Duba

Duba dahil olmak üzere tüm display malzemelerini üretebilmekte ya da tedarik etmekteyiz.

display ürün


Duba

Yönlendirme tabelası için ne gibi özellikler Bulunmaktadır?

Duba sektörde kullanılan reklam türlerinden biri de yerleşik reklamcılıktır. Kaldırımda ve iş yeri önünde kullanılabilecek etkili bir reklam aracıdır. Büyük reklam kapları yemek alanında çalışanlar için daha uygun olacaktır. Reklam duba köprüsü plastikten yapılmıştır, bu nedenle uzun süre kullanılabilir. Her türlü hava koşuluna uygun yapılmış olmalarına rağmen çatlama ve solma yapmazlar. Şamandıraların birçok çeşidi vardır: standart şamandıralar, uzun şamandıralar, iç şamandıralar, panel şamandıralar. Etkili ve kolay reklam istiyorsanız, reklam şamandıralarını tercih edebilirsiniz.

Raket Basım ve Raket Üretimi


Reklam Duba Malzemeleri ile etkili ve Kolay Reklamlar Verin

İstediğiniz ölçü ve tarzda reklam vermenize yardımcı olur. İletişim bölümümüzden bize ulaşabilir ve istediğiniz bilgilere sahip olabilirsiniz.

Dış Mekanlarda Kullanımının Önemi

İç-Dış Mekanlarda

Çeşitli Boyutlarda Fotoğraf Çerçeveleri Stoklarda Mevcuttur

Park şamandıraları olarak da bilinen kaldırım şamandıraları, firmalar tarafından kaldırımlarda veya otoparklarda reklam amacıyla kullanılmaktadır. Kaldırım dubaları genellikle potansiyel müşterileri kaldırımdan bir mağazaya çekmek veya marka bilinirliği yaratmak için kullanılır. Öte yandan, reklam için olduğu kadar şirket ve müşteriler için park yeri tahsis etmek için park mavnaları kullanılmaktadır. Otopark için kaldırım ve duba kullanan işletmeler marka bilinirliğini artırarak satışlarını artırıyor. Kullanım amacına ve yerine göre 0 x 65 cm veya 50 x 90 cm ölçülerinden biri tercih edilebilir. Kaldırım kenarı/park dubası ürünü, baskılı bir yapışkan levhanın plastik bir panoya yapıştırılmasıyla oluşturulur ve adresinize ücretsiz olarak gönderilir. Tüm baskı ihtiyaçlarınızda olduğu gibi kaldırım ve park panoları için de en uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz. Ürününüz en kısa sürede üretilir ve ücretsiz kargo ile adresinize teslim edilir.

Bunlar yol konisi duvar oyuncaklarıdır. Yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilmiştir, zarar görmesi veya yırtılması kolay değildir, çocuklar için güvenli, pürüzsüz yüzeyi ile uzun süre kullanılabilir. Ayrıca çocuklarınıza ilginç bilgiler ve daha fazla trafik getirebilirler. Teknik Özellikler Renk: Kırmızı Malzeme: Plastik Cam Boyut: 3.50 x 2.00 x 1.00 cm/ 1.38 x 0.79 x 0.39 inç Trafik Koni Boyutu: 2.50 x 1, 0 cm’ye dikkat edin. . Aynı zamanda elementlere dayanır ve saatlerce eğlence sağlar. – Çim, beton, spor salonu zemini, çimento, suni çim vb. Her seviye için tasarlanmıştır. – Anaokulunda mükemmel eğitim araçları kullanarak çocuklara trafik bilgisinin açıklanması.İyi plastik malzemeden üretilmiştir, çocukların oynaması ve kullanması için dayanıklı ve uzun ömürlüdür.Bırakın hayal gücü çılgına dönsün, çocuklar bu oyuncaklarla her türlü eğlenceli sahneyi canlandırabilir. Çocuklarınızı saatlerce eğlendirirken aynı zamanda hava şartlarına karşı da ayakta duracaklar. çim, beton, spor salonu zemini, çimento, suni çim vb. Her seviye için tasarlanmıştır. çocuğa anaokulunun eğitim materyallerinden daha iyi trafik bilgisini anlatın. , çocukların oynaması ve kullanması için dayanıklı ve uzun ömürlü iyi plastik malzemeden yapılmıştır. Hayal gücünüzü serbest bırakın, çocuklar bu oyuncaklarla her türlü eğlenceli sahneyi canlandırabilir.

Trafiği ve yayaları geçici olarak yönlendirmek için bir trafik konisi kullanılır. Işık konisi dayanıklı plastikten yapılmıştır ve daha fazla görünürlük için yansıtıcı yakalara sahiptir. Yansıtıcı koniler kolay saklama için katlanabilir ve 18″, 28″ ve 36″ boyutlarında mevcuttur.

Sağlam, renkli bir plastik tahta, trafik işaretlerini öğretmenin ve hatta kampüsünüzün dışındaki trafiği kontrol etmenin harika bir yoludur. Her 8-1 / 2″ x 11″ işareti, bir tarafında trafik işareti grafiği ve diğer tarafında boş olarak basılmıştır. Kalkanın basılı kısmı çizilmelere karşı koruma sağlamak için kaplanmıştır ve çoğu yazı tipi ve silinebilir harf ile uyumludur. Polipropilen malzemeden üretilmiştir. Ek parçalar, Polyclone W10631 şilteye takılmak ve kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Dur, Git, Verim, Park, Yavaş ve Giriş dahil olmak üzere 6 sinyal seti.

Standart bir koniyi forklift güvenlik kalkanına dönüştürün. ConeBoss işaretleyiciler yansıtıcıdır ve parlak veya karanlık alanlarda görülmelerini kolaylaştırır. Koni güvenlik işaretleri, işyerinde güvenliği artırmanın uygun maliyetli bir yoludur. Mevcut bir koniye takmak için etiketi sipariş etmeniz yeterlidir.

Standart bir koniyi oldukça görünür bir Forklift Güvenlik İşaretine dönüştürün.

  • ConeBoss işaretleri, loş ışıklı veya karanlık alanlarda görülmelerini kolaylaştıran yansıtıcıdır.
  • Koni üstü güvenlik işaretleri, işyerinde güvenliği artırmanın uygun maliyetli bir yoludur.
  • Mevcut bir koni üzerine kurmak için sadece işareti sipariş edin.
Vinil Baskı Çözümleri
Çatı Tabelası | Tabela

Zemini pürüzsüz 1000 denye özel iplikle dokunur. Dış cephelerde kampanya, tanıtım, reklam afişi…

Totem Tabela | Tabela

Mesh baskı çoğu zaman vinil baskı ile karıştırılır. Folyo gibi yapışkanlı bir materyal değildir… 

Işıklı Tabela | Tabela

Folyo dokusuna sahip delikli yapısı sayesinde içeriden dışarıyı, dışardan ise reklamı gösteren arka zemini siyah…

Pleksi Kutu Harf | Tabela

Posterler tanıtım ve duyuru amacıyla duvarlara asılan fotoğraf ya da afişe denir. Anınında kuruma özelliğine…

Fileli Kutu Harf | Tabela

Billboard kasası demir ve alüminyum malzemelerden üretilir. Billboard baskı yırtılmaya, rutubete ve …

Yol Tabelası | Tabela

Duratrans baskı aynı zamanda backlit olarakta bilinir. Backlit arkadan aydınlatmalı panodur.

Tasarım Desteği

Projeleriniz İçin Tasarım Desteği Vermekteyiz. Siz projenizi ekibimize anlatın, tasarımı bitirip sizinle paylaşalım.