Çatı Tabelası

Çatı tabelası En etkili dış mekan tabela türlerinden biridir. Çatı tabelaları binanın en üstüne, tamamen binanın en üstüne ve binanın en üstüne kurulur. Bu marka, potansiyel tüketiciler üzerinde diğer markaların çoğundan daha kalıcı bir izlenim bırakabilir. Genellikle, bunlar genellikle tuğla binalarda bulunan ve uzaktan görülebilen büyük ve parlak işaretlerdir.

tabela


Çatı Tabelası

Çatı Tabelası Nedir? Hangi Materyallerden Üretilir?

İşaretlerle ilgili birçok şeyi fark ederiz. Burcunuz ne kadar iyi tasarlanmış, parlak renkler veya komik sözler olursa olsun, insanların onu görmemesi önemli değil. Bu nedenle yükseklik, özellikle dış mekanlarda büyük bir avantajdır. Bu sorunun ortak bir çözümü bir işarettir: çok uzun bir sütun üzerinde büyük bir işaret. Yüksekliği artırmak için işaretler ve kalkanlar da kullanılabilir ve bu işaretlerin tümü kişiselleştirme için mükemmeldir. Ama bazen tabelalarımızı asmak için görünür bir yeri, dolayısıyla önce çatıyı özlüyoruz.

Çatı Tabelası

Sadece performans ve dayanıklılık için tasarlanmış en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Çatı tabelaları, elemanlara maruz kalan dış mekân tabelaları olduğu için malzemelerin dayanıklı ve dayanıklı olması gerekmektedir. Çatı Tabelası, işletme adınızı, markanızı ve logonuzu mahallenizdeki işletmelere ve/veya sakinlere göstererek güçlü bir görsel açıklama yapmanın en iyi yollarından biridir. Büyüklük, çatınızın üzerinde gökyüzüne yerleştirilmiş bir işarettir, uzaktan görülebilen bir işarettir. LED aydınlatma eklemek, tabelanızın gece gündüz parlamasına yardımcı olacak ve işletmenize yeni müşterileri daha iyi çekmek için ekstra göz alıcı bir stil katacaktır. Çatı tabelası almayı düşünüyor musunuz?

Raket Baskı Çalışmaları, Reklamlarınız İçin Harika Bir Yöntem!

Açık hava Reklamcılığı İçin İdealdir

Dış mekan işaretleri, daha iyi görünürlük için genellikle binaların dış duvarlarına yapıştırılır. Dış mekan tabelaları için harika bir uygulama, baskılı verandalarda. Genellikle restoranlar ve perakende mağazaları tarafından kullanılan özel tenteler genellikle binanın girişinin üzerine duvara monte edilir. Tenteler, markalı ve çekici görünümün yanı sıra pratiklik açısından da çeşitli şekil, boyut ve renklerde yapılabilmektedir. Dış mekan tabelaları ‘ün bir başka harika örneği de tabelalar ve panolardır. En son baskı teknolojisini kullanan Sign Now Waterford, işletmenizin herhangi bir hedefe ulaşmasına yardımcı olmak için çeşitli boyut ve renklerde güzel dış mekan tabelaları üretebilir.

Cephe Giydirme

Cas

Her işletmenin, kuruluşlarına dikkat çekmeye ve potansiyel müşterileri “gelmeye ve görmeye” ikna etmeye yardımcı olması için yüksek etkili tabelalara ihtiyacı vardır. Zeminli Reklam’da işletmelerin markalarını ve sunduklarının en iyisini temsil eden tabelalar oluşturmalarına yardımcı oluyoruz. Duvar resimleri dikkat çekiyor, ancak çatıdaki büyük neon tabelalar şirketin klasik komedisi. Özel Çatı İşaretleri, şirketinizin varlığını dünyaya duyurmanıza ve markanızın tüketicilerin zihninde kalıcı bir izlenim bırakmasına yardımcı olur. Geleneksel işletmelerde ve binalarda öne çıkan bir dış unsur olan bu tabelalar, işletmenizi öne çıkarmak ve seçtiğiniz herhangi bir yerde görünürlüğünüzü artırmak için tasarlanmıştır. Dış mekan tabela ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir Phoenix tabela şirketi arıyorsanız, tabela uzmanlarımız işiniz için iz bırakacak mükemmel çatı tabelasını tasarlamanıza yardımcı olabilir. Vinil kaplama ve şirket aracı çıkartma seçenekleri de dahil olmak üzere uzun bir tabela ürünleri ve çözümleri listesinde uzmanlaşmış, eksiksiz hizmet veren bir tabela ve grafik şirketiyiz. Hizmetlerimiz ayrıca özel tasarım ve çeşitli ticari fuar teşhirlerinin imalatını ve ayrıca bina içinde ve dışında tabelaları içerir.

Raket Basım ve Raket Üretimi


Cephe kaplaması ve tabelası

çatıya monte edilmiş bir dizi kanal direği işaretlerinin yanı sıra çatıya monte bulut işaretleri ve çatıya monte işaretler oluşturmuştur. Hazır oldukları için satın alınabilirler. Bunları ayrıca benzersiz bina düzenleyicimiz ile tasarlayabilir ve bunları logo işaretleyicilerini aydınlatmak, halo metnini aydınlatmak, yüz ve hale metnini aydınlatmak, aydınlatmalı süslemek, aydınlatmalı dolaplar, çift taraflı logo işareti, arka ışık ve aydınlatma için kullanabilirsiniz. İsterseniz, çevrimiçi olarak bir çatı tasarlamak için becerilerinizi kullanabilirsiniz. membranını binanıza kurmanın birkaç yolu vardır. Ahşap çerçeveleme, tabelalar ve çatıya monte kanal logoları için EZLit’i öneriyoruz. Tuğla veya tuğla konstrüksiyon için çatı kanalı direklerinin kullanılmasını öneririz. Küçük bir alana çok fazla bilgi sığdırmak istiyorsanız neon tabelamızı düşünün. Bu, kurulumu kolay ve logonuzu ve çatı bilginizi tabelanın önüne yazdırabilen bağımsız bir LED çatı tabelasıdır. Fabrika Kanal Çatı Alternatifleri uzmanlarımız tarafından yapılıp montajı yapılarak 7/2 hizmetinizdedir. Çoğu durumda müşteriler, yeni kurulan tabelanızla ilk karşılaşmanızdan itibaren işletmenizi hatırlayacaktır. Işıklı tabelalar, çatı üstü kurulum dolarınızın en verimli kullanımlarından biri olarak kabul edilir. Satışları artırmak ve yeni müşteriler oluşturmak için kanıtlanmış yatırım. Tüm çatı tabelalarımız ve ışık bulutlarımız kolay kurulum için tasarlanmıştır. Toptan çatı tabelanızı tasarlarken, düşük kaliteye aldırış etmeseniz bile en ucuz çatı tabelasını satın alın. Kat Reklamında, kat kanalı gönderilerinizi her zaman toplu olarak satın alırsınız.

Çatı TAbelası

Çatıda bulunan büyük bir tabela ile işletmenizin uzaktan maksimum görünürlüğünü sağlayabilir, yoldan geçen ve geçen herkese işletmenizi tanıtabilirsiniz. Bir gölgelik işareti, tipik olarak, ışıklı yazı profilleriyle tasarlanır, böylece işaret, markanızı yansıtır ve geliştirir. Zeminli Reklam’da binlerce müşteriyi konseptten çatı tabelasına taşıdık. Ancak çatının montajı kolaydır. Çatı tabelanızın güvenli ve doğru bir şekilde kurulduğundan emin olmak için doğru yapıya, braketlere ve araçlara ihtiyacınız vardır. Bazı Spring Branch veya Willow Brook restoran çatı levhalarının bağlantı noktalarından gevşemesi veya güvensiz hale gelmesi riske atmak isteyeceğiniz son şey. Bu nedenle, çatı tabelanızın yıllarca harika görünmesini sağlamak için izin verme ve kurulum tekniklerini anlayan profesyoneller için Zeminli Reklam’a başvurmanız gerekiyor.

Çatı TAbelası

Çatı membranı farklı şekillerde tasarlanabilir ve farklı ışık türleri sağlayabilir. Gerçekten uzaktan görülmesi gereken büyük metinlerle çalışırken, görünürlük, maksimum görünürlük ve minimum enerji tüketimi sağlamak için akrilik cepheleri içeriden LED teknolojisi ile aydınlatılan tek profilli harfleri öneriyoruz. Müşterilerimizin çoğu, çatı panellerinin en iyi olmasını ister. Doğru koşullarla gerçekten olağanüstü bir sahne yaratabiliriz. Yıllar boyunca çatı panellerinin bir şehrin veya yerin sembolü haline geldiği birçok projede çalıştık. Tavan döşemelerini saat yüzü veya kavisli bir çatı ile kaplamak, görünürlüğü artırmanın iki etkili yoludur. Aşağıdaki galerimizdeki örneklere bakın. deneyimli tasarımcı ve proje yöneticisi, doğru çatı levhasını bulmanıza yardımcı olacaktır. Logonuz ne olursa olsun, sizin için doğru his ve çözüm bizde.

Çatı TAbelası

Her binanın bir çatısı vardır ve çatı her zaman yerden daha yüksektir, bu yüzden bazen işaretinizi bir direğe, direğe veya yüksek bir yapıya değil, çatınıza koymak iyidir. Çatı diğer kolonlardan daha geniş olduğu için çatı panelleri her zaman daha yüksek olabilir. Çatı tabelalarının aydınlatılması da nispeten kolaydır çünkü çatınız genellikle tüm elektrik sistemleri ve kablolama yeridir. İş ve pazarlama söz konusu olduğunda, elinizdeki tüm kaynakları kullanmanız gerekir. Sahip olduklarının en iyisini yapmalısın. Bu, işinizi tanıtmak için arabanıza grafikler koymak, işinizi verandanızda sergilemek veya tavana veya zemine bir vinil plak yerleştirmek anlamına gelir. Neredesin ve işaret edebilir misin? Birçok binanın çatılarında boş alanlar var. Yazık ki bu alanı şirketinizi tanımlamak ve reklamını yapmak için kullanamazsınız. ya da Çatı İşaretleri, işletmenizi bulmanın ve halka reklamını yapmanın harika bir yolu olabilir. Tabii ki çatı markalama her firma için mümkün ve kullanışlı değil. Öncelikle çatıyı kullanmak için erişim ve izne ihtiyacınız var. İkincisi, kurulabilecek bir çatıya ihtiyacınız var. Ama bu durumda bile çatıdaki tabelanızı kim görebilir? Helikopterler havada uçar mı? Çatıya . kiremit monte edilmiş, ancak sahnedeki herkesin görebileceği şekilde konumlandırılmış. Çatı panelleri, gerekli görünürlüğü elde etmek için yeterince büyük olmalıdır. Çatı panelleri üzerindeki yazılar malzeme, renk ve yazı tipine göre okunaklı olmalıdır.

Çatı TAbelası

Topluluk tarafından fark edilmek için yerel işletmenizin kalabalığın arasından sıyrılması gerekir! Görsel bir etki yaratmanın özel çatı tabelalarından daha iyi bir yolu yoktur ve Zeminli Reklam, pazarlama vizyonunuzu hayata geçiren özel hizmet çözümleri sunar. Işıklı çatı tabelalarından tam olarak belirlediğiniz özelliklere göre yapılan özel yazılara kadar, benzersiz yerel işletme markanızı sergilemek için kapsamlı destek ve olağanüstü ürünler sunuyoruz. Şehir sokaklarında veya bina yüzeylerinde ve çatılarda büyük reklam panoları oluşturabileceğiniz gibi, reklam ve marka bilinirliğini artırmak için farklı sistem ve malzemelerle reklam panoları oluşturabilirsiniz. ve yolda trafik levhalarının asıldığı ve her belediyenin farklı ruhsat ve yönetmeliklere sahip olduğu yerler. Tasarım, reklam işinin faaliyet gösterdiği yerde alınması gereken bir lisanstır. Ardından gülen yüz simgesi, ihtiyacınız olan bilgilere ve bunları nasıl görüntüleyeceğiniz konusunda sizi yönlendirecektir.

Dış Mekanlarda Kullanımının Önemi

İç-Dış Mekanlarda

Çatı TAbelası

Özel bir çatı tabelası birçok şekil alabilir ve her şirketin dış kullanım için yeni işaretler yaratma konusunda kendi gereksinimleri vardır. Bölgedeki diğer çatı kaplama şirketlerinden farklı olarak Golden Gate Sign Company, tüm müşterilerimizin tam memnuniyetini sağlamak için yenilikçi süreçler sunar. Services ile çatı panellerinin tasarımı, üretimi ve montajı, sürecin her adımını son derece yetenekli ve deneyimli bir ekip yönetmektedir.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ TASARIM Yeni çatı tabelanız için planlar oluşturmak için doğrudan profesyonel tasarımcılarımızla birlikte çalışın. Üretim başlamadan önce size detaylı bir maket göstereceğiz. PROFESYONEL OLARAK ÜRETİLMİŞTİR: Çatı tabelanız için dayanıklılık ve canlı bir görünüm çok önemlidir.Yetkilendirme Yardımı: Biz sizin standart tabela şirketiniz değiliz. Kurulumdan önce her şeyi yerine oturtmak için onay sürecinin her adımında size yol gösteriyoruz. Profesyonel Kurulum: Tavan tabelanızı sitenize teslim etmek için özel vinçler ve filo kamyonları kullanıyoruz ve günlük operasyonlarınızda minimum kesinti ile profesyonelce kuruyoruz.

Vinil Baskı Çözümleri
Çatı Tabelası | Tabela

Zemini pürüzsüz 1000 denye özel iplikle dokunur. Dış cephelerde kampanya, tanıtım, reklam afişi…

Totem Tabela | Tabela

Mesh baskı çoğu zaman vinil baskı ile karıştırılır. Folyo gibi yapışkanlı bir materyal değildir… 

Işıklı Tabela | Tabela

Folyo dokusuna sahip delikli yapısı sayesinde içeriden dışarıyı, dışardan ise reklamı gösteren arka zemini siyah…

Pleksi Kutu Harf | Tabela

Posterler tanıtım ve duyuru amacıyla duvarlara asılan fotoğraf ya da afişe denir. Anınında kuruma özelliğine…

Fileli Kutu Harf | Tabela

Billboard kasası demir ve alüminyum malzemelerden üretilir. Billboard baskı yırtılmaya, rutubete ve …

Yol Tabelası | Tabela

Duratrans baskı aynı zamanda backlit olarakta bilinir. Backlit arkadan aydınlatmalı panodur.

Tasarım Desteği

Projeleriniz İçin Tasarım Desteği Vermekteyiz. Siz projenizi ekibimize anlatın, tasarımı bitirip sizinle paylaşalım.