Kaldırım Panosu

Kaldırım Panosu dahil olmak üzere tüm display malzemelerini üretebilmekte ya da tedarik etmekteyiz.

display ürün


Kaldırım Panosu

Kaldırım Panosunun ne gibi özellikleri Bulunmaktadır?

Kaldırım panosu; işletmenizin, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin reklamını yapmak için kullanılan bir dış mekan afiş ekranı işaretidir. Yaya işaretleri, mağaza önleri, bina giriş ve çıkışları, otoparklar, garaj güverteleri, yol kenarları, kaldırımlar ve patikalar veya ana otoyollar dahil olmak üzere çeşitli yerlerde kullanılmaktadır. Ayrıca yaya trafiğini yönlendirmek ve müşterilere nereye gideceklerini tavsiye etmek için iç mekanlarda da kullanılabilirler. Çoğu kaldırım levhası, reklamlarınızı ve afiş reklamlarınızı mağazada sunduğunuz ürünle eşleşecek şekilde sık sık değiştirmenize olanak tanır. Filigran, A-Çerçeve İşaretleri, Salıncak İşaretleri, A-Yığın İşaretleri, Esnek İşaretler, Yard İşaretleri ve Ahşap A-Şaft İşaretleri dahil olmak üzere birçok farklı kaldırım işareti türü vardır.

Raket Basım ve Raket Üretimi


Araç Kaplama Reklamlarınızda Önemli Yer Tutmaktadır

Kaldırım Panoları yaya trafiğini artırmak için doğrudan işletmenizin önünde reklam vermek için kullanılır. Tarzlar, ağır parke taşlarından bütçe A-çerçevelerine kadar çeşitlilik gösterir. Fayanslar hafif ve katlanabilirken, kaldırım karoları hava koşullarına daha dayanıklı ve elementlere karşı dayanıklıdır.

Ayak izi tabelaları, insan trafiğini cadde mağazalarına yönlendirmek için en etkili yöntemlerden biridir. Sadece potansiyel müşterileri mağazanıza çekmek için bir fırsatı temsil etmekle kalmaz, aynı zamanda fırsatları veya teklifleri sergilemek ve markanızın niteliklerini vurgulamak için de harikadırlar.

Plaj Bayrak Ruh halini Yansıtır

En popüler tabela biçimlerinden biri olan çerçeve tabelalar, satışlara, etkinliklere veya yeni ürün promosyonlarına dikkat çekmek için hızlı ve ucuz bir yol sağlayarak her sabah mağazanızın dışına çıkmayı ve gün boyunca sessiz bir satış elemanı olarak hareket etmeyi kolaylaştırır. Çok popüler, en düşük fiyatlarla yüksek kalite, perakende mağazaların mesaj sıklığını değiştirmesi için ideal.

Yeni Çeşitli Ürünler

Başka hiçbir yerde bulamayacağınız çeşitli araç yolu işaretleri ve bahçe işaretleri ve ayrıca yaya işaretleri türleri sunuyoruz. Kaldırım çerçeveleri, yüzer levhalar, esnek levhalar, panelli kaldırım levhaları ve sandviç panel olarak bilinen su geçirmez levhalar dahil olmak üzere çeşitli çerçeve tiplerimiz bulunmaktadır. Grafikler açısından, posterler, grafikler ve hatta mesajınızı yazabileceğiniz bir kara tahta için seçeneklerimiz var. Çift taraflı tabelalarımız, baskılı poster veya grafik ekleme seçeneği ile sadece çerçeve olarak mevcuttur. Özellikle perakendede pazarlama ve reklamcılık için harika.

Kaldırım Panosu Tercih Edin

Kaldırım Panosu ve A-işaretleri, her tür perakende, konaklama ve eğlence işletmesi için en popüler dış mekan reklamcılığı biçimlerinden biridir ve şüphesiz – dış mekan işaretleri çok göz alıcı, kullanımı kolay ve paranızın karşılığını fazlasıyla verir. . Bu kategorideki en iyi ürün hiç şüphesiz enstantane A-board’dur – her iki taraftaki çıtçıtlı çerçevelerle, herhangi bir posteri veya reklamı saniyeler içinde görüntüleyebilir ve değiştirebilir ve her iki taraftan da yoldan geçenlerin dikkatini çekebilirsiniz. A1 ve A2 boyutundaki afişler, en çok satan kaldırım tabelalarımızdır ve ülke genelinde sokaklarda ve alışveriş merkezlerinde görülebilir. A-Board, reklamcılar, katılımcılar ve “hareket halindeki” dış mekan pazarlamacıları için mükemmel bir seçimdir. Bölüm Dikkatli olun! Ucuz A panellerin pek çok türü vardır, ancak yalnızca sunduğumuz profesyonel ve kaldırım kenarı A panelleri size aylar yerine yıllarca kullanım sağlayacaktır. Üretim sürecimiz, A-board’unuzun daha ucuz alternatiflerden daha uzun süre iyi görünmesini sağlamak için yüksek kaliteli malzemeler kullanır. Ayrıca, trafiğin yoğun olduğu alanlarda kullanımı çok daha güvenli olan köşeleri yuvarlatılmış bir tasarım seçtik. Hızlı değiştirilebilen poster çerçeveleri, ilave ağırlık, stabilite ve korozyon direnci için kaplamalı çelik sac arka panellere sahiptir. Portatif A-frame panellerimiz, çeşitli hava koşullarına dayanacak kadar sağlamdır, ancak gerektiğinde seyahat için hızla katlanır. Yaklaşık 8 kg ağırlığında, yan çubukların kilidini açın ve A-board’unuzu kolayca çıkarma ve güvenli saklama için geceleri katlayın.

Dış Mekanlarda Kullanımının Önemi

İç-Dış Mekanlarda

Çeşitli Boyutlarda Fotoğraf Çerçeveleri Stoklarda Mevcuttur

Basılı posterli veya postersiz, çeşitli boyut ve stillerden tabelanızı seçin. Mağaza içi promosyonları, menü panolarını, çalışma saatlerini, sosyal mesafe gereksinimlerini veya özel bir teklifi vurgulamak için çift taraflı kaldırım işaretleri kullanılabilir. Kaldırım reklam panoları, mağazalarda, kaldırım kenarı ve kaldırım promosyonlarında, ayrıca işyerlerinin önündeki ve önündeki otoparklarda ve yürüyüş yollarında reklam yapmak için idealdir. Kaldırım levhalarını güvenle ve hızlı teslimatla, baskılı ve XL ücretsiz levha teşhirinde 1 yıl minimum garantiyle, tümü ticari fiyatlarla satın alın. Şirket içi grafik tasarım ekibimiz, gerekirse arduvaz tasarımınıza yardımcı olabilir ve çiziminizi önceden kontrol edecek ve tasarımınızı basmadan önce size provaları gönderecektir.

Vinil Baskı Çözümleri
Çatı Tabelası | Tabela

Zemini pürüzsüz 1000 denye özel iplikle dokunur. Dış cephelerde kampanya, tanıtım, reklam afişi…

Totem Tabela | Tabela

Mesh baskı çoğu zaman vinil baskı ile karıştırılır. Folyo gibi yapışkanlı bir materyal değildir… 

Işıklı Tabela | Tabela

Folyo dokusuna sahip delikli yapısı sayesinde içeriden dışarıyı, dışardan ise reklamı gösteren arka zemini siyah…

Pleksi Kutu Harf | Tabela

Posterler tanıtım ve duyuru amacıyla duvarlara asılan fotoğraf ya da afişe denir. Anınında kuruma özelliğine…

Fileli Kutu Harf | Tabela

Billboard kasası demir ve alüminyum malzemelerden üretilir. Billboard baskı yırtılmaya, rutubete ve …

Yol Tabelası | Tabela

Duratrans baskı aynı zamanda backlit olarakta bilinir. Backlit arkadan aydınlatmalı panodur.

Tasarım Desteği

Projeleriniz İçin Tasarım Desteği Vermekteyiz. Siz projenizi ekibimize anlatın, tasarımı bitirip sizinle paylaşalım.