Flama Bayrak

Müşterinin logosu veya sembolü ile bir grup afiş, bayrak, flama, bayrak veya parantezin açılması, reklam ve prodüksiyon şirketi “İlerleme” nin ana faaliyet alanlarından biridir. Tula’da beş yılı aşkın bir süredir özellikle bayraklar olmak üzere kumaş baskı alanında faaliyet göstermekteyiz. Bu süre zarfında, sadece büyük ölçekli tekstil baskıya dayalı afiş ve bayrak üretme teknolojisinde ustalaşmakla kalmadık, aynı zamanda onu daha da geliştirdik.

bayrakçı


Flama Bayrak

İnanılmaz bir ürün olan Flama, tüm bayraklarımız arasında en heyecan verici olanıdır. Flama, Flama, Flama ve çeşitli şekil ve ebatlarda olarak da bilinen bu ürün, çok özel ve dayanıklı kumaşı ile popüler olup, müşterilerin ilk tercihidir. Afişler festivallerde, fuarlarda, bayi toplantılarında, şirketlerde, seminerlerde, promosyonlarda, festivallerde, açık ve kapalı alanlarda, otellerde, konferans salonlarında yaygın olarak kullanılır, geniş bir alanı kaplamadan göz alıcı bir şekilde kullanılır. Flama Bayrak ürünlerinin en çok kullanılanı olan

Flama da diğer ürünlerinden ayrılmaktadır. Flamalar, sivri uçlu bayraklar, üçgen veya beşgen bayraklar, kırlangıç ​​kuyruklu bayraklar, sivri uçlu bayraklar ve birçok farklı şekil ve boyutta müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Bayrak Gönder gibi, tüm ürünlerimizde olduğu gibi Flama, Flama gibi ürünlerde de her türlü baskıyı sunuyor ve müşterilerimize tavsiye ediyoruz.

Türk bayrağı oluşumunda pek çok efsane vardır.

Flama Bayrak İmalatı

Onları istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Klasik ve fotoğraf yayıncıları için üç farklı boyut sunuyoruz: 5″ x 12″, 8″ x 18″, 9″ x 2 “. Flamalarınızı sipariş etmek için bugün bize ulaşın. Yaratın, şekillendirin, dilediğiniz gibi havada sallayın!! Rengi siz seçin, cümleyi siz seçin, maskotu siz seçin, gerisini biz hallederiz! Bu klasikler para toplamak için harikadır. Vizörler yüksek kaliteli sentetik keçeden yapılmıştır ve keçe bandın içine dikilmiştir.

Nerelerde Kullanılmaktadır?


Kolayca Sipariş Verin

Fiyatlara seçtiğiniz tasarım ile tek renk baskı dahildir. (Lütfen siparişinizi fakslayın veya telefonla arayın.) Yayıncılar, siparişinizi aldıktan 5 hafta sonra kargoya verilir. Üretim sürelerine cumartesi, pazar ve tatil günleri dahil değildir. Tahmini nakliye süreleri için lütfen nakliye çizelgemize bakın. Streamer çubukları ayrı satılır, resme bakın. PS-36. Ek 0.10 sent için herhangi bir afişe bir fotoğraf kırpma ekleyin.

Bayrak İmalatı

Neden bir bayrağa ihtiyacınız var?

Bayraklar, ülkelerin, kuruluşların veya siyasi hareketlerin sembolü olarak hareket eder. Tanınma arıyorsanız veya görsel bir referansa ihtiyacınız varsa, bir bayrağa ihtiyacınız vardır. Zeminli Reklam, gerçek bayraklarda yaygın olarak bulunan basit öğeleri kaplayarak mükemmel bayrağı oluşturmada size rehberlik eder. Haçlar, daireler, yıldızlar ve çizgiler, size bir dereceye kadar özgürlük veren inanılmaz bir dizi bayrak oluşturur.

Bayrak Üretiminde Hızlı ve Kaliteli Üretim

İç-Dış Mekanlarda

Flama Bayrak Acil Üretimde Yanınızdayız

Gerekirse size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız! Acil üretim durumlarında bir dakikayı kaçırmamak önemlidir. Aşağıda üretim sürecini hızlandırmak için önlemler bulunmaktadır. Bayrağın siparişten memnun bir müşteriye teslim edilmesi genellikle yaklaşık 5 saat sürer. Yani etkinliğinize en az 5 saat kaldıysa, yeni yapılmış bir bayrakla oraya gitme şansınız var! Bu süre zarfında sizinle anlaşmayı koordine edeceğiz, siparişi yazıcıya göndereceğiz ve bize geldiğinde bayrağı dikeceğiz. Acil durumlarda herhangi bir ayar gerektirmeyen hazır bir yapıya sahip olmak çok önemlidir. Hemen yazdırmak için çok sayıda bayrağa ihtiyacınız varsa, talep gününde yönetici ile indirmeyi kontrol edin. Az üretim çabasıyla, çoğu durumda siparişler bir gün içinde verilebilir.

Dubalı Bayrak Üretimi. Tüm Bayrak Üretimlerinde Yanınızdayız.

Bir bayrağın varlığı sahibi hakkında çok şey söyleyebilir ve bu özelliği kullanmak şirketinizin prestijini gösterebilir ve saygı görebilir. Birçok kuruluş, siyasi parti, diaspora, çeşitli hareketler ve hatta spor takımları kendi bayraklarını geliştirmiştir. Dünyanın tüm ülkeleri ve şehirleri hakkında ne söyleyebiliriz? Ayrıca bayraklar, geniş bir tüketici kitlesinin dikkatini çekebilecek ve ihtiyacınız olan izlenimi yaratabilecek popüler bir tanıtım aracıdır. Logonuz veya sembolünüz olan özel bayraklar, afişler, flamalar, flamalar ve parantezler, reklam ve prodüksiyon şirketi “Progress” in faaliyet alanlarından biridir. 5 yılı aşkın bir süredir özellikle Tula’da kumaş üzerine baskı ve bayrak üretimi yapmaktadır. Bu süre zarfında, çoğu büyük ölçekli kumaş baskıya sahip olan çeşitli bayrak ve afiş yapım yöntemlerine hakim oldu.

Dubalı Bayrak 2 Üretimi. Tüm Bayrak Üretimlerinde Yanınızdayız.

yerli şirketlerin kurumsal kültürü, son yıllarda temelde yeni bir seviyeye ulaştı. Sade bir tarza ve yüksek derecede yaratıcılığa sahip reklamlar, bireyselliğinizi ve belirli bir statünüzü vurgulamak ve en önemlisi rekabette öne çıkmak için gereklidir.Yöntem tanınmış şirketler arasında çok popülerdir. Yazdır Onay Kutularını Kullanan şirketler reklamlarında kendi logo bayrakları sadece dikkat çekmekle kalmaz, aynı zamanda potansiyel alıcılar üzerinde iyi bir izlenim bırakır. Birçok insanın bilinçaltında bayraklar istikrarı ve anıtsallığı temsil eder. Yani, bu tür şirketlere güvenilebilir. Ayrıca, konferansların, seminerlerin veya sadece iş görüşmelerinin tasarımı için bayrak üretimi, kişinin ortaklar karşısındaki konumunu vurgular ve kurumsal tarzını ilan eder. Özellikle bir konferans heyeti siparişi vererek veya konferans salonunu süslemek için ülkenizin ulusal bayrağı şeklinde bir bayrak yaparak yabancı ortaklarınızı şaşırtabilirsiniz. Saygınızı bu şekilde göstermiş olursunuz. Ve yabancılar, kural olarak, bu nüanslara özel önem veriyor. Ve sevindirici olan şey, bayrakların üretiminin çok pahalı olmamasıdır. Ancak bu yatırımlar kesinlikle karşılığını veriyor. ve tekrar tekrar. bayrağı oluşturmak, kendinizi tanıtmanın harika bir yoludur.

Araba bayrakları, kendinizi herkese ifade etmenin en erişilebilir yollarından biridir. Sonuçta, bayraklarda yer alan bilgiler, diğer sürücüler, yoldan geçenler ve geçen yolcular dahil olmak üzere geniş ve çeşitli bir kitleye yöneliktir. Şirketinizin trafiğinde bir araba bayrağına sahip olmanın iki faydası vardır: ücretsiz reklam ve dikkat. Firmanız, ürününüz veya hizmetiniz daha sonra daha iyi tanınacaktır.Bu tür reklamlar ayrıca potansiyel alıcıların bilinçaltında saklanması gereken bilgilerle marka tanıtımını olumlu yönde etkiler. Bayrak Yapımı Bayrak direkleri aracın herhangi bir yerine yerleştirilebilir. Örneğin, yan camlar, kaput vb. Araba bayrakları, gerektiğinde çıkarılıp yeniden takılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu çok faydalıdır – kendiniz görünŞirketinizin şirket sembolü ile bayraklar sipariş edebilir ve bunları çeşitli taşıma modlarına yerleştirebilirsiniz. Araba bayrağında firmanızın sembolü olan bir araba konvoyu çok etkileyicidir.Bir şirkete, bir ülkeye, bir futbol kulübüne, bir araba markasına, bir organizasyona veya bir kişiye karşı tutumunuzu ifade eder.Nasıl yapılır? Bayrağa ne koymak isterseniz – her şey mümkün Bayrağınızın üretimini bizden sipariş edin ve ürünün kalitesine kendinizi ikna edin!Her renk şeması veya gradyan, herhangi bir tasarım, hepsini yapabiliriz. Araçlar için bayrak sadece en iyi şekilde kanıtlanmıştır. Her zaman önünüzde parlarlar, hareketli nesnelere ilgi duyarlar ve ucuz bir reklam yöntemidir. Araba bayrakları asla gözden kaçmaz – bu, etkili reklamcılığın en önemli noktasıdır. Arabalar için bayraklar kullanışlı, uygun fiyatlı ve çok değerlidir.

Dubalı Bayrak 3 Üretimi. Tüm Bayrak Üretimlerinde Yanınızdayız.

Ataşehir’de sipariş vermek için bölgesel teslimat ve bayrak ve afiş üretimi sunuyoruz. Kendi üretim üssümüzde herhangi bir görüntünün bayraklarını basıyoruz. Bayramlar, kutlamalar, spor etkinlikleri ve konferanslar için her boyutta ve şekilde bayrak satın alabiliriz. Logolu bayraklar, her tasarımda bayraklar (sipariş üzerine yapılan bayraklar), reklam ve PR etkinliklerinin vazgeçilmezi reklam bayrakları, işyeri dekorasyonları ve orijinal hediyeler sipariş edebilirsiniz. Ataşehir’de sipariş edilen bayrak ve pankartların yerel teslimatını ve üretimini sunuyoruz. Kendi üretim üssümüzde herhangi bir görselle bayrak basabiliriz. Bayramlar, kutlamalar, spor etkinlikleri ve konferanslar için her boyutta ve şekilde bayrak satın alabilirsiniz. Logonuzla bayraklar, özgürce tasarlanmış bayraklar (sipariş üzerine yapılan bayraklar), reklam bayrakları, promosyonlar ve PR etkinlikleri için gerekli bayraklar, işyeri dekorasyonları, orijinal hediyeler ve daha fazlasını sipariş edebilirsiniz.

Dubalı Bayrak Üretimi. Tüm Bayrak Üretimlerinde Yanınızdayız.

Firmamızda bayrak üretimi siparişi verebilir, toptan ve perakende bayrak satın alabilirsiniz. Bayrakların ve diğer ürünlerin fiyatlarının sadece üretim yöntemine, ekipmana ve malzemelere değil, aynı zamanda sipariş miktarına da bağlı olduğunu lütfen unutmayın. Bayrakları toplu olarak satın alın ve harika indirimler kazanın. Düzenli müşteriler ve reklam ajansları için indirimler mevcuttur.

Kumaş üzerine baskı, parlak, doygun ve renkli görüntüler elde etmek için harika bir fırsattır. Genellikle reklam malzemesi olarak kullanılırlar. Banner kumaşı açık hava reklamcılığı için kullanılabilir. Bir reklam mesajını iletebilen ve geleneksel afiş ve işaretlere göre birçok avantajı olan bir afiş veya bayrak. Bayrak ‘ü yapmak için kullanılan kumaş, grafiklerin iyi yapışmasını sağlayan ve buğulanmaya karşı direnci artıran sentetik bir malzemedir. Bayraklar genellikle her türlü hava koşulunda gelişmek ve kalitelerini korumak için üzerlerinde bir şirket logosu basılır. ‘ün sokak bayrağı, slogan ve hedef kitle logosu gökyüzüne karşı doğru çağrışımları çağrıştırdığı için şirket adını daha yetkili kılıyor. Şirketiniz çok küçük olsa bile, yaratıcı yaklaşımınızı ve hedeflerinize net bir şekilde bağlılığınızı vurgulamak için iç tasarımınızda küçük bir afiş kullanabilirsiniz. Gerçek bayraklar sipariş etmek isterseniz, pazarlama hedeflerinize ulaşmak için bayrakların nasıl kullanılabileceği hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz. Bayrak Çeşitleri Bayrağın kumaşı hafif, dökümlü ve dayanıklıdır. Daha önce bir bayrak yapmak için farklı renkteki birkaç parçayı birlikte dikmek ve sonra işlemek gerekiyordu. Özel fotoğraf baskısı sayesinde artık her resim ayrı bir tuval üzerine yerleştirilebiliyor. , bir veya iki yüze yazdırabilir. İlk durum, yazarken okumayı zorlaştırdığı için pek uygun değildir. Çift taraflı bayraklar için iki parça kumaş birlikte dikilir. Pratikte, 2D modeller dış etkenlere karşı daha fazla direnç gösterir. bayrağı iç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Cephe bayrak direği odanın dışındadır ve rüzgar, şiddetli yağmur ve sıcaklık değişiklikleri gibi ağır yükler altında bile mükemmel stabilite sağlar. Binada kat ve masa bayrağı kullanılmaktadır. Her şeyden önce, boyut farklıdır. Yer sandalyeleri dikkat çeker ve herhangi bir odayı veya etkinliği dekore edebilir. Masaüstü bilgisayarlar genellikle toplantılarda ve diğer etkinliklerde kullanılır.

Vinil Baskı Çözümleri
Parti Bayrağı | Bayrakçı

Zemini pürüzsüz 1000 denye özel iplikle dokunur. Dış cephelerde kampanya, tanıtım, reklam afişi…

Üçgen Bayrak | Bayrakçı

Mesh baskı çoğu zaman vinil baskı ile karıştırılır. Folyo gibi yapışkanlı bir materyal değildir… 

Kırlangıç Bayrak | Bayrakçı

Folyo dokusuna sahip delikli yapısı sayesinde içeriden dışarıyı, dışardan ise reklamı gösteren arka zemini siyah…

Flama Bayrak | Bayrakçı

Posterler tanıtım ve duyuru amacıyla duvarlara asılan fotoğraf ya da afişe denir. Anınında kuruma özelliğine…

Makam Bayrağı | Bayrakçı

Billboard kasası demir ve alüminyum malzemelerden üretilir. Billboard baskı yırtılmaya, rutubete ve …

Plaj Bayrakları | Bayrakçı

Duratrans baskı aynı zamanda backlit olarakta bilinir. Backlit arkadan aydınlatmalı panodur.

Tasarım Desteği

Projeleriniz İçin Tasarım Desteği Vermekteyiz. Siz projenizi ekibimize anlatın, tasarımı bitirip sizinle paylaşalım.