Megalight

Megaboard baskı dahil olmak üzere tüm dijital baskı işlerinizde yanınızdayız. Ücretsiz keşif ya da fiyat teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

dijital baskı


Megalight

Megalight Tablolar Nerelerde Kullanılır? Hangi Malzemeler ile Üretilmektedir?

120 gr. Yırtılmaya dayanıklı kağıda tek parça olarak basılmıştır. Hareketsiz görüntü modellerine ek olarak, kaydırma mekanizması sayesinde 3 görüntü yayınlanabilir. İçeriden aydınlatılan trafikte araç manevraları ve baş üstü yayalar sırasında hareket fonksiyonu ile dikkat çeken bir reklam ürünüdür.

Modern lüks, her ayrıntıda katı lüks ve zarif bir tarzdır. Lüks çizgimizi oluştururken bu ilkelerden yola çıktık. Lux, üst düzey panel ışıklarından oluşan bir seridir. Alüminyum kasanın olmaması ürüne hafiflik ve zarafet verir ve arkadan aydınlatmalı şeffaf akrilik cam panel, nesnenin yüksek statüsünü vurgulayarak sahibinin büyük zevkini gösterecektir. Mükemmel uygulanmış, güzel ve modern tasarım, lüks ışık panellerini gerçek bir promosyon sanatına dönüştürür ve restoran, banka, ofis veya idari organizasyon olsun, süper bir ışığı organik olarak herhangi bir oda iç mekanına entegre etmenize olanak tanır.


Megalight’lar, yüksek konumları nedeniyle büyük oranda trafik sağlar.

Megalightlar Yırtılmaya ve Güneş Işınlarına Dayanıklı!

Dijital baskı teknikleri kullanılarak üretilen MegaLight baskılar, malzemenin, yani yırtılmaya ve güneş ışınlarına dayanıklı özel kağıt ya da vinil yardımıyla ışıklandırma kullanılarak yapılmaktadır.

Uzun ömürlü UV baskı materyalleri kullanmaktadır.

Çok Amaçlı En İyi Tercih Edilen Reklam Modeli

Çok yönlülükleri, ürün tanıtımı, farkındalık yaratma, promosyon ve marka bilinirliği, harekete geçirici mesajlar, yakınlık ve satın alma yolu dahil olmak üzere birçok amacı yerine getirir.

Megalight

Bir Baskıyı Sadece Birkaç Gün İçinde Teslim Edebilen Birkaç Şirketten Biriyiz.

Acil oluşturulan ve süreli kampanyalarda önemli aksiyonlardan birisi şüphesiz zamandır. Bölgeniz belli ise hızlı bir şekilde koordine olarak ürün montajı için yola çıkıyoruz. Birkaç gün içerisinde teslim etmekteyiz.

En Etkili Reklam Yöntemi Megalight


Estetik Mükemmel Görüntü Sağlar

Megalight estetik olduğu için mükemmel bir görünüme sahiptir ve alüminyum ekstrüzyon malzemeden üretilmektedir. Megalight’ı standart panellerden ayıran en önemli özelliği estetik görünümüdür. Megalight, tek taraflı veya çift taraflı olarak tasarlanabilen, etkili reklam veya duyuru sağlayan sabit banner ile en popüler afiş türlerinden biridir.

Markanızı İfade Etmenin Etkili Bir Yolu

Megalightlar en yaygın reklam türlerinden biridir. Bugün, herhangi bir markanın veya ürünün reklamını yapan parlak ve renkli afişler olmadan dünyadaki herhangi bir şehri hayal etmek bile imkansızdır. Bu sebeple en çok tercih edilen reklam materyalleri arasındadır.

Dış Mekanlarda Kullanımının Önemi

Dış Mekanlarda

Dayanıklı Megalight Baskı Üretimi

Megalight, geniş bulvarlarda, alışveriş merkezlerinde ve işlek caddelerde estetik görünümü ve kalitesi ile insan algısını destekleyen, büyük görseller ile kampanyaları daha akılda kalıcı hale getiren özel bir dış mekan ürünüdür.

Vinil Baskı Çözümleri
Vinil Baskı | Dijital Baskı

Vinil baskı en basit haliyle, görüntüyü büyük bir kaplamalı plastik rulo üzerinde yeniden oluşturmak…

Mesh Baskı | Dijital Baskı

Mesh Baskı; vinil dokusuna sahip en popüler reklam ürünlerindendir. Birçok avantajı bulunmaktadır.

One Way Vision | Dijital Baskı

One way vision tek yönlü görsel baskı genellikle iç mekanlarda, ofis pencerelerinde ve dış pencerelerde kullanılır.

Poster Baskı | Dijital Baskı

Posterler, tanıtım ve duyuru amacıyla duvara asılan fotoğraf veya görsellerdir. Anında kurutma özelliği vardır.

Billboard Baskı | Dijital Baskı

Billboard üretimini dayanıklı metal çerçevelerden üretmekteyiz. Sıcaklık değişimlerine ve olumsuz..

Duratrans Baskı | Dijital Baskı

Duratrans baskı, halk arasında arkadan aydınlatmalı baskı olarak da bilinir. Diğer bir adı backlit olarakta…

Tasarım Desteği

Projeleriniz İçin Tasarım Desteği Vermekteyiz. Siz projenizi ekibimize anlatın, tasarımı bitirip sizinle paylaşalım.