Gönder Bayrak

İş ve kullanım amaçlı bayrak gönderimi Bayrak gönderimi, reklamın en önemli şeklidir ve dış mekan bayrakları görseldir, firmaların kurumsal kimliğini müşterilerine yansıtır ve marka bilinirliğinizi arttırır.

bayrakçı


Gönder Bayrak

Gönder Bayrak Üretimi. Tüm Bayrak Üretimlerinde Yanınızdayız.

Gönder bayrak Türk bayrağı ile birlikte kullanılır ve direğin boyuna göre farklı ölçülerde üretilir. raşel veya alpaka kumaş Avrupa kumaşı, parlaklığı, nispeten düşük maliyeti ve gözenekli, su emici yüzeyi nedeniyle ilk tercih edilen kumaştır. Daha pahalı olan alpaka kumaşı, hem boyayı hem de suyu tutma özelliğinin yanı sıra yoğun dokuma özelliğinden dolayı devlet, belediye, askeriye ve kamu kurumları tarafından tercih edilme sebebidir. Avrupa (Raschel) ve Alpaca (polyester) kumaşları renk geçirgenliği, rüzgar ve güneşe dayanıklılık, yıkama ve su tutma gibi etkenlere karşı farklı direnç göstermektedir.

Türk bayrağı oluşumunda pek çok efsane vardır.

Gönder bayrak üretimi

6 metre uzunluğundaki direk için 1 ton1.5 (100 cm150 cm) ölçülerinde Türk bayrağı ve özel gönderme bayrağı üretilmektedir. Direkler büyüdükçe bayrakların boyutları da büyümüş ve direklerin boyları 150 cm olmuştur. Bayrak direklerinin birbirine bu boyuttan daha yakın dikildiği düşünülürse, bayrağınızın daha hızlı çarpışacağını ve yıpranacağını unutmamak gerekir. Türk bayrağının yapılacağı bayrak direğinin daha uzun yapılmasının sebeplerinden biri de budur. Yabancı ülkelerde bayraklar genellikle dik yapılır. Direk üretimini artırdılar.

Bayrak İmalatı

Neden bir bayrağa ihtiyacınız var?

Dikey bayrakların standart bayraklardan daha çarpıcı ve göz alıcı göründüğü inkar edilemez. Genellikle 1x3m (100cm x 300cm) ölçülerinde üretilir. Dikey bayrağın yanı sıra Türk bayrağının standardını korur. Bayrakları uygun şekilde yıkamak ve nemsiz bir ortamda saklamak bayrağınızın ömrünü uzatacaktır. Serigrafi baskı ve dijital (makine baskısı) olmak üzere iki tür baskı vardır, serigrafi resim, resim vb. daha canlı ve daha güçlü.

Bayrak Üretiminde Hızlı ve Kaliteli Üretim

İç-Dış Mekanlarda

Flama Bayrak Acil Üretimde Yanınızdayız

Görüntüler basılamayacağı için dijital yazıcılar bu boşluğu dolduracak, dijital yazıcılar özel kumaşlara köfteleri sorunsuz bir şekilde basacak ve daha sonra sabitleniyor, yeterli renk oluşumunu ve korumasını sağlamak için 180 * C (ısıtmalı) olarak ayarlanıyor. yağmurdan. Yüksek ısı ve çamaşır suyu bayrak renginizin canlılığını kaybetmesine neden olur. Türk bayrağı ise imalat baskısı nedeniyle aşınma ve renk kaybına daha az eğilimlidir.

Vinil Baskı Çözümleri
Parti Bayrağı | Bayrakçı

Zemini pürüzsüz 1000 denye özel iplikle dokunur. Dış cephelerde kampanya, tanıtım, reklam afişi…

Üçgen Bayrak | Bayrakçı

Mesh baskı çoğu zaman vinil baskı ile karıştırılır. Folyo gibi yapışkanlı bir materyal değildir… 

Kırlangıç Bayrak | Bayrakçı

Folyo dokusuna sahip delikli yapısı sayesinde içeriden dışarıyı, dışardan ise reklamı gösteren arka zemini siyah…

Flama Bayrak | Bayrakçı

Posterler tanıtım ve duyuru amacıyla duvarlara asılan fotoğraf ya da afişe denir. Anınında kuruma özelliğine…

Makam Bayrağı | Bayrakçı

Billboard kasası demir ve alüminyum malzemelerden üretilir. Billboard baskı yırtılmaya, rutubete ve …

Plaj Bayrakları | Bayrakçı

Duratrans baskı aynı zamanda backlit olarakta bilinir. Backlit arkadan aydınlatmalı panodur.

Tasarım Desteği

Projeleriniz İçin Tasarım Desteği Vermekteyiz. Siz projenizi ekibimize anlatın, tasarımı bitirip sizinle paylaşalım.