Kapı İsimliği

Kapı isimliği dahil olmak üzere tüm display malzemelerini üretebilmekte ya da tedarik etmekteyiz.

display ürün


Kapı İsimliği

Araç Kaplama Nasıl Yapılmaktadır? Hangi Malzemeler Kullanılır?

Kapı isimliği Zeminli Reklam’ın kendi üretimi olup, reklam ve bilgilendirme ürünlerini cazip fiyatlarla sunmaktadır. Bir iş yeri açarsanız ve kendi benzersiz tarzınızı yaratmak istiyorsanız, şirket tasarımının ilk adımı olarak bir kapı tabelası sipariş edebilirsiniz. İlk bakışta çok da önemli olmayan bu tür detaylar durumu vurgular ve potansiyel müşteriyi doğru yere yönlendirir. Her firmanın kendine özgü bir faaliyet türü olduğundan ve çoğu müşteri özgün bir tasarımla bilgi kaynakları üretmek istediğinden, kişiye özel tasarımlı banner üretimi sunuyoruz.

Araç Kaplama Estetik Görünmesi İçin Önemli

Mağaza veya ofis kapı panelleri, müşterilerinizin dolapların yerleşimi arasında gezinmesini sağlar. Böyle bir işaret, işyerinin numarasını, kuruluş bölümünün adını, çalışanın konumunu, adını ve soyadını, misafir alma programını vb. içerebilir. Kapı panellerinin estetik işlevi de aynı derecede önemlidir. Onların yardımıyla belirli bir atmosfer yaratabilirsiniz. Örneğin, katı bir iş tarzındaki seçenekler, şirketin sunumunu ve istikrarını vurgular. Mizahi kapı aletleri eğlence sektöründeki işletmeler içindir. Bu seçenek size çalışanların yaratıcı fikirlerini sunar ve stres atmanızı sağlar. Büyük bir ofis binasında ofis tabelası, orijinal veya dayanıklı görünümü ile firmanıza dikkat çeken mükemmel bir pazarlama aracı olabilir.

Araç Kaplama Folyo Kesim Yaparak Kısmi Bölgelerde Markanızın Reklamını Yapın

Araç Kaplama Yaparken Bölgesel Kaplama

Açık ve zarif bir şekilde iletişim kuran rozetlerle herkesin adınızı ve konumunuzu bildiğinden emin olun. Ofis kapı ve duvarlarına özel isim etiketleri yerleştirerek büyük bir organizasyonda iş arkadaşlarınızı ve misafirlerinizi kolaylıkla bulabilirsiniz. Ofis ad etiketleri, terfi etmeniz ve iş unvanınızı değiştirmeniz durumunda özel ad etiketlerinin kolayca değiştirilmesine olanak tanıyan köşeli parantezler de dahil olmak üzere ile aynı işlevselliği sağlar. Müşteriye dönük bir pozisyonda çalışırken, masa üstleri ve takozlar, siz ve müşteriniz arasında net bir iletişim hattı sağlarken çalışma alanınıza karakter katar. Masa çadırları, ayrılmış masaları, büfeleri ve talimatları görüntülemek için özel işaretler oluşturmanıza olanak tanır.

Araç Kaplama

Araç Giydirme İçin Folyo Kesim Yaparak Sadece Belirli Alana Logo, Yazı, Grafik vs. Ekleyin.

Üretimi için, örneğin paslanmaz çelik veya pirinç gibi plastik veya metal tabanlar kullanılır. Her iki malzeme First State güçlü ve dayanıklıdır, dış ve iç kapılar için uygundur. Görüntüler üç yoldan biriyle uygulanır: Lazer Gravür – hassas ve dayanıklı tasarımlar ve metinler oluşturmanıza olanak tanır. Görüntü güneş ışığına ve neme karşı dayanıklıdır, solma yapmaz. Alüminyum üzerine termal baskı – görüntü, basınç ve ısı etkisi altında renkli mürekkeple arka plana uygulanır. Kendinden yapışkanlı film yapıştırma – plastik ve metal yüzeyler için uygundur. Bu, bir görüntüyü aktarmanın Zeminli Reklam kaliteli ve uygun yoludur. Büyük tabelaların ve ucuz tabelaların üretimi için uygundur. Plakalar ofis, departman, ofis merkezlerindeki şirketler ve acenteler, mağazalar için kullanılır. Servis odası tabelaları, çıkışları, ikaz levhaları, yasak levhaları imalatını sipariş verebilirsiniz.

Raket Basım ve Raket Üretimi


Araç Kaplama Reklamlarınızda Önemli Yer Tutmaktadır

Kişiselleştirilmiş bir isim plakası ile çalışma alanınıza veya ofisinize konukları ve çalışanları karşılayın. internet sitesi tabanlı tasarım aracımızı kullanarak çevrimiçi olarak kolayca özel isim levhaları oluşturun. Kapılar, masalar veya ofisler için isim ve başlıklarla kişiselleştirilmiş isim levhaları tasarlayın. Aşağıdaki tasarımlarımızdan birini seçin veya sıfırdan kendi isim plakanızı oluşturun.

Araç Kaplama için Cast Folyo ile Aracınızı Tamamen Kaplayın

İleri teknoloji ve trend ekipman, yüksek üretim kalitesine katkıda bulunur. Sipariş üzerine bir plaka yapmak, tam teşekküllü bir ürün düzeni oluşturmanıza izin veren gerekli bilgileri sağlamayı içerir. Bu konsept, profilli alüminyum malzeme (ayna reçinesi (altın, gümüş), plastik (PVC), galvanizli (metal) içerir, nesnenin kalınlığını ve boyutunu ve şeklini belirler. Standart özelliklere göre ürünler üretebilirim. bu durumda boyut, kullanılan kesim biçimine göre belirlenir.

Dış Mekanlarda Kullanımının Önemi

İç-Dış Mekanlarda

Çeşitli Boyutlarda Fotoğraf Çerçeveleri Stoklarda Mevcuttur

Ultra sağlam broşür standı, broşürlerinizi, el ilanlarınızı ve kataloglarınızı çekici ve profesyonel bir şekilde sunmanıza olanak tanır. Ayrıca sürekli olarak müşteri yakınlığını teşvik ederler.

Bu şekilde reklam medyası müşterinin göz hizasına yerleştirilebilir ve anında kullanıma hazır hale getirilebilir. Ticaret fuarlarında ve satış noktalarında bilgi standı olarak kullanım için pratik, çok yönlü.

İstenildiği takdirde broşür standları tek tek basılabilir. Olasılıklar çoktur. Matbaamızda fikirlerinize göre baskı yapacağız. Şirket logonuz veya sloganınız ile küçükten büyüğe siparişler.

Kapı İsimliği1

Neden ofis? En önemli şey nesnenin özü değil, konumudur. İşaretleri seçerken, nerede kullanılacağını anlamak önemlidir: iç mekanlarda veya dış mekanlarda. Hangi malzeme ve basıncın kullanılabileceğine bağlıdır. Burada en konforlu koşulları göz önünde bulunduruyoruz – içeride. Aşırı sıcaklık değişikliklerinin, ağır mekanik stresin ve hava koşullarının olmaması, süblimasyon baskılı metallerin, UV plastiğinin ve lazer plastiğin kazınmasına olanak tanır. Malzemeye karar verelim: ofis kapısında lazer işlemeli çift katmanlı plastik levhaları düşünün. Üretimde yalnızca ABD’de üretilen yüksek kaliteli Rowmark plastiği kullanıyoruz. Görüntü lazer kazıma ile uygulanır. Lazer ışığı, üst plastiği buharlaştırır ve alttaki katmanı farklı bir renkte ortaya çıkarır.

Kapı İsimliği2

Bu tür kapı tabelaları kullanılan renk paletinde sınırlıdır ve sadece bir renk uygulamasını içerebilir. Ancak görüntünün kendi dokusu ve derinliği olacaktır. Gravürler her zaman orijinal ve zengin görünür. Plastik kesim, yalnızca yüksek kaliteli kütleye yüksek hassasiyetle izin vermekle kalmayıp, aynı zamanda ürüne tamamen serbest bir boyut kazandıran ve nihai ürünün stilinin tasarımına yaratıcı yaklaşımı büyük ölçüde genişleten bir CNC lazer makinesi ile yapılır. Bu plastik, plastiğin tüm avantajlarını ve güzel metal hissini koruyan dekoratif metalik renkler “altın”, “gümüş” olabilir.

Kapı İsimliği3

Renkli plastik kapı tabelaları satın almak ister misiniz? Doğrudan UV baskıyı düşünmenizi öneririz. Bu, mevcut en ucuz seçenektir. Ancak kalitenin fiyat tarafından belirlenmesi söz konusu değildir. Baskının malzemeye mükemmel yapışması (sabitlenmesi) vardır, sadece malzemenin yüzeyinde boya bulunması en azından bu tür kapı işaretlerini dış mekanik etkilerden korur. Baskı, size mükemmel görüntü kalitesi sağlayan özel bir yazıcı ile doğrudan plastiğe yapılır. Opak beyaz mürekkebin kullanımı, renk standardını kaybetmeden herhangi bir renkli alt tabakaya baskı yapmanızı sağlar.

Kapı İsimliği Son4

Malzeme seçimine geri dönelim: Ön kapının metal panellerinin ötesine geçemezsiniz. Bunları özel NovaChrome alüminyumdan üretiyoruz. Altın, gümüş veya beyaz olarak mevcuttur. Üretimimizde kullanılan en son teknolojiler, renkli fotoğraf kalitesinde her türlü görüntüyü metal üzerine uygulamamızı mümkün kılmaktadır. Görüntü metale değil metale gitseydi daha doğru olurdu. Bu, ısı transfer teknolojisinin kullanılmasıyla mümkün olmuştur. Yöntemin özü, yüksek sıcaklık ve basıncın etkisi altında doğrudan malzemenin kalınlığına özel bir boya tabakası uygulamaktır. Kaliteli renkli görüntülü kapı paneli üretimi ile sizlere sunabileceğimiz sadece metal dolaplar değildir. Frezeleme teknolojimiz sayesinde, kitteki her ürüne serbest ve bireysel bir şekil verme yeteneği bile sunuyoruz, bu zaten çekici bir teklif için güçlü bir argümandır. Ancak bazı teknolojik sınırlamalar olmadan çalışamaz. Bu ofis kapısı lekelerini güçlü solüsyonlarla temizlemeyin ve uzun süre direkt güneş ışığına maruz bırakmayın. Onarıma başlayalım. Dekoratif alüminyum hakkında konuşursak, bu, ofis kapılarına panel takmak için ideal bir malzemedir. Hafif ve ultra incedir, özel çift taraflı bant ile kapınıza sıkıca yapışır.

Kapı İsimliği 5

Ticari işyeri veya ofis kapıları için paneller, müşterilerinizin dolapların tasarımında gezinmesine olanak tanır. Bu marka markasını içerir. İşletme Numarası, Organizasyon Departman Adı, Çalışan Yeri, Adı ve Soyadı, Misafir Karşılama Programı vb. Kapı panellerinin estetik işlevi de önemlidir. Onların yardımıyla belirli bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Örneğin, katı bir iş tarzındaki seçenekler sunumu ve kurumsal istikrarı vurgular. şube. Bu seçenek, çalışanlara yaratıcı fikirler verir ve stresi azaltır .Büyük bir ofis binasında ofis tabelası , İle orijinal görünümü veya dayanıklılığı olan
, şirketinize dikkat çeker ve mükemmel bir pazarlama aracı olabilir.

Kapı İsimliği 6

Standart veya özel sürgülü paneller ve kapı panelleri yelpazemizden seçim yapın. Çeşitli metal yüzeyler ve renkli arka planlar üzerine klasik oymalı alüminyum levha veya tam baskılı logo sunabiliriz. Kapı ve masa sürgüleri ayrıca binanızdaki adları ve desenleri kolayca güncellemek için değiştirilebilir eklere sahiptir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, bir set veya sadece bir slayt eki sipariş edin. Uygun plastik parçalı standart bir alüminyum kapı levhası sipariş etmek için bedeninizi seçin ve metninizi aşağıya girin. Büyük siparişler, indirimli fiyatlar veya benzersiz tasarımlar için ihtiyacınız olan marka örneğini bize e-posta ile gönderin. Siparişinizi vermeden önce size bir teklif ve onayınız için kanıt göndereceğiz. LÜTFEN, standart boyutlarımızın toplam tutamak boyutuna ve kesici uça dayalı olduğunu UNUTMAYIN. Mevcut bir tutucuya uyan bir eke ihtiyacınız varsa, lütfen ölçümler için bize e-posta gönderin. Ayrıca özel çözümler geliştirmek için üretim yeteneklerimiz var. Yani istediğiniz ürünü göremiyorsanız bize yazın, sizin için üretelim!

Kapı İsimliği Son1

En yaygın UV baskı malzemeleri PVC köpük ve Pleksiglas’tır. PVC ofis kapısı panelleri hafif ve 3- mm kalınlığındadır. Özel bir çift taraflı banta kolayca takılabilirler, böylece bir çocuk bile kurulumu halledebilir. Boya malzemeye iyi yapışır. Tüm bu avantajları ile PVC köpük film çok ucuzdur, bu da kapı tabelalarını analoglarından daha ucuza almanızı sağlar.Plexiglas ise çok plastik değildir ve düşerse kırılır, bu yüzden sadece basılabilir. içinde malzemenin ters tarafı. Böyle bir yazıt, yalnızca yıkımdan tamamen korunmakla kalmaz, aynı zamanda medeni bir tasarıma ve çok güzel bir görünüme sahiptir. Kurulum özel dekoratif aletlerle yapılır, çünkü şeffaf alet üzerindeki yapışkan tabaka çok çekicidir ve en güzel duyusal etkiyi elde etmek için ofis kapı tabelaları sabit yüzeyden küçük bir mesafeye yerleştirilmelidir.

Kapı İsimliği Son

Bu tür bir ürün, ofis alanı dekorasyonu için ucuz ve pratik bir seçimdir. Ek bilgileri görüntülemeniz gerekiyorsa, ancak öğeyi tamamen değiştirmek gerekli değilse, bilgileri modül tarafından kolayca değiştirilebilen özel göstergeler kullanılır. Paylaşılacak bilgiler içeren ofis ekran panoları oluşturarak paradan tasarruf edersiniz ve ticari müşterilerinizi doğru yöne yönlendirirsiniz. Takma adlar, lisans numaraları, resmi bilgiler ve daha fazlası. delikli veya cepli metal veya plastik profil Ona sahip olabilirsiniz. Bilgi ürünleri üretiminde kurumsal bir üslubu korumak için, şirketin özelliklerini dikkate alarak birkaç örnek veriyoruz.

Vinil Baskı Çözümleri
Çatı Tabelası | Tabela

Zemini pürüzsüz 1000 denye özel iplikle dokunur. Dış cephelerde kampanya, tanıtım, reklam afişi…

Totem Tabela | Tabela

Mesh baskı çoğu zaman vinil baskı ile karıştırılır. Folyo gibi yapışkanlı bir materyal değildir… 

Işıklı Tabela | Tabela

Folyo dokusuna sahip delikli yapısı sayesinde içeriden dışarıyı, dışardan ise reklamı gösteren arka zemini siyah…

Pleksi Kutu Harf | Tabela

Posterler tanıtım ve duyuru amacıyla duvarlara asılan fotoğraf ya da afişe denir. Anınında kuruma özelliğine…

Fileli Kutu Harf | Tabela

Billboard kasası demir ve alüminyum malzemelerden üretilir. Billboard baskı yırtılmaya, rutubete ve …

Yol Tabelası | Tabela

Duratrans baskı aynı zamanda backlit olarakta bilinir. Backlit arkadan aydınlatmalı panodur.

Tasarım Desteği

Projeleriniz İçin Tasarım Desteği Vermekteyiz. Siz projenizi ekibimize anlatın, tasarımı bitirip sizinle paylaşalım.