Yelken Bayrak

Yelken bayrak dahil olmak üzere tüm display malzemelerini üretebilmekte ya da tedarik etmekteyiz.

display ürün


Yelken Bayrak

Yelken Bayrak Nasıl Yapılmaktadır? Hangi Malzemeler Kullanılır?

Mobil bayrak bir hava durumu tahminidir. Taban ile donatılmış döner mekanizma sayesinde rüzgar yönünde dönebilmektedir. Bu bayrak direkleri güneyde, tatil bölgelerinde, plajlarda ve tatil bölgelerinde çok popülerdir. Bayrak direkleri pratik taşıma çantalarında sağlanır. Basit ve hızlı kurulum ile karakterize edilirler. Malzeme alüminyumdur. Ayak su dolu.

Yelken Bayrak Estetik Görünmesi İçin Önemli

Mağaza veya ofis kapı panelleri, müşterilerinizin dolapların yerleşimi arasında gezinmesini sağlar. Böyle bir işaret, işyerinin numarasını, kuruluş bölümünün adını, çalışanın konumunu, adını ve soyadını, misafir alma programını vb. içerebilir. Kapı panellerinin estetik işlevi de aynı derecede önemlidir. Onların yardımıyla belirli bir atmosfer yaratabilirsiniz. Örneğin, katı bir iş tarzındaki seçenekler, şirketin sunumunu ve istikrarını vurgular. Mizahi kapı aletleri eğlence sektöründeki işletmeler içindir. Bu seçenek size çalışanların yaratıcı fikirlerini sunar ve stres atmanızı sağlar. Büyük bir ofis binasında ofis tabelası, orijinal veya dayanıklı görünümü ile firmanıza dikkat çeken mükemmel bir pazarlama aracı olabilir.

Plaj bayrağı iç ve dış mekan kullanımı için tasarlanmıştır. Çeşitli pazarlama kampanyaları ve etkinlikleri için mükemmeldir. Sökülmesi ve mobil çantada saklanması kolaydır.

Yelken Bayrak Ruh halini Yansıtır

Plaj mobil afişleri, kendinizi, ürününüzü veya hizmetinizi potansiyel müşterilere iletmenin etkili bir yoludur. Yaz aylarında, plajlar iyi bir ruh hali ve rahat bir atmosferde tatilcilerle dolduğunda, günlük yaşamla ilgili olarak olumlu bir renge sahip bir reklam nesnesi almaya hazırdırlar, bu nedenle plaj bayrağı kullanmak kendinizi tanıtmanın iyi bir yoludur. baharda. . , yaz veya sonbahar sezonu. Plaj bayrakları da genellikle halka açık toplantılarda kullanılır. Örneğin ticaret fuarlarında, resmi tatillerde, spor etkinliklerinde, tanıtım etkinliklerinde ve mağazalarda. Mobil bayrak kiti, taşımak için dayanıklı bir kumaş çanta içerir.

Araç Kaplama

Yelken Bayrak

Model, eğlenceli ve görünür, bunlar plaj bayrağının üç özelliğidir. Her türlü etkinlikte kullanılan çok popüler bir iletişim aracı. Geniş kapsamlı bir görünümle müşterileri çekmeye yardımcı olur. Atölyemizde basılan bu plaj bayrağının son hali görseliniz sayesinde daha da değerli olacaktır. Hava koşullarına uyum sağlamak için tasarlandı, her türlü aktivite için kullanabilirsiniz. 20 ila 30 km/h rüzgar hızına dayanıklıdır. Bu, basılı plaj bayrağınızı hem iç hem de dış mekanlarda kullanabileceğiniz anlamına gelir. Sahilde, dağlarda veya şehirde, kaldırımda veya açık bir günde binanın önündeki etkinliklerde. Sunduğumuz tüm seçenekler, onu herhangi bir duruma uyarlamanıza izin verir.

Raket Basım ve Raket Üretimi


Yelken Bayrak Reklamlarınızda Önemli Yer Tutmaktadır

Kişiselleştirilmiş bir isim plakası ile çalışma alanınıza veya ofisinize konukları ve çalışanları karşılayın. internet sitesi tabanlı tasarım aracımızı kullanarak çevrimiçi olarak kolayca özel isim levhaları oluşturun. Kapılar, masalar veya ofisler için isim ve başlıklarla kişiselleştirilmiş isim levhaları tasarlayın. Aşağıdaki tasarımlarımızdan birini seçin veya sıfırdan kendi isim plakanızı oluşturun.

Yelken Bayrak

Plaj bayrağının görüntünüze mükemmel şekilde uyması için yapmanız gereken ilk seçim şeklidir. Bir gözyaşı modeli veya bir tüy modeli seçebilirsiniz. Beden olarak bayrağınızı S,M,L ve XL olarak tercih edebilirsiniz. Boyutlar 2.15m, 2.55m, 3.25m veya 5.10m’dir. Plaj bayrağınızı bir çanta içinde teslim ediyoruz, böylece gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz.

Dış Mekanlarda Kullanımının Önemi

İç-Dış Mekanlarda

Çeşitli Boyutlarda Fotoğraf Çerçeveleri Stoklarda Mevcuttur

Tüy bayrakları ve plaj bayrakları basma konusunda uzmanız. Yüceltilmiş ve kişiselleştirilmiş bu bayrak her iki taraftan da görülebilir ve hava koşullarına dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Çok çeşitli plaj bayrakları ve bayrakları arasından seçim yapabilirsiniz. Her iki tarafa ve arkaya baskılı plaj bayrakları üretiyoruz. Bayrak bayrakları ve plaj bayrakları sipariş etmek online mağazamız aracılığıyla çok kolay. Bir bayrak şablonu ve plaj bayrağı seçin, seçeneklerinizi belirleyin, dosyalarınızı yükleyin ve popüler ödeme yöntemlerinden herhangi birini kullanarak güvenli bir şekilde ödeme yapın. Plaj bayrağı, piyasadaki en popüler plaj bayrağıdır. Kaliteli bayraklar, tüylü bayraklar veya “plaj bayrağı” tarzı bayraklar – dış mekan kullanımı için kare çapalar dahil. Opsiyonel olarak dahili baza mevcuttur. Bu çok uygun fiyatlı bayraklar, kullanıcıların açık havada kullanırken onları yere yerleştirmelerine izin veren metal cıvatalarla 7-10 ve 1 fit biçimlerde gelir. Bu plaj bayrağı, kolay kurulum için bir fiberglas direk içerir. Taşıma sırasında tüm parçaları yerinde tutmak için bir taşıma çantası da dahildir. Araba galerileri, bahçe merkezleri, restoranlar, emlak, kongreler, ticaret fuarları veya diğer perakende işletmeleri için idealdir. Hızlı ve profesyonel hizmet.

Yelken Bayrak1

JET SKI / SU SPORLARI alanları başta olmak üzere polyester kumaştan üretilmiş ve plaj kullanımı için parlak ve dayanıklı renklerlerde üretimlerimiz mevcuttur. Sahil Bayrakları, tüm su sporu için plaj ve çevresinde markanızı oradan geçen müşterilere tanıtmanın harika bir yoludur. Profesyonel reklam ürünlerinden biri olan plaj bayrakları harika çevresel faktörüyle, plaj hakkında tüm bilgileri ve reklamları anlatır. İsteğe bağlı olarak firmamızın renk ve logolu plaj bayrağı üretimi yapabilmekteyiz. Zeminli Reklam olarak kaliteli yelken bayrakları sipariş verebilirsiniz.. Şirket logonuzu bayrağın herhangi bir yerine yerleştirilebilirsiniz ve süslenebilirsiniz.

Yelken Bayrak2

Zeminli Reklam tüy bayrakları ve plaj bayrakları basma konusunda uzmanız. Yüceltilmiş ve kişiselleştirilmiş bu bayrak her iki taraftan da görülebilir ve hava koşullarına dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Çok çeşitli plaj bayrakları ve bayrakları arasından seçim yapabilirsiniz. Her iki tarafa ve arkaya baskılı plaj bayrakları üretiyoruz. Bayrak bayrakları ve plaj bayrakları sipariş etmek online mağazamız aracılığıyla çok kolay. Bir bayrak şablonu ve plaj bayrağı seçin, seçeneklerinizi belirleyin, dosyalarınızı yükleyin ve popüler ödeme yöntemlerinden herhangi birini kullanarak güvenli bir şekilde ödeme yapın. Plaj bayrağı, piyasadaki en popüler plaj bayrağıdır. Kaliteli bayraklar, tüylü bayraklar veya “plaj bayrağı” tarzı bayraklar – dış mekan kullanımı için kare çapalar dahil. Opsiyonel olarak dahili baza mevcuttur. Bu çok uygun fiyatlı bayraklar, kullanıcıların açık havada kullanırken onları yere yerleştirmelerine izin veren metal cıvatalarla 7-10 ve 1 fit biçimlerde gelir. Bu plaj bayrağı, kolay kurulum için bir fiberglas direk içerir. Taşıma sırasında tüm parçaları yerinde tutmak için bir taşıma çantası da dahildir. Araba galerileri, bahçe merkezleri, restoranlar, emlak, kongreler, ticaret fuarları veya diğer perakende işletmeleri için idealdir. Hızlı ve profesyonel hizmet.

Yelken Bayrak3

Bayraklarımız ile şirketinizin reklamını en uygun şekilde yapabilirsiniz, boyutları ve görünürlükleri nedeniyle şirketinizin reklamlarını halka açık etkinliklerde en uygun şekilde yerleştirebilirsiniz.bayrağımız tamamlandı (taban, direk ve baskılı kumaş seçiminiz). ‘ün farklı prizi vardır ve siparişiniz için hangi priz tipini seçtiğinizi yorumlarda belirtmeniz gerekmektedir. Relama Flag, dış mekan ve iç mekan teşhiri için taşınması ve montajı kolay portatif bir sistemdir. Bayrağın şekli çıkarılabilir. Fiberglas ve alüminyumdan yapılmıştır ve otomobil galerilerinde, apartman dairelerinde, showroomlarda, restoranlarda, kafelerde, alışveriş merkezlerinde, yarışmalarda ve ürün tanıtımında veya markalaşmada reklam yapmak için idealdir!

Yelken Bayrak4

Zemin bağlantı sistemi bir aksesuardır ve teklifte zeminde bulacaksınız. Baskılar kolayca değiştirilebilir ve görsel mesaj bayrak kumaşına basılmıştır! UV boyalarla veya boya süblimasyon ile bayrak kumaşlarına termal transfer ile teknolojilerde basılmaktadır. Ayrıca çevre dostu mürekkep teknolojileriyle de basılabilir, ancak baskı solar, renkler solar! Bayrağın son şekli, kesme ve kesme işlemlerinden gelir! Stand dosyasını ve ilgili bayrak boyutunu indirin! Bayrağın altına, teleskopik yapıya sabitlemek için plastik bir karabina takılmıştır! Kendi çantası dahil! Baz içermez!

Yelken Bayrak5

Plaj bayrakları, açık/kapalı etkinlikler için mükemmel bir reklam aracıdır. Hafif, taşınabilir ve kurulumu kolaydır. Çapraz, başak, kare, su torbası gibi farklı tabanlar arasından seçim yapabilirsiniz. Bazen plaj bayrakları, tüylü bayraklar, uçan bayraklar, gözyaşı bayrakları, uçan afişler, bıçaklı afişler veya esnek afişler olarak adlandırılan bu popüler dış mekan afişleri, tek veya çift taraflı bir bayrak grafiğine sahiptir. Gözyaşı afişleri, rüzgar yüklerini azaltmak için açık havada kullanıldığında rüzgarda dönecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca iç mekan kullanımı, ticaret fuarları ve diğer etkinlikler için popülerdirler. Hedef pazarınızın görmesi için imajınızın her yönden her zaman görülebildiği yenilikçi bir dış mekan afiş tasarımıdır.

Polyester yelkenler. Baskı, dijital bir süblimasyon işlemi kullanılarak yapılır. Resmin ön yüzü yazdırılır, ancak diğer taraf saydamdan görünür durumda kalır. Direk, aşırı dirençli karbon fiberden yapılmıştır. Kutuplu taşıma çantası dahildir. Yelkenin üstünde siyah bir oxford 300 D polyester ceket var. Taban, dev bayraklar için özel olarak geliştirilmiş 360 ° dönme eksenine sahip siyah bir çelik kirişten oluşur. Bu yelkenlerin dingilsiz en az 2 PVC/beton ayak ile balastlanması tavsiye edilir (fiyat listesine dahil değildir). Yelkenler kuvvetli rüzgarlara karşı dayanıklıdır (maks. 70 km/s). 2 dakikada kolay kurulum. İç ve dış mekan kullanımı.

Kapı İsimliği 6

Standart veya özel sürgülü paneller ve kapı panelleri yelpazemizden seçim yapın. Çeşitli metal yüzeyler ve renkli arka planlar üzerine klasik oymalı alüminyum levha veya tam baskılı logo sunabiliriz. Kapı ve masa sürgüleri ayrıca binanızdaki adları ve desenleri kolayca güncellemek için değiştirilebilir eklere sahiptir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, bir set veya sadece bir slayt eki sipariş edin. Uygun plastik parçalı standart bir alüminyum kapı levhası sipariş etmek için bedeninizi seçin ve metninizi aşağıya girin. Büyük siparişler, indirimli fiyatlar veya benzersiz tasarımlar için ihtiyacınız olan marka örneğini bize e-posta ile gönderin. Siparişinizi vermeden önce size bir teklif ve onayınız için kanıt göndereceğiz. LÜTFEN, standart boyutlarımızın toplam tutamak boyutuna ve kesici uça dayalı olduğunu UNUTMAYIN. Mevcut bir tutucuya uyan bir eke ihtiyacınız varsa, lütfen ölçümler için bize e-posta gönderin. Ayrıca özel çözümler geliştirmek için üretim yeteneklerimiz var. Yani istediğiniz ürünü göremiyorsanız bize yazın, sizin için üretelim!

Kapı İsimliği Son1

En yaygın UV baskı malzemeleri PVC köpük ve Pleksiglas’tır. PVC ofis kapısı panelleri hafif ve 3- mm kalınlığındadır. Özel bir çift taraflı banta kolayca takılabilirler, böylece bir çocuk bile kurulumu halledebilir. Boya malzemeye iyi yapışır. Tüm bu avantajları ile PVC köpük film çok ucuzdur, bu da kapı tabelalarını analoglarından daha ucuza almanızı sağlar.Plexiglas ise çok plastik değildir ve düşerse kırılır, bu yüzden sadece basılabilir. içinde malzemenin ters tarafı. Böyle bir yazıt, yalnızca yıkımdan tamamen korunmakla kalmaz, aynı zamanda medeni bir tasarıma ve çok güzel bir görünüme sahiptir. Kurulum özel dekoratif aletlerle yapılır, çünkü şeffaf alet üzerindeki yapışkan tabaka çok çekicidir ve en güzel duyusal etkiyi elde etmek için ofis kapı tabelaları sabit yüzeyden küçük bir mesafeye yerleştirilmelidir.

Kapı İsimliği Son

Bu tür bir ürün, ofis alanı dekorasyonu için ucuz ve pratik bir seçimdir. Ek bilgileri görüntülemeniz gerekiyorsa, ancak öğeyi tamamen değiştirmek gerekli değilse, bilgileri modül tarafından kolayca değiştirilebilen özel göstergeler kullanılır. Paylaşılacak bilgiler içeren ofis ekran panoları oluşturarak paradan tasarruf edersiniz ve ticari müşterilerinizi doğru yöne yönlendirirsiniz. Takma adlar, lisans numaraları, resmi bilgiler ve daha fazlası. delikli veya cepli metal veya plastik profil Ona sahip olabilirsiniz. Bilgi ürünleri üretiminde kurumsal bir üslubu korumak için, şirketin özelliklerini dikkate alarak birkaç örnek veriyoruz.

Vinil Baskı Çözümleri
Çatı Tabelası | Tabela

Zemini pürüzsüz 1000 denye özel iplikle dokunur. Dış cephelerde kampanya, tanıtım, reklam afişi…

Totem Tabela | Tabela

Mesh baskı çoğu zaman vinil baskı ile karıştırılır. Folyo gibi yapışkanlı bir materyal değildir… 

Işıklı Tabela | Tabela

Folyo dokusuna sahip delikli yapısı sayesinde içeriden dışarıyı, dışardan ise reklamı gösteren arka zemini siyah…

Pleksi Kutu Harf | Tabela

Posterler tanıtım ve duyuru amacıyla duvarlara asılan fotoğraf ya da afişe denir. Anınında kuruma özelliğine…

Fileli Kutu Harf | Tabela

Billboard kasası demir ve alüminyum malzemelerden üretilir. Billboard baskı yırtılmaya, rutubete ve …

Yol Tabelası | Tabela

Duratrans baskı aynı zamanda backlit olarakta bilinir. Backlit arkadan aydınlatmalı panodur.

Tasarım Desteği

Projeleriniz İçin Tasarım Desteği Vermekteyiz. Siz projenizi ekibimize anlatın, tasarımı bitirip sizinle paylaşalım.