Neon Tabela

Neon tabela üretimi ile tabela üretimi yapmaktayız. Ücretsiz keşif ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçiniz

tabela


Neon Tabela

Neon Tabela Üretiminde Neler Yapıyoruz? Hangi Malzemeler Kullanılır?

İşinizi geliştirmek için bir mesaj duymak için bugün bizi arayın! Zeminli Reklam, çeşitli stok ve özel neon tasarımları sunar. Tabela sektörünün lideri olarak kaliteden asla ödün vermeyiz. Tüm tabelalarımız sektördeki en iyi malzemeleri kullanır. Floor Advertising, neon tabelanızın işletmeniz için en iyi mesaj olmasını sağlamak için eksiksiz tavsiyeler sunar. Veya bir düğün, doğum günü veya başka bir kişisel etkinlik için benzersiz dekorasyonlar arıyorsanız, Zeminli Reklam neon tabelaları, etkinlik dekorunuzu bir sonraki seviyeye taşımak için tam da ihtiyacınız olan şeydir. Bu, tabela şirketleri, mimarlar, mağaza sahipleri, tasarım ajansları, mağaza kurulumcuları, teşhir şirketleri, perakendeciler ve görsel perakendeciler için yenilikçi bir alçak gerilim sahte neon ürünüdür. Her özel LED tabela, marka doğruluğunu ve performansını sağlamak için deneyimli bir tabela üreticisi tarafından işlenir ve sipariş üzerine yapılır. Sahte neon tabelalarımız, geleneksel neon tabelaların yapamayacağı şekil ve renkleri ortaya çıkarmak için çevre dostu LED’lerle parlıyor. Yenilikçi NeonPlus zemin tabelası, markanızı diğerlerinden ayıran değişen renklere sahip yenilikçi görsel ekranlar oluşturmak için LED reklam panoları için programlanabilir dijital teknoloji sunar.

Neon Tabela

Neon Tabela

 • Barlar
 • Berberler
 • Bakkallar
 • Kuru temizlemeciler
 • Spor salonları
 • Sinema salonları
 • Dondurma salonları
 • Restoranlar ve kafeler 
 • Çiçekçiler
 • Bankalar
 • Evcil hayvan mağazaları

Dış Mekanlarda Kullanımının Önemi

İç-Dış Mekanlarda

Neon Tabela

Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız veya aklınızda bir tane varsa, kendi özel neon tabelanızı oluşturmak için sizinle birlikte çalışacağız. neon resim boyutları, renkleri, stilleri, harfleri ve tasarımları ve destek türü veya aradığınız çerçeve. Nereye koyacağınıza karar verdikten sonra (düzeltmek için), flaş ve karartma gibi ek özellikleri seçebilirsiniz. LED neon tabelaların ana avantajlarından biri, sundukları maliyet tasarruflarıdır. Evlerimizde ve ofislerimizde kullandığımız LED ampullere benzer şekilde, bu ampullerin çalışması için geleneksel neon ışıklarına göre çok daha düşük voltaj gerekir, bu da onları enerji açısından daha verimli hale getirir ve işletme maliyetlerini önemli ölçüde düşürür. Dahası, uzun vadede LED neon tabelaların bakımı çok daha kolay hale geliyor. Bu teknolojik olarak gelişmiş çözümler neredeyse hiç bakım gerektirmez. Bu, LED ışıklarınızı düzenli olarak onarmanız veya değiştirmeniz gerekmediği anlamına gelir.

Neon Tabela

İşletmeniz yoldan geçenlerin ve potansiyel müşterilerin dikkatini çekmek için ne yapıyor? Neon tabelalar, göz ardı edilmesi zor renkli kelimelerle görünürlüğü artırmaya ve satışları artırmaya yardımcı olur. Pencere pervazlarından denizliklere kadar özel neon tabelalar, işletmenizin her gün öne çıkmasına yardımcı olabilir ya da gece. Zeminli Reklam, tüm neon tabela markaları için klasik tasarımın ve kanıtlanmış performansın arkasında duruyor. Gelişen Neon Tabelalar Retro neon tabela ile modern LED neon tabela arasındaki farkı söyleyebilir misiniz? Geleneksel olarak neon tabelalar, istenen renkleri elde etmek için yüksek kaliteli elektrominesans ve elektrikli cam tüpler ve neon, argon ve diğer gazları kullanır. Birçok Zeminli Reklam web sitesi hala yeni geleneksel neon tabelalar oluşturuyor ve ayrıca mevcut eski (veya eski) neon tabelaları düzenleyebilir ve değiştirebilirsiniz. Bununla birlikte Signarama, geleneksel neonun etkilerini daha enerji verimli bir şekilde taklit eden modern LED neon tabelalar da sunarak, onları ‘neon’ bir görünüm arayan birçok işletme için en iyi seçim haline getiriyor. . LED neon tabelalar, tıpkı geleneksel neon tabelalar gibi göze çarpar, bu nedenle işletmenizin görünürlüğünü kaybetme konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Giderek daha popüler hale gelen bu neon tabelanın yeni, daha modern versiyonu uzun ömürlüdür, daha homojen aydınlatma ve parlaklığa sahiptir, dış ve iç mekan kullanımı için güvenlidir ve karanlık noktalara sahip değildir. Ayrıca elektrik tasarrufu sağladığı için güvenlidir. Dokunmak için serin, cam, cıva içermez. Yeni LED neon tabelalar da renk ve parlaklığı değiştirerek onları daha da dikkat çekici hale getiriyor. Neon Tabelalar Neden Sizin İçin En İyisidir? Sektörden bağımsız olarak neon tabelalar potansiyel müşterileri çekebilir ve satışları olumlu yönde etkileyebilir. Birçok işletme, etkileri nedeniyle neon tabelaları kullanır. Gece veya doğrudan güneş ışığında, yakın veya uzak, içeride veya dışarıda görülebilir, görünürlüğü artırır ve satışları artırır.

İşinizi geliştirmek için bir mesaj duymak için bugün bizi arayın! Floor Advertising, neon tabelanızın işletmeniz için en iyi mesaj olmasını sağlamak için eksiksiz tavsiyeler sunar. Veya bir düğün, doğum günü veya başka bir kişisel etkinlik için benzersiz dekorasyonlar arıyorsanız, Zeminli Reklam neon tabelaları, etkinlik dekorunuzu bir sonraki seviyeye taşımak için tam da ihtiyacınız olan şeydir. Zeminli Reklam çeşitli stok ve özel neon tasarımları sunar. Tabela sektörünün lideri olarak kaliteden asla ödün vermeyiz. Tüm tabelalarımız sektördeki en iyi malzemeleri kullanır.

Neon Tabela

Güzel neon ışıklardan çarpıcı neon tabelalara kadar, son derece yetenekli ustalarla LED neon tabelalar tasarlıyor ve üretiyoruz. İster güzel Neon Tabelalarımızla evinizi aydınlatın, ister güzel LED Neon Tabelalarımızla sahnenizi aydınlatın, fikirlerinizi özel bir şeye dönüştürmeye hazırız. Neden sunduğumuz şeyi araştırmıyorsunuz? Satışın neon tabelasını Şimdi Keşfedin! Oda ilhamı arıyorsanız, Neon Poodle’da herhangi bir renk, şekil, kaplama veya boyutta neon lambalar sipariş edebilirsiniz. Alanınızı özel neon ışıklarla aydınlatmanıza yardımcı olalım. Neon Kaniş Ekranı, serin neon aydınlatma için uygun fiyatlı bir çözüm sunar. marka logonuz, en sevdiğiniz kelimeler veya sloganınız olsun, özel neon tabela vizyonunuzu hayata geçirmek için sizinle birlikte çalışıyoruz. Kişiye özel neon tabela sahibi olmak sandığınızdan daha kolay ve birçok neon tabela satıyoruz. Eviniz veya işiniz için güzel LED neon tabelalar tasarlıyoruz Parlayan Neon Metin’i seviyorsanız, en çok hangi yazı tipini beğendiğinizi düşünün. Herhangi bir özel endişeniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Deneyimli neon tasarımcılarımız, tarzınızı benzer bir tarzda tasarlayacak. sıcak LED neon tabelalarla mekanınızı aydınlatın. Retro senaryo görünümüyle, iç ısıtan neon aşk ışığı her odaya neşe ve mutluluk getirecek. Bir parti hayvanı mısınız, parti kültürünü ve ruhunu simgeleyen çarpıcı kilit işaretlerimize bir göz atın. Diğer dekoratif tabelalarımızla alanınızı daha da genişletin. LED Neon Tabelamız, neon ışık yoğunluğunu istediğiniz zaman kolayca artırmanıza veya azaltmanıza olanak tanıyan özel bir dokunmatik kontrollü dimmer ile donatılmıştır. Zaten bir tasarımınız var mı? Profesyonel üreticimiz bunu sizin için yapacak. Hiçbir teklif çok küçük ve hiçbir hayal çok büyük değildir. Satılık Neon Tabelalarımıza göz atın ve modern neon tabelalarla evinize veya işinize karakter katın.

Çoğu neon tabela, geceleri ve hatta gündüzleri açıkça görülebilir. Üretim sürecinde meydana gelen enerji transferine bağlıdır. Bir bowling oyunu gibi, elektrik akımı asil gaz atomlarının elektronlarını yörüngeden fırlatır. Elektronlar daha sonra diğer serbest elektronlarla çarpışır ve onları atoma geri gönderir. Elektron atom tarafından emildiğinde, ışık şeklinde enerji açığa çıkar! Tüm neon tabelalar düz bir çizgi ile başlar. Ancak yoğun ısının büyüsü ve metrelik bir neon ışık kutusu sayesinde süreç canlanıyor. Bir dizi yetenekli hareket ve mükemmel bir zaman duygusu ile neon tabela üreticileri, cam borunun her bölümünü uygun özelliklere göre büker. Neon tabelalar oluşturmak tamamen denemekle ilgilidir, bu nedenle benzersiz ve özel bir şey yaratmaya çalışın. Neon tabelada gördüğünüz her şey çoğunlukla el yapımı. Aslında bir cam boruyu doğru tasarıma bükmek çok fazla hassasiyet, deneyim ve el-göz koordinasyonu gerektirir. Camın kendisi kırılabilir ve kırılabilir. Neon tabelaların renkleri ve şekilleri değişiklik göstermekle birlikte şirket kurulduğundan beri üretim süreci değişmemiştir. Hepimizin neon tabelalar hakkında sevdiğimiz pek çok şey var, ancak çok azı nasıl çalıştıklarını biliyor. Bir neon tabela oluşturmak, camın her iki ucundaki elektrotları neon veya argon gazı ile doldurmaktan cam tüpü ısıtmak için bir el feneri kullanmaya ve kapatmak için bükmeye kadar çok daha fazlasını içerir. Renkli bir tasarıma sarılmış. Her şeyi eğlenceli ve bilgilendirici hale getirmek için gerçeklere atıfta bulunuyoruz.

Neon Tabela

Modern ofisinize, franchise kafenize, bağımsız giyim mağazanıza veya yakında açılacak restoranınıza yeni bir boyut eklemek istiyorsanız, parlak bir Instagram sloganı veya vintage neon her iki dünyanın da en iyisini getirebilir.Markanız hayat buluyor. Göz alıcı ve görsel olarak çekici – bol miktarda sosyal medya ile! LED neon tabela ‘ün ana avantajlarından biri, yazı tipleri, renkler ve stiller dahil olmak üzere bir şirketin logosunu veya kimliğini taklit edecek şekilde üretilebilmesidir. Bu, popüler “dağınık” görünüme güvenmek yerine markanızın benzersiz kişiliğini ifade etmenizi sağlar. Tüm neon tabelalarımız 24 V LED’ler kullanır ve renkli silikonla kaplanmadan önce sağlam bir destek üzerine monte edilir. 16 canlı renk arasından seçim yapın. 12 mm genişliğinde silikon kullanıyoruz. Bu, karakter başlığının minimum 70 mm yüksekliğe sahip olduğu ve bükülüp şekillendirilebileceği anlamına gelir.

Neon tabelalar perakende, konaklama ve eğlence sektörlerinde gerçek bir geri dönüş yapıyor. Özel ve el yapımı dekoratif LED neon ışıkları, geleneksel “açık” veya “satış” işaretlerinin ötesine geçer ve yaratıcılığınızın çılgına dönmesine izin verecek kadar çok yönlüdür. . LED floresan lambalar, kalabalığın arasından sıyrılmanın ve müşterileriniz ve iş arkadaşlarınız için harika bir atmosfer yaratmanın harika ve ekonomik bir yoludur. Neon tabelalar, yoğun caddelerde alışveriş yapanların dikkatini çekebilir, heyecan verici yeni bir mağazanın duyurusunu yapabilir veya bir şirket ofisinin görünümünü iyileştirebilir. Yaratıcı fikirlerinizi, ticari veya ev kullanımı için mükemmel olan gerçekten benzersiz özel neon tabelalara ve ışıklara dönüştürmeyi amaçlıyoruz. Fikirlerinizi hayata geçirme konusunda uzmanız. inanın. İster ısmarlama bir tasarım sağlayın, ister sizin için bir şey tasarlamamızı isteyin, neon çözümlerimizin her zaman ilgi odağı olacağından emin olabilirsiniz. herhangi bir oda. Özel neon tabelalarımızın çoğu asılmaya hazırdır veya tamamen akrilik bir kutu/panel içine yerleştirilmiştir. Tek yapmanız gereken fişe takmak ve vay. Kurulumunuzla ilgili hala yardıma ihtiyacınız varsa, bizimle iletişime geçtiğinizde gereksinimleriniz hakkında size tavsiyelerde bulunmaktan memnuniyet duyarız. Standart bir fiyat listesi yoktur, çünkü özel neon tabela tam boyut ve özelliklerde yapılır. Maliyetler genel boyuta, kullanılan yazı tiplerine, renklere ve arkalığa/içeriklere göre değişir. Eviniz veya işiniz için özel bir neon tabela arıyorsanız, lütfen fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin. İlgilenmiyor musunuz? Panel galerisine göz atın.

Tasarım Desteği

Projeleriniz İçin Tasarım Desteği Vermekteyiz. Siz projenizi ekibimize anlatın, tasarımı bitirip sizinle paylaşalım.