Üçgen Bayrak

Üçgen bayrak dahil olmak üzere tüm bayrak üretiminde yanınızdayız. Kendi üretim tesisimizde bayrak imalatı yaparak hizmet vermekteyiz.

bayrakçı


Üçgen Bayrak

Üçgen Bayrak Üretimi. Tüm Bayrak Üretimlerinde Yanınızdayız.

Dayanıklılık İçin Tasarlanmış Premium Üçgen Bayraklar Birçok şirket, yeni müşterilere ve nişlere ulaşmak için marka kimliğini kullanır. Bunu yapmak için bayraklar gibi son derece etkileşimli tanıtım araçları yararlıdır. Ayırt edici görseller ve benzersiz tasarımlarla pazarlama bayrakları, iletişim kurmanıza yardımcı olacak çekici tasarımlar sunar. Maksimum görünürlük için vitrininize veya iç mekanlara asın. Banner’lar yüksek çözünürlüklü baskı sayesinde yeni logo ve görsellerle tasarlanabilmektedir. Tam renkli baskıları, hızla dikkat çeken canlı grafikler üretir. Boya süblimasyon yöntemi, hoş bir şekilde pürüzsüz renkler üretir. Bayrağın bir veya iki tarafına ekran ihtiyaçlarınıza göre yazdırabilirsiniz. Optimum etkileşim için her iki yüze yazdırırken 2 farklı görüntü veya aynı görüntü kullanın. Bu özel bayraklar, onlara uzun ömür sağlayan ağır hizmet tipi bir kumaş kullanır.

Türk bayrağı oluşumunda pek çok efsane vardır.

Türk Bayrağı İmalatı

90GSM kumaş aşınmaya karşı daha dayanıklıdır, değiştirme maliyetlerini ve toplam sahip olma maliyetini düşürür. Uzun bir baskı ömrü ve mükemmel birlikte çalışabilirlik için bayrakta solmaz UV mürekkebi kullanılır. Ayrıca, her tür sporun reklamını yapmak ve tanıtmak için kullanılabilecek çok çeşitli spor posterleri sunuyoruz. Metal delikli tek taraflı kumaş bayrak. Bu pullar bayrakların direklere takılmasını kolaylaştırır. Dolgu, deliklerin bükülmesini veya yırtılmasını önler. Sağlam metal delikler ayrıca boyunlukların, kancaların veya diğer cihazların güvenli bir şekilde geçmesine izin verir. pazarlama bayrakları özel yapımdır ve kırışmaz. tabelamız, şirketinizin tasarım gereksinimlerini karşılamak için çevrimiçi bir tasarım aracı kullanılarak özelleştirilebilir.

Bayrak İmalatı

Üçgen Bayrak Markanızı Ön Plana Çıkarır

Markanızı etkinliğinizde veya şovunuzda tanıtmak ister misiniz? Özel afişler, etkinliğinizi markalamanın hızlı ve kolay bir yoludur. Özel çözümlerimizle markanızın kalabalığın arasından sıyrılmasını sağlayabilirsiniz. Özel uzunluklar, boyutlar ve flanş sayısı mevcuttur – özel fiyatlandırma için bizimle iletişime geçin. Kişisel ve ticari kullanım için çok renkli afişler, gökkuşağı bayrakları, kırmızı, turuncu, sarı, mavi, yeşil renkler, şeffaf arka plan, anında indirme küçük resim koleksiyonu.

Bayrak Üretiminde Hızlı ve Kaliteli Üretim

İç-Dış Mekanlarda

Bayrakçı

Kolay sipariş için önceden tanımlanmış tasarımlardan birini seçin. Ayrıca tuval bayrağı için bir kimlik duygusu yaratmak için orijinal sanat eserlerini de yükleyebilirsiniz. Pazarlama bayraklarımız ve pazarlama afişlerimiz, müşterilerinizin reklamı yapılan ürün, hizmet, marka veya şirket hakkında daha fazla bilgi edinmesine yardımcı olur. Normal bakım rutininin bir parçası olarak makinede veya elde yıkanabilir sentetik kumaşların kullanıldığı özel bayraklar. Yeniden kullanıma izin vermek için dayanıklı triko, normal veya hafif deterjanlara ve birden fazla yıkama döngüsüne dayanır.

Vinil Baskı Çözümleri
Parti Bayrağı | Bayrakçı

Zemini pürüzsüz 1000 denye özel iplikle dokunur. Dış cephelerde kampanya, tanıtım, reklam afişi…

Üçgen Bayrak | Bayrakçı

Mesh baskı çoğu zaman vinil baskı ile karıştırılır. Folyo gibi yapışkanlı bir materyal değildir… 

Kırlangıç Bayrak | Bayrakçı

Folyo dokusuna sahip delikli yapısı sayesinde içeriden dışarıyı, dışardan ise reklamı gösteren arka zemini siyah…

Flama Bayrak | Bayrakçı

Posterler tanıtım ve duyuru amacıyla duvarlara asılan fotoğraf ya da afişe denir. Anınında kuruma özelliğine…

Makam Bayrağı | Bayrakçı

Billboard kasası demir ve alüminyum malzemelerden üretilir. Billboard baskı yırtılmaya, rutubete ve …

Plaj Bayrakları | Bayrakçı

Duratrans baskı aynı zamanda backlit olarakta bilinir. Backlit arkadan aydınlatmalı panodur.

Tasarım Desteği

Projeleriniz İçin Tasarım Desteği Vermekteyiz. Siz projenizi ekibimize anlatın, tasarımı bitirip sizinle paylaşalım.