Paslanmaz Kutu Harf

Paslanmaz Kutu Harf tabelalar; işletmeler, okullar, showroomlar, binalar, hastaneler, oteller, iç mekan çalışmalarında, kolejler paslanmaz tabelaları ile müşterilerin ihtiyaçlarına göre birçok seçeneğe sahiptir.

tabela


Paslanmaz Kutu Harf

Paslanmaz Kutu Harf

Paslanmaz kutu harf tabelaları, LED akrilik harfler, akrilik harfler, dijital konusunda önde gelen üreticilerinden ve toptancılarından biridir. Promosyon LED ekranlar, vb. Sınıfında kaliteli malzemeler ve gelişmiş araç ve tekniklerle inşa edilmiştir. Piyasa tanımlı standartlara ve yönergelere uygundurlar. Büyük dış mekan tabelaları için çok çeşitli metal harfler sunuyoruz. Bu metal harfleri oluşturmak için kullanılan yüzeyler alüminyum, akrilik, paslanmaz çelik ve pirinçtir. Tüm üretim süreci döküm, lehimleme ve lazer kesimi içerir. LED’leri veya NEON’u kullanarak arka ışık efektleri oluşturabilirsiniz. İnanılmaz görüntü hassasiyetleri nedeniyle genellikle iç mekan uygulamalarında tercih edilirler. Çeşitli standart stillerde, kaplamalarda ve kalınlıklarda mevcut olan bu metal harfler, yeni şekiller oluşturma masrafı olmadan yazı tipi stilleri ve logoları çoğaltmak için idealdir.

Lonely Mountains

Stories of travel into hard to reach places

Last Best

Guides off the Map to secret Destinations

Don’t Forget

Tips on what to look for that make or break a trip

Raket Basım ve Raket Üretimi


Fuar Stand

Yılların sektör tecrübesi ile müşterilerimize geniş bir paslanmaz çelik harf yelpazesi sunuyoruz. Korozyonsuz yapı sağlamak için yüksek kaliteli çelik ve ileri teknoloji kullanılarak uzmanlarımız tarafından güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Siz değerli müşterilerimiz bu kalıplardan çeşitli tasarım ve ebatlarda faydalanabilmektedir.

Dış Mekanlarda Kullanımının Önemi

İç-Dış Mekanlarda

İster showroomda ister koltuklarında olsun, katılımcılar için sürükleyici, eğlenceli ve unutulmaz deneyimler yaratın.

Fuar Standı

Paslanmaz çelik iç ve dış mekanlarda dönüşümlü olarak kullanılmaktadır. Bazı müşteriler iç mekan tabelalarını planlarken çıplak çelik yerine mat çelik kaplamayı tercih ederken, diğerleri marka imajını ve dayanıklılığını korumak için büyük ölçekli paslanmaz çelik dış tabelalara yatırım yapmayı tercih ediyor. Tüketici Sektörü – İşletmeler, Showroomlar, Binalar, Oteller, Hastaneler, Okullar, Üniversiteler Paslanmaz Çelik Tabelalar, müşteri ihtiyaçlarına göre çeşitli seçeneklerde mevcuttur.

Fuar Standı

Paslanmaz çelik metal harfler sipariş üzerine kesilir ve uygun yazı tiplerinde/yazı tiplerinde sağlanabilir. Times Roman gibi geleneksel yazı tipleri veya modern bir görünüm veren çağdaş yazı tipleri olabilirler. Fırçalanmış paslanmaz çelik harfler ayrıca 1,5 mm, 2 mm veya 3 mm kalınlığında olabilir. Parlatılmış paslanmaz çelik kaplama isteniyorsa, 1,5 mm veya 2 mm (standart ek yoktur – HBV bandının yerine geçer) veya yer belirleyici/çubuk eki ile birlikte verildiğinde 3 mm kalınlıklarda mevcuttur.cilalı paslanmaz çelik harfler, yer belirleyici veya dişli çubuk eki kullanılırken 3 mm kalınlığında olmalıdır. Harfler, her harf aralıklı olarak görüntülenir ve tüm bağlantı noktaları kendi kendine montaja izin verir. Paslanmaz çelikten kesilen metal harfler akrilik gibi alternatiflere göre çok daha küçük kesilebilir ancak çok sağlamdır. 15 mm yüksekliğe kadar küçük yüksekliklerde kesilebilir. Yazı tipleri/stiller bu yükseklikte daha sınırlıdır ve standart Arial yazı tipi standarttır. VHB yapışkan bant ile sabitlenir veya yapıştırılır.

Fuar Standı

Paslanmaz çelik harfler ofis binalarında, şirket isimlerinde ve genel müdürlüklerde, otel markalarında, vitrinlerde, otomobil galerilerinde, fabrikalarda, özel evlerde, sanayi sitelerinde, gemi isimlerinde, okul ve üniversite kimliklerinde, şarap isimlendirmelerinde otoriter bir şekilde kullanılacaktır. Barlar, restoranlar, pub-cadde numaraları, apartman/ofis katları, liste uzayıp gidiyor.

Paslanmaz çelik harfler ve sayılar iki renkte mevcuttur: cilalı ve doğal saten. Sert iklimler ve metropol tarzlar için paslanmaz çelik harfler mevcuttur. Tros, ömür boyu garantilidir ve çelik harfleri özelleştirebilir.

Paslanmaz çelik çok dayanıklıdır ve dış mekan tabelaları için harikadır, ancak aynı zamanda harika görünür ve iç mekan tabelaları için harikadır. Paslanmaz çelik harflerimiz ve logolarımız, dayanıklılıkları ve yüksek kaliteli kaplamaları nedeniyle mimarlar ve inşaatçılar arasında çok popülerdir. Katı kesim paslanmaz çelik veya işlenmiş paslanmaz çelik. Paslanmaz çeliğin üstün görünümü lobi ve ofis tabelaları için mükemmeldir.

Vinil Baskı Çözümleri
Çatı Tabelası | Tabela

Zemini pürüzsüz 1000 denye özel iplikle dokunur. Dış cephelerde kampanya, tanıtım, reklam afişi…

Totem Tabela | Tabela

Mesh baskı çoğu zaman vinil baskı ile karıştırılır. Folyo gibi yapışkanlı bir materyal değildir… 

Işıklı Tabela | Tabela

Folyo dokusuna sahip delikli yapısı sayesinde içeriden dışarıyı, dışardan ise reklamı gösteren arka zemini siyah…

Pleksi Kutu Harf | Tabela

Posterler tanıtım ve duyuru amacıyla duvarlara asılan fotoğraf ya da afişe denir. Anınında kuruma özelliğine…

Fileli Kutu Harf | Tabela

Billboard kasası demir ve alüminyum malzemelerden üretilir. Billboard baskı yırtılmaya, rutubete ve …

Yol Tabelası | Tabela

Duratrans baskı aynı zamanda backlit olarakta bilinir. Backlit arkadan aydınlatmalı panodur.

Tasarım Desteği

Projeleriniz İçin Tasarım Desteği Vermekteyiz. Siz projenizi ekibimize anlatın, tasarımı bitirip sizinle paylaşalım.