Raket Baskı

Raket Baskı dahil olmak üzere tüm dijital baskı işlerinizde yanınızdayız. Ücretsiz keşif ya da fiyat teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

dijital baskı


Raket Baskı

Raket Baskı Nerelerden Kullanılır? Hangi Malzemelerden Üretilmektedir?

Raket baskı arkadan aydınlatmalı dijital panel; alışveriş merkezlerinde, yaya trafiğinin olduğu alanlarda veya otobüs duraklarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu gösteriler için ideal malzeme, sözde şehir ışığı kağıdıdır. Bu kağıdın yapısı ışığın çok iyi geçmesine izin verir, böylece baskı göze çarpar (tam anlamıyla parlar). City Lights posterleriyle dolu reklam alanı elbette arkadan aydınlatma veya gün ışığı olmadan da kolayca okunabiliyor.


Açık hava reklamcılığında raketin faydaları

Raket Baskı herhangi bir şirketin kendisini tanıtması ve yeni müşteriler çekmenin harika bir yoldur.

Şehir ışıkları oldukça etkili ve kaliteli bir reklam yöntemidir. Bunlar, CLV’ler (Şehir Işık Teşhir Kutuları veya Şehir Işık Kutuları) olarak da bilinen arkadan aydınlatmalı ekran kutularında bulunan grafiklerdir. Genellikle tünellere, otobüs duraklarına, diğer koridorlara veya sinemaların önüne kurulurlar. , standart UV ve hava koşullarına dayanıklı kağıda veya birinci sınıf City Light Translucent kağıda basılmıştır ve renk doygunluğunu ve derinliğini artırmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Raket Baskı Çalışmaları, Reklamlarınız İçin Harika Bir Yöntem!

Raket Baskı Açık Hava Reklamcılığı İçin Önemli Bir Reklam Ürünüdür

Raketler açık hava reklamcılığı yerleştirmenin en popüler yollarından biridir.

Raket Baskı

Raket baskı herhangi bir şirketin kendisini tanıtması ve yeni müşteriler çekmesi için harika bir yoldur.

Otoparklardan otoyollara, eğlence alanlarına ve alışveriş merkezlerine kadar hemen hemen her yere bir reklam panosu yerleştirilebilir. Bu nedenle her firma reklamını hedef kitlesine uygun bir yer seçmelidir.

Raket Basım ve Raket Üretimi


Çeşitli Alanlarda Üretimlerimiz Mevcuttur

Çekici, parlak ve alakalı bir reklam panosu oluşturmak için çok fazla zaman ve para harcamanıza gerek yok, sadece güvenilir ve yaratıcı bir şirketle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Potansiyel Müşterilerin Olduğu Yerlere Konumlandırın

Taşıyıcıyı şehrin en yoğun yerlerine, etkisinin maksimum olacağı ortamlarda uygun yerler üzerine konumlandırmalısınız. Çok sayıda tüketiciye gerekli bilgileri iletmek için idealdir. Raket Panoları, kural olarak, mümkün olduğunca çok sayıda potansiyel müşterinin reklamı görebilmesi için kalabalık yerlere yerleştirilir.

Dış Mekanlarda Kullanımının Önemi

İç-Dış Mekanlarda

Uzun Vadeli Reklamlar İçin İdeal Yöntem

Uzun vadeli reklam kampanyaları yürütmek için en ideal yöntemlerden biri. Böyle bir ürünün kullanım süresi birkaç yıldır.

  • Alışveriş Merkezleri
  • Metro istasyonları
  • Süpermarket
  • Havalimanları
  • Alışveriş merkezleri
  • Otobüs
  • Önemli anıtlar
  • Gezinti yolları, vb.

CityLight1

CityLight yüzeyleri çoğunlukla toplu taşıma merkezlerinde, şehir merkezlerinde, lüks konumlarda ve önemli perakende mağazalarının yakınında bulunur ve hatta satın almaya karar vermeden önce bir destek sağlar. Belirli bir yerde geçirilen daha uzun süre nedeniyle, bu arayüz daha karmaşık mesajları iletmek ve yaratıcı ve etkileşimli kampanyalar uygulamak için iyi çalışır.

Aktif bir kentsel destinasyon mu arıyorsunuz? Genç, hırslı mı yoksa farklı bir görünüme sahip bir hedef grup mu? Otobüs duraklarında Premium Citylight’ı seçin. Premium Citylight, seçilen ve tanımlanmış herhangi bir alıcı grubuyla yaklaşık 10.000 temas noktası anlamına gelir. Her yerde – şehir merkezinde ve ötesinde, alışveriş merkezlerinde, bisiklet yollarının yakınında, alışveriş merkezlerinde ve yerleşim alanlarında. Harici kampanyaların profilini çıkarmak için en iyisi. , kamusal ve reklam alanlarını işlevsel bir bütün halinde birleştirir. AMS’de bahis oynamak. Etkisi sizi şaşırtsın!

CityLight2

Açık hava reklamcılığı, işletmenizi veya markanızı tanıtmanın harika bir yoludur. Geçmişte, bu biçim epeyce oyuncu tarafından kullanılıyordu, ancak yerel küçük işletmeler de şehir ışıkları biçimindeki ucuz reklamlarla tanınır hale geldi. Benzer popülerlik, eşit derecede ekonomik bir çözüm olan çevrimiçi geniş format reklamcılıkla paylaşılmaktadır. Unutulmamalıdır ki açık hava reklamcılığı, şehirde dolaşırken kazara maruz kalan birçok farklı insan grubunu etkiler.

iyi bir raket baskı çalışması nasıl tasarlanır?

Görsel reklam her şeyden önce dikkat çekmelidir. Şehir ışıkları genellikle reklam panolarından daha küçüktür, bu nedenle öne çıkacak renkleri olan oldukça basit bir grafik üzerine bahse girmelisiniz. Yoldan geçenlerin dikkatini ve ilgisini çeken bir slogan da son derece değerlidir. Bu tür reklamcılığın gücü, Gerçekler Üzerine Üç Billboard filminde gösterilmektedir, ancak bunu birçok çalışmada da görebilirsiniz. Bu nedenle, tüm kampanyanın, içeriklerini iyi anlayan ve kullanılacak püf noktalarını bilen profesyoneller tarafından ele alınması önemlidir.

CityLight3

Dijital şehir ışıkları, otobüs duraklarına kurulan modern LCD dijital panellerdir. Şehrin kalıcı bilgi ve reklam panosu olan Cityinfo’dan editoryal içerikli tabela reklamları. Her araç, bölgenin haritasını görmenizi sağlayan düğmeli bir yan panel ve bir USB şarj cihazı ile donatılmıştır, böylece telefonlarımızı otobüs durağında kolayca ve ücretsiz olarak şarj edebiliriz.

Vinil Baskı Çözümleri
Vinil Baskı | Dijital Baskı

Vinil baskı en basit haliyle, görüntüyü büyük bir kaplamalı plastik rulo üzerinde yeniden oluşturmak…

Mesh Baskı | Dijital Baskı

Mesh Baskı; vinil dokusuna sahip en popüler reklam ürünlerindendir. Birçok avantajı bulunmaktadır.

One Way Vision | Dijital Baskı

One way vision tek yönlü görsel baskı genellikle iç mekanlarda, ofis pencerelerinde ve dış pencerelerde kullanılır.

Poster Baskı | Dijital Baskı

Posterler, tanıtım ve duyuru amacıyla duvara asılan fotoğraf veya görsellerdir. Anında kurutma özelliği vardır.

Billboard Baskı | Dijital Baskı

Billboard üretimini dayanıklı metal çerçevelerden üretmekteyiz. Sıcaklık değişimlerine ve olumsuz..

Duratrans Baskı | Dijital Baskı

Duratrans baskı, halk arasında arkadan aydınlatmalı baskı olarak da bilinir. Diğer bir adı backlit olarakta…

Tasarım Desteği

Projeleriniz İçin Tasarım Desteği Vermekteyiz. Siz projenizi ekibimize anlatın, tasarımı bitirip sizinle paylaşalım.