Cephe Giydirme

Cephe giydirme dahil olmak üzere tüm tabela ve compozit cephe giydirme işlerinizde yanınızdayız. Ücretsiz keşif ya da fiyat teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

dijital baskı


Cephe Giydirme

Cephe Giydirme Nedir? Hangi Materyallerden Üretilir?

Cephe giydirme; açık hava reklamcılığında reklamın hedefe ulaşması açısından en önemli mecralardan biridir. Soğuğa ve sıcağa dayanıklılığı test edilmiş kaliteli malzemelerden yapılan cast folyo ile komple araç kaplama işlemi firmamız bünyesinde konusunda uzman personelimiz tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Üstelik sadece araçlarla sınırlı olmayan giydirme ve kaplama işlemini tranway, otobüs gibi çok çeşitli ulaşım araçları aynı şekilde kalite standartlarına uygun şekilde yapılmaktadır.


Cephe Kaplamanın Önemi

Cephe Kaplaması Önemlidir

Markaların karşılaştığı yeni zorlukları derinlemesine anlayan Zeminli Reklam olarak, sadece cephe kaplaması değil, çok daha geniş bir konsept sunuyoruz. Aslında bizim işimiz artık endüstriyel binaları kartonla kaplamak değil. Bugün tüm mesele, dış mimarinize markanızın görsel dünyasıyla eşleşen yüksek kaliteli bir görünüm kazandırmakla ilgili. Bu nedenle, Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerimiz ve ekiplerimiz tarafından kullanılan İngilizce “Kaplama” terimi, bizim için değerli bir kavramı somutlaştırıyor: dikkatle düşünülmüş ve anlamlı bir estetik için kurumsal ve mimari boyutların birleştirilmesi.

Raket Baskı Çalışmaları, Reklamlarınız İçin Harika Bir Yöntem!

Açık hava Reklamcılığı İçin İdealdir

Raketler açık hava reklamcılığı yerleştirmenin en popüler yollarından biridir.

Cephe Giydirme

Cas

Folyo malzemeleri arasında diğerlerine göre daha dayanıklıdır. Araç kaplama için özel olarak üretilmiş folyo modeli diğer folyolara oranla daha esnek ve elastik olması sebebiyle dayanıklılığı diğer folyolara göre tartışılmaz. Cast folyo ile normal folyolar arasındaki farkı ilk görüşte anlaşılamayabilir. Normal folyolar ile fark edilebilir en kolay yolu cast folyonun yapışkanlı yüzeyinin gri renkte olmasıdır. Düze yüzey folyoları genelde beyaz yapışkanlıdır. Cast folyo bombeli, zemini düz olmayan alanlara, köşeli, giriş çıkışı fazla olan alanlara daha rahat uygulanabildiği ve dayanıklılığı için araç kaplamalarda kullanılır. Genelde aracın tamamına uygulanan cast folyolar düz zeminli folyolara göre maliyeti biraz daha fazladır.

Raket Basım ve Raket Üretimi


Cephe kaplaması ve tabelası

Sadece yeni yapılarda kullanılmakla kalmaz, aynı zamanda mevcut binaların yenilenmesinde büyük bir rol oynar.

Modüler Cephe Giydirme Sistemleri

Modüler cephe sistemleri, havalandırmalı giydirme cephelere mükemmel bir alternatiftir. Tüm izolasyonlu duvar kasetleri ayrı ayrı hazırlanmış modüllerdir. Hem Matrix hem de Evolution kasetleri çelik bir kılıf ve yalıtkan bir çekirdekten oluşur. Her iki sistem de mükemmel termal performans, su direnci, nefes alabilirlik ve mükemmel yangın performansı sunar. Şantiyeye teslim edildikten sonra kasetler montaja hazır hale gelir. Diğer geleneksel cephe sistemlerine göre iki kat daha hızlı kurulabilir.

Dış Mekanlarda Kullanımının Önemi

İç-Dış Mekanlarda

Cephe Giydirmede İdeal Malzeme: Alüminyum

Alüminyum, renk kaplama kaplamalı hafif ve korozyona karşı oldukça dayanıklı bir malzemedir. Sert iklim koşullarının yanı sıra dış mekan koşullarında delikli cephe ürünleri için de ideal bir malzemedir.

Vinil Baskı Çözümleri
Çatı Tabelası | Tabela

Zemini pürüzsüz 1000 denye özel iplikle dokunur. Dış cephelerde kampanya, tanıtım, reklam afişi…

Totem Tabela | Tabela

Mesh baskı çoğu zaman vinil baskı ile karıştırılır. Folyo gibi yapışkanlı bir materyal değildir… 

Işıklı Tabela | Tabela

Folyo dokusuna sahip delikli yapısı sayesinde içeriden dışarıyı, dışardan ise reklamı gösteren arka zemini siyah…

Pleksi Kutu Harf | Tabela

Posterler tanıtım ve duyuru amacıyla duvarlara asılan fotoğraf ya da afişe denir. Anınında kuruma özelliğine…

Fileli Kutu Harf | Tabela

Billboard kasası demir ve alüminyum malzemelerden üretilir. Billboard baskı yırtılmaya, rutubete ve …

Yol Tabelası | Tabela

Duratrans baskı aynı zamanda backlit olarakta bilinir. Backlit arkadan aydınlatmalı panodur.

Tasarım Desteği

Projeleriniz İçin Tasarım Desteği Vermekteyiz. Siz projenizi ekibimize anlatın, tasarımı bitirip sizinle paylaşalım.