Folyo Baskı

Folyo Baskı Tüm Dijital Baskı İşlerinizde işlerinizde yanınızdayız. Ücretsiz Keşif ya da fiyat teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

dijital baskı


Folyo Baskı

Folyo Baskı Hangi Alanlarda Kullanılmaktadır?

Genellikle mağaza içi alanlar, bankalar, tuvalet alanları, bebek bakım odaları, marketler, vitrinler vb. insanların günlük yaşamlarında her an temas edebilecekleri alanlarda kullanıldığı için sağlık unsurları dikkate alınarak iç mekan folyonun zeminine yapılacak baskı tekniğinde su bazlı boya kullanılması son derece önemlidir.


Su Bazlı Baskı Boyalarını Tercih Ediyoruz

Neden Su Bazlı Folyo Baskı

Müşterilerimizi özellikle memnun eden şey, hat içi üretim sayesinde baskılı desenin tam veya kısmi UV verniği ile hemen kontrol edilebilmesidir. Müşteriler baskıları kabul etmeye ve önceden basılmış sayfaları kanıt olarak getirmeye gelirler. Ayrıca baskı ve cilalama sırasında rengi optimize etme (inline) yeteneğine sahiptir, yani baskılı desen üzerindeki ilave UV verniği nedeniyle artan kontrast ile, mükemmel sonuçlar elde etmek için gerekirse renk kontrolü sağlanabilir. Zamandan tasarruf, şimdi ve gelecekte giderek daha önemli bir rol oynamaktadır.

İç Mekan

Sağlık İçin Önemi

İç mekanlarda kullanılan folyoların sağlık için önemi oldukta önemlidir. Bu sebepten folyo baskı malzemelerinde su bazlı folyoları tercih ediyoruz.

folyo baskı

En Çok Tercih Edilen Reklam Materyali ”Folyo Baskı”

Genel olarak, sizin için seçebileceğiniz veya sunduğumuz farklı baskı teknikleri vardır. Belki de en yaygın baskı tekniği dijital baskıdır. Dijital baskıda film büyük bir rulodan basılır. Bu baskı işlemi ile çok küçük baskılar üretilebilir. Aynı şekilde dijital baskıda da doğrudan rulodan baskı yaptığımız için boyut veya format önemli değil. 320 cm’ye kadar rulo genişlikleri basıyoruz. Basılı şeridin uzunluğu sınırsızdır. Film ofset veya serigrafi olarak da basılabilir. Bunun için makineleri beslemek için hurda malzeme kullanıyoruz. Buradaki bir uygulama alanı, örneğin, yazdırıldıktan sonra resmi olarak kesilmesi gereken çok çeşitli küçük çıkartmalardır. Makul fiyatlarla büyük miktarlarda üretilebilir. Diğer bir avantajı da spot renklerin buradan da basılabilmesidir.

Maliyet Avantajı


Dijital Baskıda Folyo Baskı İçin Önemi

Giderek gelişmiş yazılım ve bilgisayarların ortaya çıkışı, dijital baskıya büyük katkı sağlayarak daha ucuz, daha hızlı ve daha iyi ürün ve hizmetler sunmamızı sağladı.

Dış Ortamlarda Folyo Baskı

Üst zemini dijital baskıya uyumlu arka zemini ise yapışkanlı olduğu için ekstra bir malzemeye ihtiyaç duymadan zemini sert olan (duvar, kompozit, cam, aluminyum, forex, ahşap vb.) yerlerde rahatça uygulanabilir.

Güneş, Yağmur, Rüzgara Karşı Dayanıklı

Dış Mekanlarda

Dış Ortam Folyo Baskı Doğal Hava Şartlarındaki Etkisi

Doğal hava koşulları (güneş, rüzgar, yağmur, kar) gibi değişen hava koşullarına dayanıklılığı yüksek bir üründür.

Uygulama:

  • Tabela
  • Reklam panoları
  • Fuarlar ve etkinlikler için duvarlar
  • Pencere yapıştırma
  • Müzeler ve sergiler için bilgi panoları
  • Yazılar
  • İç dekorasyon

Geniş format film baskısı bizim tutkumuz! Bugün yüksek kaliteli ve dayanıklı filmlerimizle kendinizi ikna edin. Herhangi bir sorun var mı? Yetkili personelimiz film baskılarımızla ilgili her türlü sorunuzu yanıtlamaktan mutluluk duyacaktır.

Dış Ortamlarda Folyo Baskı

Yapışkan niteliklerinde de farklılıklar vardır. Her başvuru içinform bulunmaktadır. Örneğin, kalıcı olan ve kolayca çıkarılamayan yapıştırıcı katmanları vardır. Bu, çoğu çıkartma veya araba çıkartması için geçerlidir, örn.Ancak hızlı bir şekilde çıkarılması gereken ve kalıntı bırakmayan yapışkan tabakalar da vardır. Örneğin, sergi stantlarındaki “rahatsız edici” afişler ve pankartlar.Etiketin zarar görmeden çıkarılamayacağı kadar sıkı yapışan koruyucu tabakaları da vardır. Bu yapıştırıcı örneğin muayene etiketlerinde veya benzer güvenlik mühürlerinde kullanılır. Gördüğünüz gibi her uygulama için doğru film ve doğru yapıştırıcı var. Bununla birlikte, size bireysel olarak tavsiyede bulunabilir ve uygulamanız için en iyi ürünü önerebiliriz.

Dış Ortamlarda Folyo Baskı

Son teknoloji baskı sistemimiz sayesinde, reklam ve ekran mesajlarınızın yüksek kalitede sunumu için yüksek baskı hızları elde ediyoruz. Tüm geniş formatlı sayfalar kurum içinde yazdırılır, işlenir ve katlanır. Boyut, renk ve şekil açısından uygulamada pratikte sınır yoktur. Yüksek kalite standartlarınızın mümkün olan en kısa sürede karşılanmasını sağlıyoruz. Ve geniş alan baskısında uzmandırlar. Geniş formatlı folyo baskılarınız için çok çeşitli folyolar mevcuttur: renkli, metalik, şeffaf, önceden basılmış. İhtiyaçlarınıza ve uygulama alanınıza bağlı olarak 1 yıldan 10 yıla kadar iç ve dış mekan kullanımı. Geniş koruyucu film yelpazemiz, tüm güvenlik kurallarına uyulması koşuluyla en zorlu uygulamalarda bile uzun ömür sağlar.

Dış Ortamlarda Folyo Baskı

Çok çeşitli yüksek performanslı filmler ile her uygulama için doğru filmi sunuyoruz. Örneğin, kalıcı yapışkan filmimiz uzun süreli açık hava reklamcılığı için idealdir. Folyo baskılar, alüminyum levhalar, levhalar veya sert köpük şeritler üzerine lamine edilebilir. Optimum dayanıklılık için film üzerine laminasyon baskıları öneririz. Örneğin orta vadeli bir ev dekorasyonu için özel duvar filmimizi seçin. Yarı saydam şeffaf yüzey, herhangi bir odanın görüntüsüne mükemmel uyum sağlar ve ofislerde ve satışlarda görsel bir vurgu oluşturur. Yüksek kaliteli dekoratif cam filmimiz ile iç ve dış cam yüzeyler bile geniş bir alanı kaplayabilir. Film, benzersiz kumlanmış görünümü ile karakterize edilir, her zaman yarı saydamdır ve özellikle konferans ve satış odalarında gizlilik ekranı olarak kullanılır.

Dış Ortamlarda Folyo Baskı

İster bireysel iş istasyonları veya makineler tasarlıyor olun, yapışkan filmlerimizle etkileyici bir sonuç elde edeceksiniz. Ancak vitrininiz, promosyon mesajınız için de iyi bir araçtır! Lamine filmlerin uygulama alanları, logolu veya sanat efektli tasarım filmlerinden etkinlikler, çalışma saatleri, maruz kalma ve mahremiyetin korunması gibi şirket bilgilerine, cam ve filmlere kadar uzanmaktadır.

Alüminyum duvarlar ve mobilyalar, baskılı yapışkan filmle renklendirildikleri anda gerçekten göz alıcı ve kalabalıkların beğenisini kazanıyor.Afiş istemiyor ama bütün bir duvarı sarmak mı istiyorsunuz? Renkli bir yaprağa sahip basit bir duvar göz alıcı olur! Yaratıcı filmlerle iş yerinizi veya dış duvarlarınızı geliştirin. Tek tek basılmış yapışkan filmlerle dış cephenizi güzelleştirin ve pencerenizi veya cephenizi size göstersin.

Vinil Baskı Çözümleri
Vinil Baskı (Branda)

Vinil baskı en basit haliyle, görüntüyü büyük bir kaplamalı plastik rulo üzerinde yeniden oluşturmak…

Mesh Baskı (Delikli Branda)

Mesh Baskı; vinil dokusuna sahip en popüler reklam ürünlerindendir. Birçok avantajı bulunmaktadır.

One Way Vision Baskı

One way vision tek yönlü görsel baskı genellikle iç mekanlarda, ofis pencerelerinde ve dış pencerelerde kullanılır.

Poster Baskı

Posterler, tanıtım ve duyuru amacıyla duvara asılan fotoğraf veya görsellerdir. Anında kurutma özelliği vardır.

Billboard Baskı

Billboard üretimini dayanıklı metal çerçevelerden üretmekteyiz. Sıcaklık değişimlerine ve olumsuz..

Duratrans Baskı

Duratrans baskı, halk arasında arkadan aydınlatmalı baskı olarak da bilinir. Diğer bir adı backlit olarakta…

Tasarım Desteği

Projeleriniz İçin Tasarım Desteği Vermekteyiz. Siz projenizi ekibimize anlatın, tasarımı bitirip sizinle paylaşalım.