Pleksi Kutu Harf

Pleksi kutu harf üretimi ile tabela üretimi yapmaktayız. Ücretsiz keşif ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçiniz

tabela


Pleksi Kutu Harf

Pleksi Kutu Harf Üretiminde Neler Yapıyoruz? Hangi Malzemeler Kullanılır?

Pleksi kutu harf Işıklı ve ışıksız kutu harfler, işletmelerin kendilerini daha görünür kılmak ve marka bilinirliğini artırmak amacıyla özellikle mağaza cephelerine montaj ettirdikleri estetik reklam ürünüdür. Pleksi kutu harf genellikle ışıklı tabela ve iç mekan uygulamalarda tercih edilmektedir. Çok geniş renk kartelasına sahip akrilik / pleksi kutu harfler ile canlı, dikkat çeken göze çarpan tabelalar üretmek mümkündür. Ön yüzeyi ve yan yanaklarının renkleri aynı veya birbirinden farklı olarak seçilebilir. Pleksi kutu harfler islenile fon ve şekilde rahatlıkla bükülebilmektedir. Yüksek ışık geçirgenlik yapıya sahip olan akrilik / pleksi kutu harflerin hem ön yüzeyinden hem de yan kısmından ışık geçiren son derece dikkat çekici tabelalar üretmekteyiz.

Pleksi Kutu Harf En Yaygın Kutu Harf Modelidir

Uzun ömürlü ve enerji tasarrufu ön planda olan kutu harf reklam panoları ile kullanıcılar mutlu, ülkemiz enerji tasarrufuna katkı sağlamaktadır.

Akrilik Dayanıklı ve Esnek Bir Pleksiglas Malzemedir

Pleksi Kutu Harf ile Sağlam ve Şık Tabela

Pleksi kutu harf tabelalar iç ve dış mekan kullanımı için yeterince dayanıklıdır. Güneş ışığına ve hava koşullarına maruz kalma nedeniyle dış mekan kullanımı ömrünü kısaltacaktır. Pleksi kutu harf, geleneksel kanal tabelalarından kısıtlamaları olmadan herhangi bir şekilde üretilebilmektedir. LED aydınlatma ve benzersiz hassasiyet ile birlikte renk çeşitliliği, etraftaki en modern görünümlü tabelayı sizlere sunmaktayız.

Stil ve İşlevsel

Pleksi Kutu Harf Tabelalar Stil ve İşlev Açısından Çok Esnektir

Pleksi kutu harf, beklediğiniz işlevsellik ile size istediğiniz görünümü verir. Darbe tabelalarında akrilik ofis tabelalarımız hafif, dayanıklıdır ve pantone renklerinize uyacak şekilde özelleştirilebilir. Buzlu akrilik levha tabelalarımız buzlu cama ekonomik bir alternatiftir ve metalik bir yüzey arıyorsanız, akrilik harfler üzerine metalik laminatımız uygun bir seçenektir. Pleksiglass olarak bilinen akrilik tabelalarımız, çok çeşitli modellerimizden oluşmaktadır.

Çeşitli Akrilik Tabela Modelleri


Çok Çeşitli Pleksi Kutu Harf Üretimi Taahhüt Ediyoruz

Değerli müşterilerimizin beğenisini kazanmak için çok çeşitli 3D akrilik tabelalar sunmayı taahhüt ediyoruz. Tabelalar, özel profesyonellerimizin yakın gözetimi altında üretilmiş, özen ve hassasiyetle tasarlanmıştır. Müşterilerimizin varış noktalarına güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak için bu ürün yelpazesini yüksek kaliteli ambalaj malzemeleriyle paketliyoruz. Piyasada endüstri lideri ürünler kullanıyoruz.

Pleksi Kutu Harf Tabelalar UV ışınlarına ve Doğa Olaylarına Karşı Dayanıklı

Dayanıklı, lazerle kesilmiş, özel harflerimiz UV ışınlarına dayanıklı malzemelerden yapılmıştır, bu nedenle dış mekanlarda bile zamana karşı dayanıklıdırlar. Herhangi bir yazı tipinde ve çeşitli renk ve boyutlarda işaretler ve harfler yapabiliriz. Kendi tasarımınızı vektör dosyası formatında gönderebilir veya deneyimli grafik ekibimizin stil kılavuzunuzu izlemesine izin verebilirsiniz. Basit harflerden özel şekillere ve benzersiz tasarımlara kadar akrilik harflerle mekanınıza hayat verebiliriz.

Dış Mekanlarda Kullanımının Önemi

İç-Dış Mekanlarda

Pleksi Kutu Harf ile Harika Görüntü

Akrilik harflerin görünümü birçok ince ayrıntıyla güzeldir ve bu nedenle benzersiz ön ve arka aydınlatma efektleri rüya gibi ve sağlam moda anlayışı insanları memnun ediyor. Ziyaretçiler ve müşteriler mağazanızın kaliteli ve harika göründüğünü söyleyebilirler. İşte bu yüzden restoranları, araba markalarını, lüks ürünleri, sergilemede öneriyoruz. Hemen hemen her sektör için uygun olan pleksi kutu harf tabelalarda ürünlerimizi öneriyoruz.

Pleksi Kutu Harf Akrilik Modellerimiz:

Özel şekilli harfleriniz ve pleksiglass tabelalar için akrilik seçeneklerimiz şu şekildedir.

  • Renkli akrilik
  • Dökme akrilik
  • Opal akrilik
  • Şeffaf akrilik
  • Renkli akrilik
  • Ekstrüde akrilik
  • Buzlu akrilik tabela

Pleksi Kutu Harf için Ekibimizden Destek Alın!

Ekibimizle iletişime geçtiğinizde beklentilerinizi aşabilmemiz için akrilik tabelanız için hedeflerinizi belirtmenizi öneririz. Deneyimli proje koordinatörlerimiz, tasarımcılarımız ve özel üretim teknisyenlerimiz, tabelalarınızı öne çıkaran on yılı aşkın deneyime sahiptir. Sanat departmanımız, eksiksiz bir grafik tasarımcı tamamlayıcısı içerir. Özgün bir tabela tasarımı oluşturabilir, mevcut bir görseli yeniden tasarlayabilir veya mevcut bir akrilik tabelayı yeniden üretebiliriz. Ayrıca, garantili profesyonel kurulum sunuyoruz. Tabelanız iş emrinize kurulacak ve 30 günlük garantimiz ile desteklenecektir. Akrilik tabelanızın imalat veya kurulum sırasında hasar görmesi durumunda tamirini veya değişimini gerçekleştiriyoruz.

Araç Kaplama Yapmanın Araç için Yararı Nedir?

Üretim sürecimiz, ara parçalar, çift ara parçalar, 3D ve ahşaptan akrilik gibi çeşitli ek yüzeyler dahil olmak üzere çeşitli özelleştirme seçenekleri içerir. Tasarım ekibimiz, özel ofis tabelalarınızı bu seçeneklerden herhangi biri veya tümü ile güncelleyebilir. Bu dijital olarak kontrol edilen teknolojiler, aydınlatma veya kaplamalar için gereken tam montaj deliklerini ve özel kalıpları delebilir.

Araç Kaplama Yaparken Göz Alıcı Farklı Tasarımlar Sizi Önplana Çıkarır

LED akrilik tabelalar binlerce düzenli müşteriyi ve potansiyel müşteriyi çekebilir. Uygun mesafe yerleştirme, tüketicileri mağazaya girmeye etkili bir şekilde motive edebilir. TV ve radyodan farklı olarak, markanızı geleneksel medyanın maliyetinin çok altında tekrarlanan gösterimlerle tanıtabilirsiniz. led akrilik tabelalar markanıza uygun. İş gereksinimlerinize bağlı olarak, yazı tipleri, renkler, boyutlar, yüzeyler, malzemeler, kurulum seçenekleri, aydınlatma yönleri ve daha fazlası dahil olmak üzere kendi tabelanızı özelleştirirken değiştirebileceğiniz birçok seçenek vardır. LED Akrilik Tabela, LED’leri hafif bir bandaj olarak kullanır. LED’ler parlaktır, enerji açısından verimlidir, hava koşullarına dayanıklıdır ve 100.000 saatin üzerinde bir ömre sahiptir. LED akrilik tabelalar 7/24 kullanılabilir.

Markanızı İç veya Dış Mekanlarda Farklılaştırın

Akrilik LED tabelalar, markanızı iç veya dış mekanlarda farklılaştırmak için mükemmel bir seçimdir. Akrilik, tabela ürünlerinde sıklıkla kullanılan şeffaf bir malzemedir. Zengin renklere, ışık iletiminde tekdüzeliğe ve iyi hava direncine ve dayanıklılığa sahiptir.

Araç Kaplama için Tasarım ve Aracın Nereden Geçeceğine Siz Karar Verin

Bizimle iletişime geçin ve kendi tabelanızın nasıl tasarlayıp tasarlayamayacağımızı size bildirelim. Tabela üzerine görsel veya logo yaptırmak isterseniz bir vektör dosyasına ihtiyacımız olacaktır. Vektör dosyanız yoksa, lütfen en büyük dosyayı gönderin, uygun olmağı durumlarda sizi bilgilendiririz. Uygun olmama durumunda görselin durumuna göre çizimi vektör olarak tekrar çizdikten sonra üretime geçebiliriz.

Vinil Baskı Çözümleri
Çatı Tabelası | Tabela

Zemini pürüzsüz 1000 denye özel iplikle dokunur. Dış cephelerde kampanya, tanıtım, reklam afişi…

Totem Tabela | Tabela

Mesh baskı çoğu zaman vinil baskı ile karıştırılır. Folyo gibi yapışkanlı bir materyal değildir… 

Işıklı Tabela | Tabela

Folyo dokusuna sahip delikli yapısı sayesinde içeriden dışarıyı, dışardan ise reklamı gösteren arka zemini siyah…

Pleksi Kutu Harf | Tabela

Posterler tanıtım ve duyuru amacıyla duvarlara asılan fotoğraf ya da afişe denir. Anınında kuruma özelliğine…

Fileli Kutu Harf | Tabela

Billboard kasası demir ve alüminyum malzemelerden üretilir. Billboard baskı yırtılmaya, rutubete ve …

Yol Tabelası | Tabela

Duratrans baskı aynı zamanda backlit olarakta bilinir. Backlit arkadan aydınlatmalı panodur.

Tasarım Desteği

Projeleriniz İçin Tasarım Desteği Vermekteyiz. Siz projenizi ekibimize anlatın, tasarımı bitirip sizinle paylaşalım.