Roll Up

Roll up banner kendi üretimimiz olup hizmetinize hazırdır. Tasarımınızı bize ilettikten sonra baskısını hazırlayıp adresinize kargoluyoruz.

display ürün


Roll Up

Araç Kaplama Nasıl Yapılmaktadır? Hangi Malzemeler Kullanılır?

Roll up banner terimi kelimenin tam anlamıyla “katlanır stand” anlamına gelir. Bazen makaralı standlar olarak adlandırılan bu tür yapılar, mobil sergi standları grubuna aittir. İsimleri doğrudan tasarım özellikleriyle ilgilidir. İçerisinde makaralı mekanizma bulunan bir kaidedir (metal kaset). Tambura bir fotoğraf panosu takılıdır. Bu mekanizma ile tekerlekli sergi standını hızlı bir şekilde monte edebilir, fotoğraf panosunu standdan çıkarabilir ve aynı hızla katlayabilirsiniz. Bu, sarma mekanizmasının kendi kendine sarılmasından kaynaklanmaktadır. Ayrıca fotoğraf plakasının ikinci ucu, standın yerleştirileceği üst çubuğun profiline takılır. Kolon, sabit bir dikey yapı veren boru şeklindeki kolona bağlanır.

Araç Kaplama Estetik Görünmesi İçin Önemli

Arabanızın görünümünü değiştirmeye gelince, birkaç seçeneğiniz var. Elbette bunu aracınızı boyatarak yapabilirsiniz ancak bu genellikle tercih edilmez. Cast folyo ile aracınızın boyasına zarar vermeden kaplama işlemi yapılmaktadır. Sonraki zamanlarda kaplamayı tamamen kaldırma ya da değiştirme durumunda yine boyaya zarar vermeden çıkartılması mümkündür.

Araç Kaplama Folyo Kesim Yaparak Kısmi Bölgelerde Markanızın Reklamını Yapın

Araç Kaplama Yaparken Bölgesel Kaplama

Folyo kesim aracınız için belirli bölgeye yapılan ve genellikle araçların yan kapılarına yapılan uygulamalardır. Araçlarını tamamen kaplamayı düşünmeyenler için ideal sonuç. Maliyet açısından bakıldığında cast folyoya yani aracı tamamen kaplamaya göre oldukça uygundur.

Araç Kaplama

Araç Giydirme İçin Folyo Kesim Yaparak Sadece Belirli Alana Logo, Yazı, Grafik vs. Ekleyin.

Araç üzerindeki yazı, logo, grafik ve sembol çalışmalarını aracın kısmi yerlerine genelde ön kapılara yapışkanlı folyo yardımıyla uygulanmasıdır. Araç üzerine firmaların reklam tasarımları ve logolarının istenildiği renkte özel kesim folyolar kullanılarak veya folyo üzerine dijital baskı tekniği kullanılarak bölgesel olarak uygulama işlemidir.

Raket Basım ve Raket Üretimi


Araç Kaplama Reklamlarınızda Önemli Yer Tutmaktadır

Banner Standları Online Sipariş VerRoll up banner standları için çeşitli modeller/sistemler, boyutlar ve malzemeler üretiyoruz Ucuz! ve sizin için bir koleksiyon tasarlayabilir, isteklerinizi bize e-posta ile gönderebilir miyiz? B1 sertifikalıPratik naylon saklama çantası dahil Banner formatı: 85×200, 100×200 ve 200×200 cm, versiyon 200×200 cm katlanmış banner XXL Dezavantajı: Kumaş-bant değiştirilemez veya sadece zorlukla yapılabilir değişti

Araç Kaplama için Cast Folyo ile Aracınızı Tamamen Kaplayın

Cast folyo; diğer folyo malzemeleri arasında diğerlerine göre daha dayanıklıdır. Araç kaplama için özel olarak üretilmiş folyo modeli diğer folyolara oranla daha esnek ve elastik olması sebebiyle dayanıklılığı diğer folyolara göre tartışılmaz. Cast folyo ile normal folyolar arasındaki farkı ilk görüşte anlaşılamayabilir. Normal folyolar ile fark edilebilir en kolay yolu cast folyonun yapışkanlı yüzeyinin gri renkte olmasıdır. Düze yüzey folyoları genelde beyaz yapışkanlıdır. Cast folyo bombeli, zemini düz olmayan alanlara, köşeli, giriş çıkışı fazla olan alanlara daha rahat uygulanabildiği ve dayanıklılığı için araç kaplamalarda kullanılır. Genelde aracın tamamına uygulanan cast folyolar düz zeminli folyolara göre maliyeti biraz daha fazladır.

Dış Mekanlarda Kullanımının Önemi

İç-Dış Mekanlarda

Cephe Giydirmede İdeal Malzeme: Alüminyum

Alüminyum, renk kaplama kaplamalı hafif ve korozyona karşı oldukça dayanıklı bir malzemedir. Sert iklim koşullarının yanı sıra dış mekan koşullarında delikli cephe ürünleri için de ideal bir malzemedir.

Araç Kaplama Yaparak Farklı Olun

Çekici banner sistemleri ile reklamlarınızda mobil kalırsınız. Öğeler kalıcı ve kısa süreli kullanım için kullanılabilir. Cazip reklam afişleri en uygun şekilde sunulur ve tamamen genişletilir. Sürekli yükleme ve indirmelere rağmen, banner’larınız her zaman sabit kalacaktır. Rulo, stand, uzatılabilir veya ayarlanabilir teleskopik çubuk ve baskılı reklam afişinden oluşur. Pratik bir taşıma çantası ekipmanı tamamlar. Bir yandan standın baskısı vardır, diğer yandan genellikle ek ayak elemanlarına sahiptir. Bu elemanlar açıktır ve ek stabilite sağlar. ‘te duran ip sabittir ve yaratıcılığınızı genişletir. Makaleye bağlı olarak yükseklik burada ayarlanabilir, böylece ekranı aynı ekranla farklı görüntüleme yüksekliklerine uzatabilirsiniz. Ana çerçeve 200 cm’nin üzerindeki yüksekliklerde mevcuttur, Roll Up Banner , ayarlanabilir yüksekliklere uyum sağlamak için farklı genişliklerde mevcuttur. Çeşitli çubuklar 600 – 2000 mm arasında değişir. Çoğu koleksiyon 85 x 200 cm formatında sipariş edilir. Boyut özellikleri, banner’ın boyutlarını ifade eder. poster tasarlarken tam bir tasarım özgürlüğüne sahipsiniz. Bize sadece grafik dosyalarınızı gönderin, biz sizin için yazdıralım. Bağlantılı bir dosya oluşturamıyor musunuz? Resim ve metinlerin yanı sıra fikirlerinizi sizin için hayata geçirmekten mutluluk duyarız. Baskı söz konusu olduğunda, farklı yöntem ve teknikler arasından seçim yapabilirsiniz. Ön pankartlara ilginç tasarımlar basılmıştır. Hafif afişlerimiz polyester folyodan veya polyester kumaştan PVC brandadan yapılmıştır. Bu afişler, çekici tasarımınızı daha iyi yansıtmak için şeffaftır. Uygulama alanına veya kullanım amacına göre farklı kriterler sizin için belirleyicidir. Size aralarından seçim yapabileceğiniz farklı kalite seviyeleri sunuyoruz:

Agresif Olmayan Reklamcılık Modeli: Araç Kaplama

Özellikle fuar stantlarında, satış kampanyalarında veya diğer özel etkinliklerde rulolu konveyörler olmazsa olmaz ekipmanlardır. Çünkü pratik döngüler sadece teklifinizi güzel bir şekilde sunmak için özellikle etkili bir sistem değildir. Ayrıca kolay kullanım, hızlı montaj ve demontaj ve ayrıca özel baskı seçenekleri ile karakterize edilirler. Ayrıca, fuar standınızı en iyi şekilde sergilemek için bir afiş veya rulo kullanabilirsiniz. Bir kez piyasaya sürüldükten ve kullanıma sunulduktan sonra, her rulo teklifini görünür ve hepsinden önemlisi çok çekici hale getirir. Basılı poster hareket sırasında korunur. Bir sonraki kullanıma kadar iyi durumda kalacaktır. Küçük bir katlanmış afiş, birkaç basit adımda çekici, dikey bir reklam alanına dönüştürülebilir. Reklam çok hızlı ve kolay olabilir. toplama ekranını güncellemek için düzenli şeritler önerilir. Bir yandan, ekran kesinlikle kalıcı olarak kullanılabilir. Ayak üzerindeki basıncı korumak, basıncın iyi korunmasını sağlar. Öte yandan, basit banner paylaşımı, banner kullanımı için yeni olanaklar sunuyor. Ekran, uzun süre ve farklı reklam ve uygulama alanları için kullanılabilir durumda kalır. Bu, promosyonunuz için önemli bir ekipman parçası olarak tekrar tekrar kullanılmasına izin verir. Yeni promosyon veya bilgi şeritleri de çevrimiçi mağazamızda mevcuttur. Kolay kullanım ve bakım, bu ekranları çok popüler hale getirir. Farklı desenlerle basılan RollUp ekranlar çeşitli endüstrilerde kullanılmaktadır. Fuar ve etkinliklerde kullanılmalarının yanı sıra satış salonlarında, otellerde ve diğer tesislerde reklam aracı olarak giderek daha fazla kullanılmaktadırlar. Yukarıdaki yazılar sayesinde ilgi çekici bir şekilde bilgilendirme ve reklam yapma imkanına sahipsiniz. Kısa süreli indirimler, promosyonlar veya etkinlikler de afişlerle duyurulabilir. Zamanla, afişler ticari fuarların ve mağaza promosyonlarının ayrılmaz bir parçası haline geldi.

Araç Kaplama Yapmanın Araç için Yararı Nedir?

Çevrimiçi olarak roll-up afiş sipariş etmek kolaydır. Roll-up banner’ınızı bile tasarlayabiliriz, böylece roll-up banner’ınızı uygun baskı dosyasıyla çevrimiçi olarak sipariş edebilirsiniz. Fiyat ve baskı dosyasını içeren roll-up banner tasarımı oluşturmak için istek ve sorularınızı “offerte aanvragen” başlığı altında online olarak iletebilirsiniz. Stand Afişler 3 iş günü içerisinde imal/imal edilir. Yani 5 iş günü içinde teslimat. Yani pazartesi sipariş verirseniz Cuma günü ulaşır. 1 Roll-Up Banner Dezavantajları roll-up banner sistemi kolayca değiştirilemez. Örneğin, makinede üretilen roll-up afiş kumaşları iyi çalışır, ancak kumaşları manuel olarak değiştirmek utanç vericidir. Tavsiye edilmez.

Araç Kaplama Yaparken Göz Alıcı Farklı Tasarımlar Sizi Önplana Çıkarır

Standart “en popüler” boyut 85 x 200 cm’dir, bu en sık sattığımız boyuttur, ancak XXL koleksiyon afişleri de giderek daha fazla satılmaktadır. Bu XXL afiş 200 x 200 cm ölçülerindedir ve genellikle bir sergileme duvarı olarak kullanılır. 200×200 cm formatı, daha da etkili hale getirmek için genellikle aydınlatmayla özelleştirilen gerçek formatlı bir afiştir!

İyi Bir Tasarım Araç Kaplama İçin Olmazsa Olmaz!

Kampanyalar değişiyor – kümeler harika reklam araçları olmaya devam ediyor. Değiştirilebilir reklam afişleri ve ayarlanabilir hareketli parçalar, manyetiklerin kurulumunu ve bakımını kolaylaştırır. İster fuar standlarında, ister satışlarda veya showroomlarda: çörekler dikkat çeker ve montajı hızlı ve kolaydır. Sadece standı katlayın, çubuğu takın ve banta yapıştırın, reklam afişini çıkarın ve çubukla sabitleyin. Hazır! Mesajınız zaten açık reklam alanında görüntüleniyor – ne zaman ve nerede isterseniz. Toplama oluşturmak ne kadar kolaysa, promosyon malzemesi mevcut reklam kampanyanıza uyacak şekilde kolayca uyarlanabilir. Avantaj: Çoğu modelde banner reklamı kolayca değiştirebilirsiniz. Bu, bir seçim sistemine bir kez yatırım yaptığınız ve artık baskıları kolayca değiştirebileceğiniz anlamına gelir. Ek olarak, çoğu silindir sık ​​sık takma ve sökme için tasarlanmıştır. Çok fazla hareketin olduğu oldukça uzun bir sezon bile promosyona zarar verebilir. Bu uzun ömür, çoğu toplayıcıda yerleşik olarak bulunan ve devre dışı bırakıldığında kasete basıncı geri veren, gerilimi ayarlanabilen yaylarla sağlanır.

İyi Bir Tasarım Araç Kaplama İçin Olmazsa Olmaz!

Standart klasik ve indirim sistemleri özellikle klasik iç mekan uygulamaları için uygundur. Hafif gümüş alüminyum çerçeve (yaklaşık 3 kg), kelepçe bloğu ve ayakları vardır, montajı, sökülmesi ve taşınması kolaydır. Yuvarlama sisteminin tasarımı, herhangi bir destek ayağı gerektirmeyen özel yapım kaset sayesinde çok şıktır. Uzatılabilir iki parçalı teleskopik bölüm sayesinde de pratiktir. Daha büyük Comfort, Outdoor ve XXL sistemleri, açık havada olduğu kadar rüzgarda ve hava koşullarında daha zorlu kullanım için daha dayanıklıdır. Roll-Up Outdoor, özel rüzgar süspansiyonu sayesinde rüzgar esintilerini dengeler. Ayrıca, çok dengeli bir tutuş için olağanüstü çivilere ve ayaklara sahiptir ve geniş arazilerde bile her yönden net görüş için her iki taraftan sürülebilir. Bu, plaj bayrağı biçimlerine bir alternatif oluşturur. XXL ekran, özellikle dayanıklı kaseti sayesinde boyutu ve güçlü tutuşu ile hem içeride hem de dışarıda etkileyicidir.

İyi Bir Tasarım Araç Kaplama İçin Olmazsa Olmaz!

Sabit bir taban oluşturmak için basit bir döner stant ve grafiği kasadan çıkarıldıktan sonra sabitlemek için teleskopik bir direk ile görmek kolaydır. Tam renkli olarak basılmış harika grafikler. Her afiş kendi taşıma çantasında gelir, bu da mekanlara, etkinliklere ve sergilere taşınmasını kolaylaştırır. En yaygın olanı 2000 mm yükseklik x 800 mm genişlik olmak üzere çeşitli boyutlarda mevcuttur. 800 mm’den 2 60 mm’ye kadar genişlik. , sergiler, fuarlar, konferanslar ve sergilerde geçici görüntüler oluşturmak için idealdir. Ucuz reklam. roll up mini masa üstü afişlerden 10 fit yüksekliğe kadar çok çeşitli gerilebilir afişlerimiz var. Tekli ve ikili seçenekleri mevcuttur

İyi Bir Tasarım Araç Kaplama İçin Olmazsa Olmaz!

Kampanyalar değişiyor – kümeler harika reklam araçları olmaya devam ediyor. Değiştirilebilir reklam afişleri ve ayarlanabilir hareketli parçalar, manyetiklerin kurulumunu ve bakımını kolaylaştırır. İster fuar standlarında, ister satışlarda veya showroomlarda: çörekler dikkat çeker ve montajı hızlı ve kolaydır. Sadece standı katlayın, çubuğu takın ve banta yapıştırın, reklam afişini çıkarın ve çubukla sabitleyin. Hazır! Mesajınız zaten açık reklam alanında görüntüleniyor – ne zaman ve nerede isterseniz. Toplama oluşturmak ne kadar kolaysa, promosyon malzemesi mevcut reklam kampanyanıza uyacak şekilde kolayca uyarlanabilir. Avantaj: Çoğu modelde banner reklamı kolayca değiştirebilirsiniz. Bu, bir seçim sistemine bir kez yatırım yaptığınız ve artık baskıları kolayca değiştirebileceğiniz anlamına gelir. Ek olarak, çoğu silindir sık ​​sık takma ve sökme için tasarlanmıştır. Çok fazla hareketin olduğu oldukça uzun bir sezon bile promosyona zarar verebilir. Bu uzun ömür, çoğu toplayıcıda yerleşik olarak bulunan ve devre dışı bırakıldığında kasete basıncı geri veren, gerilimi ayarlanabilen yaylarla sağlanır.

Vinil Baskı Çözümleri
Çatı Tabelası | Tabela

Zemini pürüzsüz 1000 denye özel iplikle dokunur. Dış cephelerde kampanya, tanıtım, reklam afişi…

Totem Tabela | Tabela

Mesh baskı çoğu zaman vinil baskı ile karıştırılır. Folyo gibi yapışkanlı bir materyal değildir… 

Işıklı Tabela | Tabela

Folyo dokusuna sahip delikli yapısı sayesinde içeriden dışarıyı, dışardan ise reklamı gösteren arka zemini siyah…

Pleksi Kutu Harf | Tabela

Posterler tanıtım ve duyuru amacıyla duvarlara asılan fotoğraf ya da afişe denir. Anınında kuruma özelliğine…

Fileli Kutu Harf | Tabela

Billboard kasası demir ve alüminyum malzemelerden üretilir. Billboard baskı yırtılmaya, rutubete ve …

Yol Tabelası | Tabela

Duratrans baskı aynı zamanda backlit olarakta bilinir. Backlit arkadan aydınlatmalı panodur.

Tasarım Desteği

Projeleriniz İçin Tasarım Desteği Vermekteyiz. Siz projenizi ekibimize anlatın, tasarımı bitirip sizinle paylaşalım.