Kanvas Tablo

Kanvas tablo dahil olmak üzere tüm dijital baskı işlerinizde yanınızdayız. Ücretsiz keşif ya da fiyat teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

dijital baskı


Kanvas Tablo

Kanvas Tablo Genel Olarak Nerelerde Kullanılır? Hangi Malzemeler Kullanılarak Üretilir?

Yatak odasında, oturma odasında veya kütüphanede doğa manzaraları, şaheserler, fotoğrafçıların eserleri gibi birçok eseri dilediğiniz yere asabilir ve bu güzel tabloları seyretmenin keyfini yaşabilirsiniz. Kanvas tablolar; dijital baskılarda, özel fotoğraf çerçeveleri veya sanatçıların tablolarını veya fotoğrafçıların fotoğraflarını basmak için kullanabilirsiniz. Kanvasın arkası doğal sarıdır. Tamamen pamuklu bir dokuya sahiptir. Bilinen renklerden farkı olarak, dijital baskının özel bir kimyasal işlemle parlak kaplama kullanmasıdır. Bu kaplama sayesinde su bazlı boyalarla uyumludur.

Özel Baskı Makinelerinde Basılmış Tuval Üzerine Tablolar Yaptırın

Güvenilir ve pratik bir montaj aparatı ile satışı yapılmaktadır. Tablonun askı aparatları ürüne dahildir. Beton, tuğla dahil her türlü yüzeye montajı oldukça basittir. Kordon sayesinde resim duvara tam olarak oturacaktır. Kanvas tablolar, iç mekanlarda mükemmel biçimde dekore edilebilir. Sakinlik verir ve ailesel tabloların duygusal olarak olumlu etkileri vardır. Fotoğraflar dikkat çeker, güzel zamanların, favori bir yerin veya manzaranın anılarını hatırlatır. Bir resim çekip evin içine asarsanız, rahat ve konforlu bir ortam yaratırsanız, eve harika bir hava katacak ve içini daha güzel hale getirecektir. Fotoğraflar dikkat çeker, dikkati ve hayal gücünü harekete geçirir, herkesin sevdiği hoş anların, yerlerin ve sahnelerin anılarını uyandırır.

Kanvas fotoğraf baskısı, görüntünün benzersizliği ve kullanımının çok yönlülüğü nedeniyle hızla popülerlik kazanmıştır.

Gerdirilmiş Kenarlar

Fotoğrafınız tamamen tuvalinizin önünde görüntülenecek, resminizin dış pikselleri çerçevenin kenarlarına kadar uzayacak gerilecek ve hareket bulanıklığı efekti yaratacaktır.

Kanvas Tablo

Göz Alıcı Profesyonel Kalitede Kanvas Baskılar ile En Sevdiğiniz Fotoğraflarınızı Sanat Eserlerine Dönüştürün.

Sanatçı kalitesinde kanvas üzerine baskı ile UV koruması sayesinde solmayı ve çatlamayı önler, kolay temizlenir, dilediğiniz boyutta üretilebilmektedir. Sevdikleriniz, aileniz ya da herhangi bir doğa görseli… Duvarınızda neyi hayal ediyorsanız biz onu üretiyoruz.

Özel 2’li, 3’lü, 4’lü Kanvas Tablo Çalışmaları


Üç Parçalı Kanvas Tablo ile Duvarlar Şıkır Şıkır

Özel üç parçalı kanvas tablo, duvarınız için en çekici ürünlerden biridir. Üçlü kanvas tablo, duvarınız için dinamik bir görüntü oluşturur. Görselinizi üç parçaya böler. Dekorlarını benzersiz ve beklenmedik bir görünümle ayırmak isteyenler için harika bir tercih.

Kanvas Tablo Kullanım Alanları Nelerdir?

Tuval, bir sanat tuvaline benzer bir yüzeye sahip yoğun dokunmuş bir malzemedir. Doğal kumaş bazlı kanvas %100 pamuktan üretilmektedir. Eko solventler, lateks ve UV ile baskı yapılmasını sağlayan özel bir yapı ile kaplanmıştır. Yırtılmaz malzeme, sedye üzerinde şekiller çizmenizi sağlarken, renk belirtilen özellikleri değiştirmez, solmaz veya yırtılmaz. Tuval üzerine neyin basıldığını dünya yakın zamanda öğrendi. Tüketici ihtiyaçları yararına yapay şaheserlerin kopyalarını yeniden üretmektir. İnsanlar evlerini resimlerle süslemiş, matbaa tuvalinin basımı daha da gelişerek uygulama alanını giderek genişletmiştir.

Şık ve Estetik Görüntü Sağlar

İç Mekanlarda

Kanvas Tablo Şık Görüntüsü Duvarlar Çok Güzel

Kanvas tablo istenilen görsel çalışmasını kanvas kumaşa dijital baskı makinesinde baskı işlemi tamamlandıktan sonra çerçeveye gerilir ve genellikle iç mekanda kullanılır.

Kanvas Tablo

Kanvas, tuval üzerine iç mekan resimleri basmak için özel bir modern teknolojidir. En sevdiğiniz fotoğraf veya görsellerden duvarda kendi replikanızı oluşturabilirsiniz, bu görseller internette sınırsız sayıda mevcuttur. Polyester kanvas, ahşap çerçeve. Bazen odanın tarzı etkileyici bir dekorasyon gerektirir. Modaya uygun keten kumaş bu sorunu mükemmel bir şekilde çözer ve iç mekana parlak bir neşe, stilistik birliğin karmaşıklığını verir. Ancak insanlar evleri için gerçek bir resme sahip olmak isterler ve bir sanatçı tarafından yapılmış bir resmin görüntüsünü yaratırlar. Avrupa’daki en sıcak trendin tuvalin içini boyaması tesadüf değil. Modern kanvas satın almak ve binaların duvarlarını süslemek artık çok kolay. Aileniz ve arkadaşlarınız için güzel duvar sanatı sipariş edin. Seçtiğiniz ve lezzetli ikramlar ile afiyet olsun.

Kanvas

Gerçek bir resmin ne kadar değerli olduğunu hayal edin. Aslında çok pahalıdır ve zaman maliyetine de dikkat etmek gerekir. Kaliteli iş bir ay bile sürmüyor. Bütün bunlar, tüm endüstrinin gelişimini büyük ölçüde sınırlar. Print ile tüm süreci önemli ölçüde hızlandırabilirsiniz. Elbette nihai görüntü, sanatçının yazdığı görüntüden farklı olacaktır, ancak kiranın benzersiz metni bu dezavantajı biraz hafifletmeye yardımcı olur. İster parlak renk ve şekilleri tercih edin, ister doğal ve rustik olanı tercih edin, sanat baskıları hemen hemen her mobilya stiliyle birleştirilebilir. Tahta kaseler veya sanatsal vazolar gibi diğer Afrika unsurları özellikle uygundur. İster tek bir resim ister bir hikaye kolajında ​​olsun: Bu güçlü resimler gücü, bireyselliği ve sadakati simgeler. Her gün ilham alın ve tatil yerinizdeki Afrika stilinin büyüsüne kapılın.

Kanvas

Tuval üzerine baskı uygulaması çok farklıdır. Her şeyden önce, tasarımcılar arasında böyle bir baskı hizmeti talep edilmektedir. Benzersiz bir iç stil yaratmak için genellikle binaların tasarımında kullanılır. Ekran ayrıca genellikle bir reklam aracı olarak kullanılır. Eşsiz doku, özellikle standart olmayan çözüm, herkesi öfkeyle dolduran tanıdık parıltıdan önemli ölçüde farklı olduğundan, nihai izleyiciye kendini hemen açıklar. Sonuç olarak, tüm şirketin başarı şansını büyük ölçüde artıran reklamlara daha fazla dikkat edilir. Ayrıca tuval üzerine baskı, hediyelik eşyaların dekorasyonunda yaygın olarak kullanılmaktadır. Örneğin, ciddi fotoğraflar için. Gelin ve damadın resim şeklinde yapılmış, portresiyle birlikte doğum günü erkeğine hediye edilmiş, her yüzyıla ve resimdeki yönüne göre stilize edilmiş bir resim.

Kanvas

Tuval üzerine resimler, evin içini çeşitlendirmenin veya bir ofis, perakende veya kamu kurumunun duvarlarını dekore etmenin uygun ve ucuz bir yoludur. Tuvalin dokusu, her görüntüye büyük sanatçıların resimlerine benzersiz bir benzerlik kazandırmayı mümkün kılar. Ayrıca, çok paraya mal olan ünlü tabloların reprodüksiyonları, tuval üzerinde düz kağıda göre çok daha iyi görünüyor. Modern sanat sadece görsel olarak etkileyici ve etkileyici olmakla kalmaz, aynı zamanda evinize çok özel bir hava verir. Tek bir görüntü çok şey anlatır ve herkesin dikkatini çeker. Bu kategoride, yaşam alanınıza özel bir şeyler katabileceğiniz ve güzel yönünüzü gösterebileceğiniz sıra dışı sanat eserleri bulacaksınız. Burada etnik bir görünümle gösterilen şehvetli parçalar, parlak renkleri ile karakterize edilir ve oturma odanıza Afrika dokunuşu getirir.

Vinil Baskı Çözümleri
Vinil Baskı | Dijital Baskı

Vinil baskı en basit haliyle, görüntüyü büyük bir kaplamalı plastik rulo üzerinde yeniden oluşturmak…

Mesh Baskı | Dijital Baskı

Mesh Baskı; vinil dokusuna sahip en popüler reklam ürünlerindendir. Birçok avantajı bulunmaktadır.

One Way Vision | Dijital Baskı

One way vision tek yönlü görsel baskı genellikle iç mekanlarda, ofis pencerelerinde ve dış pencerelerde kullanılır.

Poster Baskı | Dijital Baskı

Posterler, tanıtım ve duyuru amacıyla duvara asılan fotoğraf veya görsellerdir. Anında kurutma özelliği vardır.

Billboard Baskı | Dijital Baskı

Billboard üretimini dayanıklı metal çerçevelerden üretmekteyiz. Sıcaklık değişimlerine ve olumsuz..

Duratrans Baskı | Dijital Baskı

Duratrans baskı, halk arasında arkadan aydınlatmalı baskı olarak da bilinir. Diğer bir adı backlit olarakta…

Tasarım Desteği

Projeleriniz İçin Tasarım Desteği Vermekteyiz. Siz projenizi ekibimize anlatın, tasarımı bitirip sizinle paylaşalım.