Billboard

Billboard baskı dahil olmak üzere tüm dijital baskı işlerinizde yanınızdayız. Ücretsiz keşif ya da fiyat teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

dijital baskı


Billboard

Billboard Baskı Nasıl Üretilmektedir? İklim Koşullarına Dayanıklı mıdır? Reklam Alanındaki Faydaları Nelerdir?

Billboard üretimini dayanıklı metal çerçevelerden üretmekteyiz. Sıcaklık değişimlerine ve olumsuz iklim koşullarına karşı gerekli direnci oluşturmak için paneller özel koruyucu bileşiklerle kaplanmıştır. Temel, beton harcı, donatı ve güçlendirme cıvatalarından oluşan bir demir ve beton kullanılmaktadır. Plakaların üretimi müşterinin tüm istekleri dikkate alınarak planlarına göre gerçekleştirilir. Billboardlar, caddelerin, yolların ve otoyolların yakınında bulunabilecek en yaygın reklam araçlarından biri olarak kabul edilir. Boyutlarına bağlı olarak yüzlerce metre hatta kilometrelerce takip edilebilirler. Markalardaki bilinirliliği arttırırken ertelenmiş satın alma sayısını da artırabilirsiniz.

Billboard Baskı Çalışmaları En Etkili Reklam Yöntemlerindendir


Yaya ve Araç Trafiğinde Billboard Çalışmalarına Sıkça Rastlarız.

Şehrin insan ve araç trafiğinin fazla olduğu yerlerde karşımıza sıkça çıkan billboard çalışmaları firmanızı markanızı öne çıkarmaktadır. İyi bir tasarım ile akılda kalıcılığı fazla buna karşılık geri dönüşleri ile harika işler çıkarabilmektedirler. Billboardları ağırlıklı araç trafiği olan yerlerde de görebilmekteyiz.

Büyük şehirlerde en popüler açık hava reklamcılığı Billboard olarak görülebilir. Modern metropollerin yaşam koşullarında, mal ve hizmetlerin bu şekilde tanıtılması daha etkilidir. Bir yandan bunun nedeni, sokaklarda çok sayıda araba olmasıdır. Bu nedenle, işaretler genellikle yoğun şehir yollarına yerleştirilir. İşaretin metni ve tasarımı ne kadar orijinal olursa, potansiyel alıcıları çekme olasılığı o kadar artar.


Açık hava reklamcılığında billboard Reklamcılığının faydaları

Billboard Afişlerini Kullanarak Markanızı Akılda Tutun

Tüm reklam kategorilerinin üretimi, montajı ve bakımı, ilgili deneyime sahip uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Uzmanlarımız sizleri dikkatlice dinler ve müşteri gereksinimlerini anlar, ardından diğer metrik özelliklerde billboardları tasarlar, üretir ve kurar. Kurulumdan önce yapı, sağlamlık ve güvenlik açısından test edilir.

Reklamcılıktaki Yeri
Her yerde billboardları görmeniz mümkün

Billboard Baskıda Dayanıklı UV baskı materyalleri kullanmaktayız.

En Geniş Billboard Baskı Merkezlerinden Biriyiz.

Baskı alanında Türkiye’nin en büyük baskı merkezlerinden birisiyiz ve baskı kapasitemiz oldukça yüksektir. UV baskı, bu mega boyutlu baskılar için canlı renkleri ve uzun süreli dayanıklılığı destekler. Malzeme türlerini talebinize göre seçebilirsiniz.

Billboard Baskı

Sadece Birkaç Gün İçinde Billboard Teslimatı Gerçekleştirebilen Birkaç Şirketten Biriyiz.

Acil oluşturulan ve süreli kampanyalarda önemli aksiyonlardan birisi şüphesiz zamandır. Bölgeniz belli ise hızlı bir şekilde koordine olarak ürün montajı için yola çıkıyoruz. Birkaç gün içerisinde teslim etmekteyiz.

Billboard Baskı İçin Nereler Tercih Edilmeli?

Köprü, bina gibi yerlere montaj için tek taraflı afişleri tercih edin. Çift taraflı billboard çalışmaları afişleri, trafikle bulunduğu yere göre idealdir. Billboardlarda 10’dan fazla farklı standart boyut mevcuttur. Tamamını üretmekteyiz. Benzersiz kampanyalar için kendi özel boyutlarınızı ve yapılacak alanlarınızı bizimle paylaşın. Uzman ekibimiz sizi en doğru şekliyle bilgilendirecektir.

Billboard Reklamcılığının Önemi

Doğru Noktalardaki Billboard Çalışmaları Fark Yaratır

Dış Mekanlarda Dayanıklı Billboard Baskı Çalışmaları

Tüm Yıl Boyunca Dayanıklı Billboard Baskı Uygulamaları

Dijital olarak basılmış billboardunuzun reklam baskılarının tamamı, çeşitli ortamlarda tüm yıl boyunca dayanıklı olacak şekilde üretilmektedir. Billboard blueback kağıt üzerine basılarak üzerinde hızlı bir geri dönüş süresi sunuyoruz. Türkiye’nin her yerine montaj uygulamamız mevcuttur.

Tasarım Yaparken Billboard Nasıl Olmalıdır?

Günümüzde modern şehir sakinleri ve sokakları sadece yüksek binalardan ibaret değildir. Sokaklar pek çok tabela, ışıklı pano, levha ve reklam panosu bulabileceğiniz bir bilgi dünyasıdır. Billboardlar kamuya günün herhangi bir saatinde metin veya video olsun her türlü bilgiyi görüntülemek için mükemmel bir fırsat sunuyor. Öncelikle bir billboard tasarlarken karmaşık grafikler ve düşündürücü reklam metinleri kullanamazsınız. İnsan psikolojisi, kısa sürede reklam panolarına alışmak için tasarlandı. Ayrıca açık hava reklamcılığı parlak ve anlamlı olmalıdır.

En Etkili ve En Popüler Reklam Aracı Billboardun

Uzun yıllardır billboard açık hava reklamcılığının en etkili ve popüler ürünlerinden biri olmuştur. Standart billboardları 350 x 200 cm olarak üretmekteyiz. Billboardunuzun baskısının uzun ömürlü olmasını sağlamak için su geçirmez blueback kağıtlara basmaktayız. Billboardlarda reklamlar, genellikle uzun vadeli planlanır. Bu nedenle baskı makinesinin kullandığı malzemelerin kalitesi ve rengi çok önemlidir. Zeminli Reklam baskı merkezinde en iyi Avrupa malzemeleri ve kaliteli renk malzemeleri kullanılmaktadır. Açık hava reklamcılığında geniş formatlı baskı, yeni müşterilerinize yaklaşmanın veya sizi zaten bilen insanlara karşı şirketinizi tanıtmanın en iyi yoludur.

Baskı Çalışmaları Billboardun İçin Hafızalara Yer Edinir

Reklam vermek veya büyük bir promosyonu duyurmaya ihtiyacınız olduğunda insanları bilgilendirmek için billboard harika bir yoldur. Billboardların özelliği, başarılı bir çalışma sonucu bir şekilde yoldan geçenlerin veya arabanın içindekilerin dikkatini çekmesidir. Bu durumda, billboardu yerleştirme için genel kural, hedef reklam grubunu doğru bir şekilde belirlemektir. Ardından, hedef kitlenin en çok nerede seyahat ettiğini analiz etmeniz ve billboard alanını kiralamanız gerekir. Billboardların yerel reklamcılığın bir parçası olduğu söylenebilir, çünkü potansiyel bir müşteri kocaman billboardları görmezden gelse bile, çevresel görüş, afişin boyutunun onları görmezden gelmeyeceği anlamına gelir. Bu durumda billbordlardaki bilgiler okunmasa bile potansiyel müşteriler yine de firmanın kurumsal renklerini hatırlar ve ürün seçerken özellikle hafızalarında nelerin saklandığına dikkat ederler.

ÇalışmalardaBillboardun Üzerine Etkili Tasarım

Billboardu kreatif şekilde uygun tasarlamak, reklam ürünü tasarımcısının temel görevlerinden biridir, çünkü etkinliği buna bağlıdır. Uzmanlara göre başarısız bir reklam panosu tasarımı, pazarlamacıların en yaratıcı fikirlerinin değerini düşürecektir. Reklam panolarının tasarımı, reklam tasarımcısının açık hava reklamcılığına tekabül eden tasarım kurallarına sıkı sıkıya uymasını gerektirir. Reklam uzmanları, yayaların ve araba sürücülerinin billboardlara bakarak yaklaşık üç saniye harcadıklarını ortaya koyan bir araştırma yaptı. Billboardların, yoldan geçenlerin ve sürücülerin, reklam panoları önden görüşü gizlendiği için yan görüş ile çalıştığına dikkat edilmelidir. Bundan kesin bir sonuç çıkarabiliriz: reklam panoları potansiyel müşterileri sadece üç saniyeliğine çeker. Yoldan geçenler reklamın içeriğiyle tam olarak bağdaşıyorsa, bu reklam panosunu tasarlamak için harcanan zamanın boşa gitmediği anlamına gelir.

Billboardun Baskı İçin Nereler Tercih Edilmeli?

Sokak reklamcılığının en popüler biçimlerinden biri Billboard reklamcılığıdır. Bu caddeler ve yollar boyunca yerleştirilmiş büyük bir ana bariyerdir. Billboardlar metal bir pano üzerine yerleştirilir ve bu panoyu yerinde tutmak için kontrplak veya ince çelik levhalarla kaplanır. Poster, yazıcıda kullanılan ağır kağıda göre güneş ve yağmur etkilerine karşı daha dayanıklı özel dayanıklı afiş kumaşından(blueback) yapılmıştır. Reklamınızı, oluştururken önceliğiniz bir üçgen kurarmaktır. Yapacağınız billboardun çalışması tek yönlü, iki yönlü (en yaygın seçenek) ve üç yönlü peki size hangisi uyuyor? Kavşaklara genel olarak üç taraflı billboardlar yerleştirilir. Bu kaynağın popülaritesi göz önüne alındığında, çeşitli malları, hizmetleri veya marka gruplarını tanıtmak için kullanılır. Ancak, billboardlar esas olarak sürücü ve yolcuya odaklandığımızı varsayarsak, tüketicilerin sunulan bilgileri anlaması için yalnızca birkaç saniyesi olduğu ve bu nedenle billboard çalışmasına ek bilgiler yüklenmeyeceğini söylememiz gerekir.

Mümkün olduğunca kolay anlaşılır bilgiler içermelidir. Bazı şirketler, reklam verenlere çeşitli reklam kiralama seçenekleri sunabilir. Billboardlar için reklamcılığı genellikle otoyollarda ve şehir sokaklarında bulunur. Bu reklam biçimi, medya reklamcılığına kıyasla büyük yatırımlar gerektirmediği için diğer reklam yöntemlerine kıyasla ön plandadır.

Vinil Baskı | Dijital Baskı

Vinil baskı en basit haliyle, görüntüyü büyük bir kaplamalı plastik rulo üzerinde yeniden oluşturmak…

Mesh Baskı | Dijital Baskı

Mesh Baskı; vinil dokusuna sahip en popüler reklam ürünlerindendir. Birçok avantajı bulunmaktadır.

One Way Vision | Dijital Baskı

One way vision tek yönlü görsel baskı genellikle iç mekanlarda, ofis pencerelerinde ve dış pencerelerde kullanılır.

Poster Baskı | Dijital Baskı

Posterler, tanıtım ve duyuru amacıyla duvara asılan fotoğraf veya görsellerdir. Anında kurutma özelliği vardır.

Billboard Baskı | Dijital Baskı

Billboard üretimini dayanıklı metal çerçevelerden üretmekteyiz. Sıcaklık değişimlerine ve olumsuz..

Duratrans Baskı | Dijital Baskı

Duratrans baskı, halk arasında arkadan aydınlatmalı baskı olarak da bilinir. Diğer bir adı backlit olarakta…

Tasarım Desteği

Projeleriniz İçin Tasarım Desteği Vermekteyiz. Siz projenizi ekibimize anlatın, tasarımı bitirip sizinle paylaşalım.