Mesh Baskı

Mesh Baskı dahil olmak üzere tüm dijital baskı işlerinizde yanınızdayız. Ücretsiz keşif ya da fiyat teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

dijital baskı


Mesh Baskı

Mesh Baskı Nerelerde Kullanılmaktadır?

Mesh baskı vinil dokusuna sahip en popüler reklam ürünlerindendir. Birçok avantajı bulunmaktadır. Uygun fiyatlı; uyarlanabilir, uzun süre kullanılacak bir malzemedir (bu yüzden bu kadar çok araştırma ve geliştirme yapılmıştır) birçok seçenek var; farklı ortamlarda, yerlerde ve dönemlerde kullanılabilir; iç veya dış mekanlarda kullanılabilir ve genellikle kurulumu kolaydır


vinil dokusuna sahip delikli malzeme

Kullanışlı Özel Bir Malzeme

Hassas saç baskısı söz konusu olduğunda, Zeminli Reklam baskı ağı endüstri standardını belirler. Mesh baskı teknolojisini sürekli olarak geliştirmek için mesh endüstrisi ve dünya çapındaki tedarikçileri ile yakın işbirliğinin sonucu olmaları şaşırtıcı değildir. Bu etkileşimden, sürekli olarak yeni metalik ağ nitelikleri ortaya çıkıyor. Mesh kalitesine yüksek talepte bulunan tüm endüstriler, bilgi birikimimizden ve geniş yenilikçi ve yüksek kaliteli mesh baskı ağları portföyümüzden yararlanır: güneş enerjisi endüstrisinden elektroniğe, seramik ürünlerin dekorasyonuna, içi boş cam ve kap camına kadar.

Mesh Hava Sirkülasyonu Sağlar!

Mesh Baskı Önemi

Ağırlıklı olarak rüzgar cephelerinde kullanılan bir reklam aracıdır. Delikli yapısı sayesinde hava sirkülasyonu sağladığı için dış cephelere karşı dayanımı yüksektir.

Mesh kumaş afişler, ince ve dayanıklı polyester kumaştır. Hafif 115 g/m² hava ağı malzemesi, grafiğin her iki taraftan bir ayna görüntüsünü göstermesine veya “göstermesine” olanak tanır. Zincir bağlantı bayrak malzemesi, rüzgara eğilimli alanlara yerleştirilen büyük bayraklar ve afişler ve bayraklar veya afişler için idealdir. Stadyum bayrakları, seyirci bayrakları, konser hoparlör afişleri ve Heras duvar kaplamaları olarak da uygundur.

Mesh Baskı

Hava Sirkülasyonu Sağladığı İçin Üzerine Yapılan Yapı Zarar Görmez

Billboard, cephe giydirmelerinde, sahne baskı, fuar standları, inşaat alanları gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Uzun süre kullanım ömrünün yanı sıra diğer baskı tekniklerine göre daha ekonomik ve kalitelidir.

Nerelerde Kullanılır?


Mesh baskı genellikle vinil baskı ile karıştırılır. 

Mesh Baskı folyo gibi yapışkan bir malzeme değildir. Vinilden farkı vinil dokuya sahip olması ve delikli bir malzeme olmasıdır. Ağırlıklı olarak rüzgarlı cephelerde kullanılan bir reklam aracıdır. Dış cephelere karşı büyük direnç sağlayan delikli yapı sayesinde hava sirkülasyonu sağlanmaktadır.

Mesh Baskı Nasıl Görünür?

Delikli vinil malzeme olarak da bilinen baskı çeşidi, yapısından dolayı deliklidir. Mesh baskılar genellikle yeni inşaatlarda, yenilenmiş binalarda, restore edilmiş tarihi binalarda sıklıkla kullanılmaktadır. Bu nedenle tasarımlarınızın baskıdan sonra görünmeyeceğini düşünebilirsiniz, ancak standart dijital baskı, geniş formatlarda basıldığı ve uzaktan görülebildiği için görünümünde çok fazla ayrıntıyı kaybetmez.

Dış Mekanlarda Kullanımının Önemi

Dış Mekanlarda

Mesh Baskı dayanıklılığı ile ön planda

Geniş cepheleri kaplamak için dış mekana uygun rüzgara karşı daha dayanıklıdır. Aynı zamanda delikli bir kumaş olduğu için önden bakıldığında kullanılan görseli veya reklamı net bir şekilde gösterir ve arkasını göstermez. Dışarıdan görülebilir. Etrafındaki kolon dikiş, güçlendirmek için kullanılır. Binalara asmak için 2 metre arayla dikilmektedir. Bu nedenle, çok dayanıklı ve asılması kolaydır. Işık geçirgenliği ile karanlık bir ortam oluşturmaz.

Vinil Baskı Çözümleri
Vinil Baskı | Dijital Baskı

Vinil baskı en basit haliyle, görüntüyü büyük bir kaplamalı plastik rulo üzerinde yeniden oluşturmak…

Mesh Baskı | Dijital Baskı

Mesh Baskı; vinil dokusuna sahip en popüler reklam ürünlerindendir. Birçok avantajı bulunmaktadır.

One Way Vision | Dijital Baskı

One way vision tek yönlü görsel baskı genellikle iç mekanlarda, ofis pencerelerinde ve dış pencerelerde kullanılır.

Poster Baskı | Dijital Baskı

Posterler, tanıtım ve duyuru amacıyla duvara asılan fotoğraf veya görsellerdir. Anında kurutma özelliği vardır.

Billboard Baskı | Dijital Baskı

Billboard üretimini dayanıklı metal çerçevelerden üretmekteyiz. Sıcaklık değişimlerine ve olumsuz..

Duratrans Baskı | Dijital Baskı

Duratrans baskı, halk arasında arkadan aydınlatmalı baskı olarak da bilinir. Diğer bir adı backlit olarakta…

Tasarım Desteği

Projeleriniz İçin Tasarım Desteği Vermekteyiz. Siz projenizi ekibimize anlatın, tasarımı bitirip sizinle paylaşalım.