar, resimler, reklam magnetleri (keneler dahil); reklam medyası; Çocuklar için eğitici oyunlar, bulmacalar; bilgi panoları, tabelalar; kelime kartvizitleri, takvimler, defterler; mağaza ve ofis pencereleri için reklam etiketleri; Ev aletleri ve mobilyalar için dekoratif kaplamalar ve süslemeler. Vinil Baskı Malzemeleri Vinilin kendisi, polimerlerden yapılmış esnek bir malzemedir. Birkaç türde olabilir: Geleneksel. İnsan yapımı ince polimer malzemeler. Manyetizma. Vinil ve ferritten yapılmıştır. Sonra mıknatısladığınızdan emin olun. Folyo ne kadar kalın olursa, manyetik çekim o kadar güçlü olur ve ürün metal yüzeyde o kadar uzun süre tutulur. Bu malzeme aşınmaya karşı dayanıklıdır, çok dayanıklıdır, desen solmaz veya çizilmez. Ultraviyole ışınlarına, sıcaklık değişimlerine, neme karşı dayanıklıdır. Toksin içermez, bu nedenle çevre dostudur. Manyetik vinil, aşağıdaki gibi alt biçimlerde gelir: folyo; rulo; şerit şeklinde; kapalı alan. 3. Yapışkan tabaka ile. Bu vinil normal veya manyetik olabilir. Yüzeyine özel yapıştırıcı solüsyon sürülür. Görüntü herhangi bir kağıda yazdırılır ve ardından vinil üzerine yapıştırılır.
. Kaplama. Vinil, özel renk kaplama, PVC katman, kuşe kağıt ile kaplanabilir. Farklı mürekkepler ve mürekkepler kullanılabilir. En yaygın olarak kullanılanlar solvent boyalar, eko-solventler, UV vernikler, dijital veya serigrafi mürekkepleridir. Vinil üzerine baskı için geniş formatlı bir vinil ofset baskı işlemi vardır. Görüntüleri doğrudan vinile değil, mil üzerinden aktarmak için özel ofset yazıcılar kullanılır. Bu teknoloji çok nadiren kullanılır, çünkü yalnızca haddelenmiş malzeme ile çalışabilirsiniz. Bu baskı teknolojisinin kendisi oldukça uzun ve zaman alıcıdır, dolayısıyla maliyeti yüksektir. Dijital. Çeşitli biçimlerde mürekkep püskürtmeli veya lazer yazıcılar kullanılır. Keskin görüntüler, canlı renkler, tonları renklendirebilir, top oynayabilir. Yüksek çözünürlük, net yakalanmış görüntüleri yeniden oluşturmanıza olanak tanır. Baskı için düz kağıt, fotoğraf kağıdı ve çıkartmalar kullanılır ve bunlar daha sonra vinilin yüzeyine yapıştırılır. Bazı yazıcılar, tasarımı özel parlak bir kaplama ile doğrudan vinil üzerine aktarabilir. Ürünler, hafif bir örtüşme olsa bile düşük fiyatlar ile karakterize edilir. Ama malzemeler oldukça pahalı. Hizmet ömrünü uzatmak için ürün cilalanmalı veya lamine edilmelidir. süblimasyon. Baskı, yüksek üretkenlik ile karakterizedir. Mürekkep malzemeye derinlemesine nüfuz eder ve orada iyi sabitlenir, böylece desene zarar vermez ve ürünü daha dayanıklı hale getirir. Görüntü önce bir ara ortama (kağıda) basılır, ardından vinil üzerine kaplanır ve yüksek sıcaklığın etkisiyle yüzeyini tamamen matlaştırır. Gerekirse şeffaf bir kat boya uygulayarak da görüntüyü koruyabilirsiniz. Genellikle küçük boyutlu hediyelik eşyalar için insanlar laminasyon teknikleri veya özel poliüretan reçineler kullanarak ürünün görünümünü daha çekici ve etkileyici hale getirir. çözücü. Parlak, yüksek kaliteli görüntüler elde etmenizi sağlar. Oldukça sık kullanılır. Görüntünün dayanıklılığı ile karakterize edilen, dış etkenlerden etkilenmeyen çok yüksektir. Açıkhava reklamcılığı oluşturulurken kullanılan solvent baskı, en az 3 yıl hizmet verecek ve zorlu ortamlarda sürekli olacaktır. Özel solvent bazlı mürekkep malzemeye derinlemesine nüfuz eder ve yüzeyini çözer.

Vinil Baskı Nedir?

Açık ara en yaygın, popüler ve ekonomik açık hava reklam türü elbette geniş format baskıdır. Uygulamaya göre geniş format baskı, harici (solvent), dahili (eko-solvent) ve UV baskı olarak ikiye ayrılır. Bölme çok keyfi. “Sokak için” baskı kalitemiz iç mekanlarda kullanılabilecek kadar yüksek. Aksine iç baskının dış etkenlere karşı direnci o kadar yüksektir ki sokağa yerleştirilmesine olanak sağlar. Ancak her mührün bir yeri vardır. Bakalım fark neymiş. Solvent versiyonu (sokak). Dış mekan uygulamaları için öncelikle sert solventli mürekkeplerle baskı kullanılır. Renklendiricileri kimyasal olarak aktif çözücüler (çözücüler) ile karıştırarak, bu boyalar kağıda, vinil filmlere, brandalara ve tentelere iyi yapışır ve malzemenin yapısına nüfuz eder. Baskı solventlerinin modern malzemelerle kombinasyonu, yüksek parlaklık, mükemmel renk üretimi, uzun ömürlü sokak reklam görüntüleri (güneye veya kuzeye bağlı olarak ila 6 yıl) ve yüksek aşınma direnci sağlar. Son derece hassas son teknoloji ekipmanlarımızla yüksek görüntü kalitesi garanti edilmektedir. sokak yazıcısı, büyük damlacık boyutlarına (~2 -75 pl) sahip yazıcı kafaları ile donatılmıştır, görüntülere uygulandığında oldukça kaba grenli görüntüler verir ve bu, yerli baskılarda elde edilen görüntülerle karşılaştırıldığında görülebilen ana farktır. . Elde edilen görüntülerin, izleyiciden yaklaşık 1-2 metre veya daha fazla bir mesafeden izlenmesi amaçlanmıştır. Dış mekan reklam baskısı, solvent baskı için en iyilerinden biri olan Vutek Ultra VU 3360-II geniş format solvent yazıcıda (ABD’de üretilmiştir) yapılır. 3,2 metre genişliğe kadar geniş formatlı film, kağıt, afiş ve ağlara doğrudan baskı için tasarlanmıştır. Daha büyük bir kanvas oluşturmanız gerekiyorsa, resim birden çok bölümden yapıştırılacaktır, bu da hemen hemen her boyutta dış mekan reklamlarına sahip olmanızı sağlar. Yüksek baskı hızı, 108 metrekareye kadar ürün üretimine olanak tanır. Bir saat içinde. Bu sayede reklam panoları, bilboardlar, afişler için her türlü afişi alıyoruz; arabalar için teşhir, teşhir, zemin grafikleri, vinil film görüntüleri; kamyonlar ve standlar için çadırlar.

Eko Solvent

Sokaktan temel farkı olağanüstü görüntü kalitesidir. Bu, yalnızca 1 0 dpi’ye kadar daha yüksek baskı çözünürlükleriyle elde edilmez. Dahili yazıcının üzerine monte edilen küçük püskürtme uçları, daha küçük bir damlacık boyutu sağlayarak yazıcıya mümkün olduğunca yakın yüksek kaliteli görüntüler elde etmenize olanak tanır. Değişken damla boyutu ( -32pl), küçük ayrıntılar, yazı tipleri, yarım tonlar, monokrom yoğun dolgularla daha iyi çalışmanıza olanak tanır. Tabii ki, bu etkiyi elde etmek için özel mürekkepler de gereklidir – eko-solventler. Bu mürekkepler daha çevre dostudur, hafif bir solvent karışımı ve özellikle küçük pigment parçacıkları ile ayırt edilirler. Daha az mürekkebin buharlaşmasıyla baskılar, baskıdan sadece saatler sonra doğal aromalarını kaybeder. Ama tabii ki iç solvent baskı sokakta da kullanılabilir! Ekranın ömrü, reklamın güneşli veya gölgeli tarafa yerleştirilmesine bağlı olarak 3 ila 5 yıl arasındadır. Baskıyı koruyucu film ile kapladığınızda kullanım ömrü -6 yıla çıkar. Şirket içi baskı için ana yazıcımız, 1,6 m’ye kadar baskı boyutuna sahip Mimaki JV 150-160, (Japonya). İç baskı kullanımı en kapsamlı olanıdır. Bunlar posterler, posterler, kağıt posterler. Ve kopyalar yapay ve doğal kumaşlar üzerine yapılır. Ve mağaza vitrinleri, sergi kabinleri, ticaret ofisleri, ışık kutuları tasarlamak için vinil film. Özellikle iç mekan baskı alanında popüler olan son yıllarda duvar resimleri baskılarından bahsetmek gerekir.

UV

UV baskı benzersiz özelliklere sahiptir. Sokak ve iç mekan geniş formatlı yazıcıların avantajlarını dezavantajlar olmadan birleştirir. UV ile kürlenen anında mürekkeple çevre dostu dış ve iç mekan UV baskı ve kokusuz baskı. Ortaya çıkan görüntüler, çok canlı renklere, ev içi yazıcı ile baskı kalitesine, sokakta uzun süre ( -7 yıl) dayanacak ve evle sınırlı olmayacak şekilde tasarlanmıştır. UV baskının ayırt edici bir özelliği, görüntüyü rulo dışında herhangi bir tabaka malzemeye uygulayabilme yeteneğidir. Beyaz baskı, şeffaf malzemeler (cam, PET, ayna vb.) üzerinde görüntü elde etmeyi mümkün kılar. Böyle bir yazıcının varlığı, reklamcılık ve iç tasarımda kullanılan malzeme yelpazesini önemli ölçüde genişletir. Bu mühür: tüm raflarda rulo halinde farklı kalınlıktaki plastik ve köpük panellerde, seramik karolarda camda ahşapta mobilya cephelerinde mutfak tezgahı önlüklerinde metal üzerinde kompozit üzerinde

Geniş Format Baskı

Geniş formatlı baskının temel özelliği, yüksek çözünürlüğü ve dolayısıyla mükemmel nihai görüntü kalitesidir. Bu etki, özel olarak tasarlanmış yazıcılar ve çiziciler kullanılarak elde edilebilir. Müşteriler, basılı ürünleri binanın içine ve dışına yerleştirebilir. Güvenilir boyaların kullanılması sayesinde bu tür ürünler güneşten, yağıştan vb. Kolayca zarar görmez. Basılı bir görüntü elde etmek için önce bir bilgisayara indirilmelidir. Orada ayrıca küçük kusurları yazdırmadan önce düzeltebilirsiniz. Doğru renk üretimi elde etmek için renk provaları yapma alıştırması yapmalısınız. Onların yardımıyla size tamamen uygun bir renk tonu seçebilirsiniz. Sonraki adım, baskı sonrası işlemedir. Burada ürün gerekli tüm kriterlere göre ayarlanır – keskin kenarlar, yapıştırma vb. Tüm bu işlemler, baskının yapıldığı malzemeye bağlı olacaktır. Geniş format baskı, bir reklam veya bilgi şirketi için ideal bir araçtır. Parlak ve gösterişli afişler, afişler, çıkartmalar ve posterler çok sayıda insanın dikkatini çeker, her mesafeden açıkça görülebilir ve büyük boyut, büyük miktarda bilgi yerleştirmenize izin verir, maksimum güven. Bugün hiçbir reklam kampanyası, geniş format baskı kullanarak ürünler üretmeden tamamlanmış sayılmaz. Afiş, afiş veya afişin yerleşimine bağlı olarak baskı uzmanları en uygun malzemeyi seçer. Kağıt, plastik, file, kendinden yapışkanlı film, afiş kumaş üzerine geniş format baskı yapılabilir. Uzmanlarımız ayrıca, siparişinizin onaylanan siparişle tam olarak eşleştiğinden emin olmak için gelecekteki basılmış ürünleri renklendirmenizi tavsiye eder. Geniş format baskı, reklam alanını sınırlamaz, tasarımcılar da bu teknolojinin potansiyelini takdir ederler. Tuval üzerine orijinal baskılar ve fotoğraf arka planları, özel film çıkartmaları, şık afişler ve posterler – tüm bunlar tanınmayan bir dairenin veya ofisin içini dönüştürmeye, vitrinleri, konser sahnesini, tek kelimeyle, herhangi bir yeri dekore etmeye yardımcı olur. Preobrazhenskaya Meydanı’ndaki matbaa Baskı hizmeti portalı, basılı ürünlerin kalitesini dikkatle izler. Sipariş sayısı ne olursa olsun, geniş format baskının hızlı ve teknik olarak yapılmasını sağlamak için çalışacağız. Eksiksiz bir iç mekan çözümü için sadece kanvas baskılar değil, aynı zamanda çerçeve vernikleme, kalıp tasarımları veya baskılar da sipariş etmenizi öneririz. Müşterinin isteğine göre pitoresk tuval altında stilize edilebilir. Düz ve kendinden yapışkanlı fotoğraf kağıdı, kanvas, afiş kanvas, film üzerine geniş formatlı tabloların veya baskıların hızlı bir şekilde uygulanması için hazırız. Ek bir hizmet olarak, uzmanlarımız, müşterilerin ticari olarak mevcut geniş formatlı malzemeleri kullanmaları için gerekli olan haddeleme, çentik açma, tane tasarımı ve diğer hazırlık çalışmalarını gerçekleştirebilir. Mağazamızda geniş formatlı baskı fiyatları Minsk’teki en düşük fiyatlardan bazılarıdır. 1 metrekare maliyeti – 7 ruble. Fiyatlar web sitemizde her zaman güncellenir! Yukarıdaki sipariş hesaplama formunu kullanarak üretim maliyetini öğrenebilirsiniz. Baskı için geniş bir malzeme yelpazesi sunuyoruz – üç afiş kumaşı (Önden Aydınlatmalı, Arkadan Aydınlatmalı, Bloke), üç tip kağıt (Mavi sırt, poster, kaydırma), kendinden yapışkanlı film (düz, laminasyon, tek yönlü görünüm), plastiği ağlayın ve bastırın. “OnlinePrint” geniş format yazıcı, uzun süredir hizmet veren kaliteli bir ürünü, mümkün olan en kısa sürede ve bütçeyle elde etmenizi sağlar! Ürünlerimizin kalitesini garanti ediyoruz. Bu, kaliteden memnun değilseniz, sipariş için ödeme yapmayacağınız anlamına gelir. Geniş format baskılar Posterler ve diğer ortamlar profesyonel ekipmanlarla basılmıştır. Solvent mürekkepli baskı, 3m’ye kadar genişliklerde yapılır. Solvent boyalar tüm kumaşlara mükemmel yapışır, yağmurda yıkanmaz, güneşte solmaz, kurumaz ve çatlama yapmaz. Solvent mürekkeplerle basılan ürünlerin ortalama ömrü 5 yıldır. UV baskının solvent baskıya göre avantajı, baskı sırasında mürekkebin malzeme tarafından emilmemesi, tamamen malzemenin yüzeyinde kalması ve sertleşmesidir. Aynı zamanda görüntü aşınmaya karşı oldukça dayanıklı, parlak ve doygundur.

Vinil Baskı Nedir? Son

Dijital Baskı merkezimizde geniş format baskı, çeşitli basılı ürünler üretmek için kullanılır: posterler, afişler, teşhirler, iç dekoratif unsurlar. Bu teknoloji ile, hemen hemen her büyük malzemeye renkli bir görüntü veya metin aktarabilirsiniz. Ekipmanlarımız tüm renk paletini taşır. Her türlü baskı sonrası (laminasyon, ısıtma, gofraj, kalıp kesim ve daha fazlası) yapıyoruz. Eşyalarınızı kendiniz alabilir veya Moskova kurye hizmetimizi kullanabilirsiniz. İşi hemen almaya hazır – 1 saatten itibaren baskı üretimi. Düzen yoksa, orijinal bir çizim üreteceğiz. Geniş formatlı baskı, önemli bilgileri tüketicilere iletmenin açık ve etkili bir yolu olduğunu kanıtlamıştır. Hedef kitlenizi meşgul etmek ve kendinizi ilan etmekse, bu mükemmel bir seçimdir!

Vinil Baskı Çözümleri
Vinil Baskı | Dijital Baskı

Vinil baskı en basit haliyle, görüntüyü büyük bir kaplamalı plastik rulo üzerinde yeniden oluşturmak…

Mesh Baskı | Dijital Baskı

Mesh Baskı; vinil dokusuna sahip en popüler reklam ürünlerindendir. Birçok avantajı bulunmaktadır.

One Way Vision | Dijital Baskı

One way vision tek yönlü görsel baskı genellikle iç mekanlarda, ofis pencerelerinde ve dış pencerelerde kullanılır.

Poster Baskı | Dijital Baskı

Posterler, tanıtım ve duyuru amacıyla duvara asılan fotoğraf veya görsellerdir. Anında kurutma özelliği vardır.

Billboard Baskı | Dijital Baskı

Billboard üretimini dayanıklı metal çerçevelerden üretmekteyiz. Sıcaklık değişimlerine ve olumsuz..

Duratrans Baskı | Dijital Baskı

Duratrans baskı, halk arasında arkadan aydınlatmalı baskı olarak da bilinir. Diğer bir adı backlit olarakta…

Tasarım Desteği

Projeleriniz İçin Tasarım Desteği Vermekteyiz. Siz projenizi ekibimize anlatın, tasarımı bitirip sizinle paylaşalım.