Teşhir Standı

İster ürününüzü piyasaya sürüyor olun, ister yeni pazar zorluklarını karşılamak için ekranlarınızı yeniden tasarlıyor olun, ister alışveriş teşhir stratejinizi tanımlamak için marka ve satış hedeflerinizi tartışıyor olun… Başlamak için sabırsızlanıyoruz.

display ürün


Teşhir Standı

Teşhir Standı

Ürünlerinizi satmanın daha kolay olacağını düşündüğünüz fazla miktarda ürünleriniz mi var? Yoksa müşterileriniz kasada servis edilmeyi beklerken sunduğunuz yeni bir ürün veya hizmet hakkında onları bilgilendirmek mi istiyorsunuz? Masa Üstü Ürün Teşhirleri, başka bir yerde gözden kaçabilecek anlık satın almalar ve promosyonlar için mükemmeldir. Kasada ve mağazanın diğer yüksek trafikli alanlarında bu ek satışları güvence altına almanıza olanak tanıyan çeşitli ürün teşhirleri ve sayaç teşhirleri sunar. Satışları artırmak için ürünleri öne çıkarmak veya görsellerle satışları artırmak istiyorsanız, ürünlerimiz pazarlamanızın alışveriş yapanları etkilemesine olanak tanır. Bu, müşteri amacını etkileyecek ve iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Plus, perakende mağazanızda doğru ürünleri doğru yerlerde sergileyebiliyorsanız, sonuçlar hakkında konuşmayı seveceksiniz. Tezgah alanınızın kullanımını en üst düzeye çıkarmak için çeşitli boyut ve tasarımlarda farklı ekranlarımız mevcuttur.

Raket Basım ve Raket Üretimi


Marketler, kırtasiye mağazaları ve diğer birçok işletmenin küçük ürünlerini sergilemek için kullandıkları araçlardır.

Ürün teşhirleri, tüketicilere satın alma tekliflerini sunmak veya tanıtmak için fiziksel perakende satış yerlerinde kullanılır. Alışveriş yapanlara bir teklif sunmak veya reklamını yapmak için kullanılan fiziksel perakende konumlarında ürün teşhiri. Mağazalarda yer kısıtlı olduğundan ve raflar farklı ürünlerle dolu olduğundan mağazanıza özel teşhir masaları yerleştirirseniz ürünlerinize bağımsız bir yer verebilirsiniz. Ayrıca ürünlerin teşhir stantlarını özel bir şekilde düzenleyerek, alıcıların ürünlerinize olan ilgisini artıracak ve satışlarını artıracak görsel unsurlarla süslemeniz mümkündür.

Dış Mekanlarda Kullanımının Önemi

İç-Dış Mekanlarda

15 Dakikada Kolay Kurulum İmkanı

Teşhir Standı

Benzersiz tasarım yetenekleri karışımımız, her şekil ve boyutta çarpıcı tezgah üstü ekranlar oluşturabileceğimiz anlamına gelir. Alternatif olarak, aradığınızı bulamıyorsanız, uzmanlarımızla iletişime geçin ve ihtiyaçlarınıza, bütçenize ve özelliklerine göre özel bir seçenek oluşturmak için sizinle birlikte çalışalım. İster geniş yelpazedeki mevcut teşhir stillerimizden birini seçin, ister ürününüze uyacak şekilde tasarlanmış özel bir çözüm seçin, müşterilerimize işinizi rakiplerinizden farklı kılanın ne olduğunu göstermenin kaliteli bir yolunu sunuyoruz.

Teşhir Standı

Gelişmiş yazılımları kullanarak, kurum içi geliştiricilerimiz tasarımı yorumlayabilir ve mühendis ekibimiz tarafından geliştirilip monte edilen özelliklere dönüştürebilir. Britannia için karşılaştığımız diğer zorluklar şunlardı: perakende teşhirlerindeki muslukların güvenli bir şekilde saklanması, ancak daha eski müşterilerin incelemesi için kolayca çıkarılması için bir yol geliştirmek. montaj sisteminin birden fazla ürünle uyumlu olduğundan emin olun. Her ikisi de, uzman ekibimiz tarafından sağlanan “gerçek yenilik” yeteneklerinin ve çözümlerinin mükemmel örnekleridir. Brit için terminal hizmetleri şunları içerir: Tasarım ve şartname çevirisi. en uygun malzemeleri satın alın. Musluk filtreleri imalatı. Müşteri Bileşenleri Mağazası. Proje yönetimi. mağaza içi sipariş işleme.

Teşhir Standı

Türkiye’de perakende ortamınıza uygun teşhir standları üretiyoruz. Son teknoloji tesisimizde boru, tel örgü ve metalden yüksek kaliteli teşhir standları üretiyoruz. Ağır hizmet tipi perakende vitrinler, korozyon direnci için elektroçinko kaplamalı yüksek mukavemetli çelikten yapılmıştır. Metal eleklerimiz kararmaya karşı epoksi toz boya ile kaplanmıştır ve gelecek yıllar için esneklik sağlar. Çok yönlü ekran standlarımız kolay taşıma için düz katlanır ve montajı, sökülmesi ve taşınması kolaydır.

Teşhir Standı

Ürün stantları, genel olarak reklam, tanıtım literatürü veya poster tabanlı araştırmaları destekleyen herhangi bir stant veya destek mekanizmasıdır. Farklı tipte teşhir standları vardır. En basit versiyonlar, masaya sadece posterler, sloganlar ve basit reklamlar yerleştirmez. Daha karmaşık stantlar yere oturur ve farklı yükseklik ve oranlardaki malzemeleri destekleyebilir. En gelişmiş teşhir standlarından bazıları, dijital tabelaları ve plazma ekranlarda reklamı destekleyen yeni teknolojileri içerir. Hem bireyler hem de şirketler çeşitli ortamlarda teşhir standları kullanır. Bir teşhir standı, esasen tek boyutlu bir nesneyi üç boyutlu yapar: yani, normalde düz bir malzemeye hayat ve ışık getirir. Bir teşhir standının açık bir örneği bir poster veya reklam panosudur. Bu tür teşhir standları, genellikle ekran panelini barındıran üçgen bir tel veya metal yapıdan biraz daha fazlasıdır. Teşhir standları, el ilanları, broşürler veya broşürler gibi promosyon malzemelerinin dağıtımı için de faydalı olabilir.

Teşhir Standı

İster tam aydınlatma boyutlarına sahip olun, ister aradığınız şey hakkında genel bir fikriniz olsun, özel tasarım ekibimiz, spesifikasyonlarınıza göre özel bir ekran oluşturmak için sizinle birlikte çalışabilir.
İncelemeniz için 3D render ve boyutları ile teknik bir çizim oluşturacağız, ardından tek seferlik bir prototip oluşturulacak ve seçtiğiniz adrese gönderilecektir.
Portföy/Örnekler sekmesinde tasarladığımız ve ürettiğimiz örnek kabinlerden bazılarına göz atın.
Westminster Wire, metal, ahşap ve karton teşhirlerde uzmanlaşmış bir imalat şirketidir. Müşterilerimize ihtiyaçlarınıza göre uygun tek noktadan hizmet sunma konusunda kapsamlı deneyime sahibiz.
İyi tasarlanmış bir teşhir, ürünlerinizi mağazada müşterinin dikkatini çekmek için estetik bir şekilde sunmanıza olanak tanır. Kişisel satış standınız
ile ürünlerinizin satın alırken karar vereceğinden emin olabilirsiniz. Ünitelerimiz, istenirse, alanı verimli bir şekilde kullanırken belirli bir perakende ortamının görünümünü tamamlayabilir.

Teşhir Standı

İster bir marka lansmanı ister yeni bir kampanya olsun, nerede olurlarsa olsunlar tüm kanallarda görünürlük oluşturmanız gerekir. Özel gereksinimlerinizi ve bütçelerinizi anlıyor ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli seçenekler tasarlıyoruz. Her türlü özel satış noktası teşhir ve aksesuarlarını tasarlayabilir, üretebilir ve yapabiliriz. Sezon içerisinde yapı marketlere kurulmak üzere tasarlanan ve sezon sonunda demonte edilerek depoya sevk edilen raf uzun yıllardır sahada sorunsuz olarak kullanılmaktadır. Arkada yatay ve dikey hareket ettirilebilen 5 x 5 tel sepetli stand. Toz boya ile boyanmış stantların ön kısımlarına dekal kağıdı yapıştırılmıştır.

Teşhir Standı

Ürünleri raflarda sergilemek, pazarlama, satış stratejisi ve reklamları koordine ederek satışları artırmaya yardımcı olan ürün konseptinin önemli bir parçasıdır. Başarılı perakendeciler, ürünleri etkin bir şekilde dağıtmak ve doğru perakende ortamını iletmek için ekranları kullanır. Ürün sunumu çok önemli! Ürün teşhiri, tüketicileri cezbetmek, hatta cezbetmek için kullanılan mağaza ürünlerinin özel bir teşhiridir. ürün teşhir ekranı yoldan geçen herkes tarafından kolayca görülebilir, bu nedenle potansiyel alıcıların ürünü görmeleri ile tepkileri arasında zaman farkı veya zaman farkı olmayacak şekilde düzenlenmelidir. Çoğu durumda, daha küçük zincirler, donanım ve ev aletleri, moda ve hatta yapı malzemeleri gibi çeşitli kategorilerde genel pazarlama stratejilerini destekleyerek mağaza atmosferini teşvik eder. Birçok işletme danışmanı, küçük işletme sahiplerinin yenilikçi ürün stratejileri için en iyi seçim olduğuna inanmaktadır. Tüm ürün sunumları, satın almayı teşvik etmek için tasarlanmış birçok ilkeye dayanmaktadır.

Teşhir Standı

Showroomumuz ve yelpazemiz, büyük şirketlerden bireysel kullanıcılara kadar her büyüklükteki işletme için mobil teşhir stantları ve geniş format baskı ile teşhir stantlarını içerir. Lütfen teşhir standları yelpazemizi inceleyin veya ısmarlama gereksinimlerinizi görüşmek için bizi arayın. Bir perakendeci olarak, farklı ürünleri çekici bir şekilde sunmak için farklı vitrinlere ve mağazalara ihtiyacınız var. Bir teşhir tedarikçisi olarak giyim, ayakkabı ve diğer ürünler için çeşitli teşhir cihazları tasarlıyor ve üretiyoruz. Son derece yenilikçi ve modern olan teşhir standlarımız, işletmeniz için gerçekten göz alıcı bir ifade oluşturmak için en son teşhir ekipmanı ile ultra modern tasarımı bir araya getiriyor. Metal teşhir standlarımız ve satış noktası armatürlerimiz, şirketinizin sergilediğiniz ürünlerin çekici imajını güçlendirerek perakende alanını zenginleştirir. Bağımsız ve modüler teşhir standlarımız, müdahaleci olmadan işlevsellik sunar. Güney Afrika’daki sergiler, işletmenizi rakiplerinizden farklılaştırmanıza ve profesyonel bir görsel izlenim yaratmanıza yardımcı olacaktır. Teşhir standları tedarikçisi olarak, uygun maliyetli ve verimli satış ve promosyonlar için uygun maliyetli, taşınabilir ve çok yönlü zemin sergileme standları sunuyoruz. Metal standlarımız sergileme alanınızı en üst düzeye çıkarır ve zemin yapınıza denge ve yapı katar.

Vinil Baskı Çözümleri
Çatı Tabelası | Tabela

Zemini pürüzsüz 1000 denye özel iplikle dokunur. Dış cephelerde kampanya, tanıtım, reklam afişi…

Totem Tabela | Tabela

Mesh baskı çoğu zaman vinil baskı ile karıştırılır. Folyo gibi yapışkanlı bir materyal değildir… 

Işıklı Tabela | Tabela

Folyo dokusuna sahip delikli yapısı sayesinde içeriden dışarıyı, dışardan ise reklamı gösteren arka zemini siyah…

Pleksi Kutu Harf | Tabela

Posterler tanıtım ve duyuru amacıyla duvarlara asılan fotoğraf ya da afişe denir. Anınında kuruma özelliğine…

Fileli Kutu Harf | Tabela

Billboard kasası demir ve alüminyum malzemelerden üretilir. Billboard baskı yırtılmaya, rutubete ve …

Yol Tabelası | Tabela

Duratrans baskı aynı zamanda backlit olarakta bilinir. Backlit arkadan aydınlatmalı panodur.

Tasarım Desteği

Projeleriniz İçin Tasarım Desteği Vermekteyiz. Siz projenizi ekibimize anlatın, tasarımı bitirip sizinle paylaşalım.