Işıksız Tabela

Cephe giydirme dahil olmak üzere tüm tabela ve compozit cephe giydirme işlerinizde yanınızdayız. Ücretsiz keşif ya da fiyat teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

tabela


Işıksız Tabela

Işıksız Tabela Nedir? Üretimi Nasıl Yapılmaktadır?

Işıksız tabelalar popüler bir reklam aracıdır. Genellikle mağaza işaretleri için kullanılırlar; Ancak, açık bir işaretle özel bir ekranın reklamını yapabilirsiniz. Dünya çapında şirket ve endüstri neon tabela kullanıyor. Işıklı tabelalar, insanların mağazanızın 7/24 açık olduğunu bilmelerini sağlar ve karanlık bir alanı aydınlatmak için harikadır. Işıklı 3D tabelalar çeşitli ebatlarda yapılabilir; Daha küçük ışıklı tabelalar, fuar stantları veya resepsiyon alanları için mükemmel bir seçimdir. Bu etkiyi yaratmak için kalın opal akrilik kullandık. Opal akrilik, opak yapısı nedeniyle ışığın geçmesine izin veren termostatik bir plastik olup, ışık kutuları ve ışıklı vitrinler için mükemmel bir malzemedir. Opal akrilik arkaya gömülür ve küçük LED ışıklarla doldurulur. Sonuç, yumuşak ışık yayan ve yoldan geçenleri çeken sofistike bir tasarımdı.

Araç Kaplama(Giydirme) iki şekilde yapılmaktadır;

Düzenleyici işaretleri olduğu gibi kabul etmenin kolay olduğunu biliyoruz – ve belki de çoğu uyarı ve güvenlik işaretinin arkasındaki amaç, işyerinde yaralanmayı azaltmak ve gereksiz riskleri önlemek, her iş gününün sorunsuz geçmesini sağlamak olduğundan, tasarım gereğidir. herhangi bir kekemelik veya hıçkırık. İşyerinde afete hazırlık genellikle göz ardı edilirken, hangi sektörde faaliyet gösteriyor olursanız olun, tüm müşterilerinizin, müşterilerinizin, ziyaretçilerinizin ve çalışanlarınızın tesisinizdeki potansiyel tehlikeler hakkında bilgilendirilmesini sağlamak çok önemlidir. Bu her zaman bir öncelik olmalıdır. kapınızdan giren herkesin sağlığını korumak için – ve doğru türde düzenleyici işaretler işi yapacaktır.

Raket Baskı Çalışmaları, Reklamlarınız İçin Harika Bir Yöntem!

Açık hava Reklamcılığı İçin İdealdir

Dış mekan işaretleri, daha iyi görünürlük için genellikle binaların dış duvarlarına yapıştırılır. Dış mekan tabelaları için harika bir uygulama, baskılı verandalarda. Genellikle restoranlar ve perakende mağazaları tarafından kullanılan özel tenteler genellikle binanın girişinin üzerine duvara monte edilir. Tenteler, markalı ve çekici görünümün yanı sıra pratiklik açısından da çeşitli şekil, boyut ve renklerde yapılabilmektedir. Dış mekan tabelaları ‘ün bir başka harika örneği de tabelalar ve panolardır. En son baskı teknolojisini kullanan Sign Now Waterford, işletmenizin herhangi bir hedefe ulaşmasına yardımcı olmak için çeşitli boyut ve renklerde güzel dış mekan tabelaları üretebilir.

Cephe Giydirme

Cas

Özel sektörünüz, operasyonlarınızı devam ettirmek için gereken belirli bir dizi düzenleyici tablo ve çizelge belirleyebilir. En yaygın düzenleyici ve güvenlik işaretlerinden bazıları şunlardır: ADA Uyumluluk İşaretleri: Engelli Amerikalılar Yasası’nın gerektirdiği gibi, işaretleriniz ve çizimleriniz, herkesin erişebilmesi için spesifikasyonları karşılamalıdır. ADA işaretleri tipik olarak dokunsal harflere, yüksek kontrastlı renklere ve braille’e sahiptir, ancak markanıza uyacak şekilde özelleştirilebilir. Sağlık ve Hijyen İşaretleri: Pandemi başladığından beri yüzeylerin nasıl düzgün bir şekilde temizleneceğine ve ellerin nasıl yıkanacağına dair hatırlatmalar daha yaygın hale geldi. O zamandan beri, birçok yerel düzenleme bu işaretleri zorunlu hale getirdi. Signs Now Waterford ekibi yerel gereksinimler hakkında her şeyi bilir ve doğru yolda kalmanıza yardımcı olabilir. OSHA Uyumlu İşaretler: Tehlike ve uyarı işaretleri, OSHA tarafından belirlenen standartlar nedeniyle tasarımlarında tipik olarak en kısıtlayıcı olacaktır. Neyse ki Zeminli Reklam ekibi, uyumluluğu sürdürmek için bunları nereye yerleştirmeniz gerektiğini belirlemenize yardımcı olabilir. Uyarı işaretleri: Müşterileri veya çalışanları olası tehlikeler konusunda bilgilendirmeniz gerekiyorsa, doğru türde uyarı işaretleri işinizi görecektir. Parlak renkler ve tanınabilir şekiller, insanlara binanızın belirli alanlarında tetikte olmalarını söyleyebilir.

Raket Basım ve Raket Üretimi


Cephe kaplaması ve tabelası

Markanızı güçlendirmeye yardımcı olmak için birçok düzenleyici işaret özelleştirilebilir. Yönetmeliklere uymak için bazı güvenlik işaretlerinin belirli renk ve şekillere uyması gerekirken, tercih ettiğiniz renk, yazı tipi veya stil, beğeniler ve şirketinizin genel markalama şemasına uyacak şekilde birçok seçenek kolayca değiştirilebilir. Yerel gereksinimlere ve standartlara uygunluk, tabela ve grafiklerinizin standart veya steril görünmesi gerektiği anlamına gelmez. Signs Now Waterford ekibiyle çalıştığınızda, yasal gereklilikleri karşılarken ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve markanızı tamamlayacak yenilikçi ve ısmarlama bir çözüm alacaksınız. Binanız veya tesisiniz için düzenleyici işaretler ve güvenlik grafikleriyle bir sonraki adımı atmaya hazır olduğunuzda, ücretsiz bir danışma ayarlamak için Signs Now Waterford ekibiyle iletişime geçin.

Modüler Cephe Giydirme Sistemleri

Tasarımdan dağıtıma kadar çok çeşitli özel tabela imalat hizmetlerinin yanı sıra katma değerli hizmetler sunuyoruz. endüstri lideri yönlendiricilerimiz, kesicilerimiz ve profil oluşturma araçlarımız, yüksek kaliteli yazıcılarımızla birleştiğinde, herhangi bir malzeme üzerinde hemen hemen her projeyi tamamlamamızı sağlar. Büyük 6.000 metrekarelik İngiltere fabrikamız, projenizi tamamlamak için gereken tüm süreçlerde uzmanlaşmış, çok çeşitli araçlara ve deneyimli bir ekibe sahiptir. Alışılmadık veya zor olanla yüzleşmekten korkmuyoruz. Müşteriler tasarımlarının hayata geçmesini istediğinde, benzersiz tabela tasarımları oluşturmak için tavsiyelerde bulunabilir ve çözümler sağlayabiliriz. ekibimiz, spesifikasyonları karşılamak için mimarlar, tasarımcılar ve müşterilerle yakın bir şekilde çalışır ve genellikle yılların deneyimine dayalı yeni teknikler ve malzemeler kullanır.

Modüler Cephe Giydirme Sistemleri

Monolitik tabelalar, sokak tabelaları ve reklamcılıkta hızla en sıcak trend haline geliyor ve rakiplerine göre birçok avantaj sunuyor. Çekicidirler, derinlik sunarlar ve geleneksel butik seçeneklerle elde edemeyeceğiniz bir varlık ve güç duygusu yaratmaya yardımcı olurlar. Monolith Sign, işletmenizle ilgili önemli marka ve hizmet bilgilerini görüntüleyen bağımsız bir sütundur. Temel olarak binanızın görsel etkisini arttırır, geçen trafiğin dikkatini çeker ve insanları sizin hakkınızda daha fazla bilgi edinmeye teşvik eder. Potansiyel müşteriler, caddeden yekpare bir işaret markasını görebilir, bu da işletmeden yararlanmanıza olanak tanır. Monolit simgesi her işletme için gereklidir. Restoranlar, oteller, konferans merkezleri, kafeler, sanayi şirketleri, kaplıcalar ve spor salonları tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. İşletmeler neden monolitik işaretleri sever? Dış mekan monolitleri, konaklamadan üretime kadar birçok sektörde kullanılan güçlü bir reklam aracıdır. İşte avantajlarından bazıları: – Çift taraflı. Monolitik markalar iki boyutludur, yani insanlar ister önden ister arkadan baksınlar aynı görünürler. Bu nedenle, reklamverenler, trafiğin yoğun olduğu alanlarda trafiği en üst düzeye çıkarmak için işaretlerini açılandırabilir. – Güzel görünüm, ifade. Monolitler doğal olarak güzel ve saf yapılardır. Onlarla reklam vermek, yerel topluluğun estetik duyarlılıklarına olan bağlılığınızı teyit ederken marka imajınızı büyük ölçüde geliştirecektir. – Görünür ve net Potansiyel müşterilerin dikkatini çekmek istiyorsanız, tabelanızın görünür ve net olduğundan emin olmalısınız. Monolitler size büyük esneklik sağlar ve sizi rakiplerinizden ayıran parlak veya arkadan aydınlatmalı ekranlar oluşturmanıza olanak tanır. – Bunları tesisinizin herhangi bir yerine yerleştirin. Evin kapısına tabela koymak bazı firmalar için uygun değildir. Çoğu zaman tesisinizin konumu, yoğun veya yaya yollarından biraz uzaktadır. Ancak yekpare tabelalar, işlek caddeler ve bulvarlar da dahil olmak üzere mülkünüzün herhangi bir yerine görsel reklamlar yerleştirmenize olanak tanır. Akıllı yerleşim, ilgilenen müşterileri cezbeder. – Vandalizme karşı direniş. Vandalizme ve genel aşınma ve yıpranmaya dayanıklı dayanıklı malzemelerden monolitler yapıyoruz. Monolitik tabelalarınızı şimdi sipariş edin Tesisinize monolitik bir tabela mı kurmak istiyorsunuz? Evet ise, o zaman doğru yere geldiniz. İşletmenizin benzersiz ihtiyaç ve isteklerine uygun özel işaretler oluşturma konusunda uzmanız. İlk tasarımdan son kuruluma kadar sürecin her aşamasında sizinle birlikte çalışıyoruz. Ekibimiz, iş ihtiyaçlarınıza uygun yekpare bir tabela tasarlayacaktır. İhtiyaçlarınıza en uygun olanı seçebilmeniz için bir dizi temel totem ve balık stiliyle başlayacağız. Ardından, markanızı aslına uygun olarak yeniden üreten, net veya net olmayan yekpare reklamlar oluşturmak için şirketinizin renklerini, yazı tiplerini, logolarını ve resimlerini totem üzerinde ayarlıyoruz.

Modüler Cephe Giydirme Sistemleri

Korkuluklardan asma tavan panellerine, duvar ray sistemleri ve armatürlere kadar çok çeşitli yol bulma ve tabela çözümleri sunar. Leeds fabrikamızda bireysel spesifikasyonlara göre üretilen üretim stilleri, malzemeler ve süreçlerin kombinasyonu, müşterinin her gereksinimi için tabela çözümleri bulmak için olağanüstü bir yol sağlar. 3D yazımız, mağaza tabelanız, kurumsal ön büronuz veya iş yeriniz için mükemmel bir son dokunuştur. 20mm kalınlığında yüksek yoğunluklu PVC’den yapılmıştır, hassas bir şekilde kesebilir ve mükemmel şekilde bitirebiliriz. Logonuzu kesip belirli bir renkle boyamak veya yeni tasarımınızı havalı 3D harflerle tamamlamak istiyorsanız, aşağıdan sipariş verin! Kolayca özelleştirilebilir 3D karakterler. Yukarıdaki metin kutularına gerekli toplam boyutları girin, ardından ücretsiz tasarım hizmetimizi kullanın veya kendi resimlerinizi yükleyin. Harflerin hücre yapısı, köpük plastiğin sağlam ve güçlü bir şekil vermek için bir yoğunluğa sıkıştırılmasıyla oluşturulur. Bu nedenle, alt tabakanın içi köpük gibi görünür ve küçük boşluklardan oluşur. Lütfen Jet HDU posterimizin kenarlarını gösteren resme bakın.

Modüler Cephe Giydirme Sistemleri

Çeşitli şekil ve boyutlarda yüksek kaliteli iç ve dış mekan tabelalarının tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmıştır. Yılların tecrübesi bizi rakiplerimizden ayırdı. Yetenekli tasarımcılardan oluşan ekibimiz, istediğiniz sonuçları hızlı ve profesyonel bir şekilde elde etmeniz için size doğru renk ve malzemeler konusunda tavsiyelerde bulunacaktır. Bir logo, işletmeniz hakkında bir şeyler vaat etmenin en iyi yollarından biridir. boyutları, küçük tabela ve reklam panolarından 3D tabelalara ve arkadan aydınlatmaya kadar çeşitlilik gösterir. Yüksek teknolojiye sahip ekipmanlarımız, sizi rekabette farklı kılan yenilikçi ve yenilikçi tabelalar üretmemizi sağlar. QPS Signage, ülkenin önde gelen birçok firması için tabela üretmiştir. Dış mekan işaretleri, çeşitli hava koşullarına dayanıklı malzemelerden hızlı bir şekilde yapılabilir. Müşterinizle ilk temas olarak, uyarılar veya sinyaller de üretebiliriz. Kurumsal kimliğiniz kalıcı bir izlenim bırakır. Tabela endüstrisinde açık ara en popüler malzeme olan pleksiglas, çok çeşitli renk ve kaplamalarda mevcuttur. Pleksiglas uzun bir hizmet ömrüne sahiptir ve sıcak haddeleme, testereyle kesme, delme, cilalama, taşlama ve vakumla şekillendirme gibi basit imalat süreçleri kullanılarak şekillendirilebilir ve imal edilebilir.

Dış Mekanlarda Kullanımının Önemi

İç-Dış Mekanlarda

Cephe Giydirmede İdeal Malzeme: Alüminyum

Gündüz veya gece – benzersiz, özel neon tabela ve aydınlatma ile ofisinize, mağazanıza veya kafenize neşeli bir ışıltı katın. 20 yıldır metal harflerle uzun ömürlü LED’leri birleştirerek saf elektrik büyüsü yaratıyoruz. Bir dizi sıcak renk veya daha serin bir his olsun, bu paneller, logoları vitrinlere dönüştürmek için düşük voltajlı, az bakım gerektiren bir seçenektir. Groove ışıklar, harf ışıklar ve ışıklı kutular mekanınızı anında günceller, estetiği tazeler ve gelip gidenlerin gözlerinde ışıltı bırakır. Bina boyutunuz ve tasarım gereksinimleriniz elinizin altındayken, markanıza enerji vermek ve onu hayata geçirmek için yüz aydınlatmalı harfler, halo aydınlatmalı harfler veya ikisinin çekici bir kombinasyonunu kullanacağız.

Vinil Baskı Çözümleri
Çatı Tabelası | Tabela

Zemini pürüzsüz 1000 denye özel iplikle dokunur. Dış cephelerde kampanya, tanıtım, reklam afişi…

Totem Tabela | Tabela

Mesh baskı çoğu zaman vinil baskı ile karıştırılır. Folyo gibi yapışkanlı bir materyal değildir… 

Işıklı Tabela | Tabela

Folyo dokusuna sahip delikli yapısı sayesinde içeriden dışarıyı, dışardan ise reklamı gösteren arka zemini siyah…

Pleksi Kutu Harf | Tabela

Posterler tanıtım ve duyuru amacıyla duvarlara asılan fotoğraf ya da afişe denir. Anınında kuruma özelliğine…

Fileli Kutu Harf | Tabela

Billboard kasası demir ve alüminyum malzemelerden üretilir. Billboard baskı yırtılmaya, rutubete ve …

Yol Tabelası | Tabela

Duratrans baskı aynı zamanda backlit olarakta bilinir. Backlit arkadan aydınlatmalı panodur.

Tasarım Desteği

Projeleriniz İçin Tasarım Desteği Vermekteyiz. Siz projenizi ekibimize anlatın, tasarımı bitirip sizinle paylaşalım.