Duratrans Baskı

Duratrans Baskı dahil olmak üzere tüm dijital baskı işlerinizde yanınızdayız. Ücretsiz keşif ya da fiyat teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

dijital baskı


Duratrans Baskı

Duratrans Baskı Özellikleri Nedir? Duratrans Nasıl Bir Malzemeden Üretilir?

Duratrans baskı, halk arasında arkadan aydınlatmalı baskı olarak da bilinir. Diğer bir adı backlit olarakta bilinen ışıklı bir panodur. Duratrans’ı yazdırmak için kullanılan malzeme, ışık ileten bir malzemedir. Üretildiği malzeme polyesterdir. Şeffaf ve ışık geçirgen bir yüzeye sahiptir. Duratrans üzerine basılan renklerin ışığa maruz kaldığında parlaklığını kaybetmemesi için kimyasal bir katman yapıştırılmıştır. Bu katmanın özelliği, mürekkebi hızla dağıtmadan ve kurutmadan büyük miktarda mürekkebi yakalayabilmesidir.

Baskı arkadan aydınlatmalı film, ışığı mükemmel bir şekilde dağıtan ve ileten malzeme üzerine çıkar. Efekt en çok vurgulandığında görünür. Aşırı doygun renk, grafiği iki kez yazdırarak veya malzemenin diğer tarafına daha fazla yazdırarak elde edilir. Bu üretim süreci, net, canlı ve sulu renklerin yanı sıra güçlü şekilde işaretlenmiş şekiller sağlar. Bu şekilde arkadan aydınlatmalı ekran çok daha çekici görünüyor. Lightbox görüntüleri çekici ve basit bir şekilde göz alıcı bir reklam aracıdır! Arkadan aydınlatmalı baskı, potansiyel müşterileri satış noktasına çeker ve pahalı Duratrans teknolojisine bir alternatiftir.

Arkadan Aydınlatmalı Işıklı Ekran Kutuları Duratrans Baskı

Son derece popüler banner reklam, en iyi şekilde genişletilebilir ışık kutularında çalışır. Son derece dayanıklı ve büyük boyları mevcuttur, açık hava reklamlarında için gayet ideal bir ürün olamakla birlikte çok dikkat çekicidir.

Arkadan aydınlatmalı görüntü, “duratrans” diğer ismidir.

Duratrans Baskı

Görüntünüzü, doğrudan güneş ışığına dayanıklı, çizilmeye ve suya dayanıklı, çevre dostu mürekkepler kullanarak basıyoruz.

Duratrans Baskı

Neden Duratrans Baskı Seçmeliyim

Dayanıklıdır, galeriler ve iç mekan teşhiri için uygundur. Duratrans, ışıklı kutularda teşhir için idealdir, çünkü baskı için kullanılan malzemenin şeffaf tabanı, arkadan bir miktar ışığın geçmesine izin vererek işinizi parlak ve zengin hale getirir.

Nerelerde Kullanılmaktadır?


”Duratrans Baskı” ile canlı renkler

Duratrans baskıları, film kutuları, menü teşhirleri, otobüs durakları, havaalanı tabelaları, ışıklı grafikler, sergiler, posterler fotoğraflar ve vitrin teşhirleri için harika bir tercih olacaktır.

Duratrans Reklam Alanlarında Mükemmel Görüntü Sağlar

Duratrans baskıları gün içinde de (arka ışık kapalıyken) son derece yansıtıcı bir baskı olarak görülebilir, bu da görüntünüzü gündüz ve gece uygulamaları için mükemmel kılar. Çevre dostu latex baskı veya UV baskı kullanarak arkadan aydınlatmalı(duratrans) ekranlar üretiyoruz. Standart teslimat süresi bir kaç iş gününden fazla değildir. Kumaş üzerine basılan grafikler tarafımızca 1 x 3 mm silikon öğütücü ile kesilebilir. Bu rulo malzeme, streç grafiklere sahip alüminyum çerçeve sistemi için kullanılır. Üretimde kullanılan teknolojiler, solmaya karşı en yüksek direnci sağlar. Daha fazla beklemeyin ve arkadan aydınlatmalı baskılarınızı sizde keşfedin

Dış Mekanlarda Kullanımının Önemi

İç-Dış Mekanlarda

Işıldayan bir izlenim ortaya koyun

Duratrans, ışıklı kutularda görsellerinizi sergilemek için idealdir, çünkü baskı için kullanılan malzemenin şeffaf tabanı, bir miktar ışığın geçmesine izin vererek çalışmanızı aydınlatır ve zenginleştirir.

Tercih Sebebi

Dayanıklı

Fiyat Avantajı

Düşük Maliyet

Cephe Reklamları

Dış Mekan Avantajı

Sağlam Malzeme

Uzun Ömürlü

Duratrans Reklam Alanlarında Mükemmel Görüntü Sağlar

Arkadan aydınlatmalı malzeme yüksek mürekkep yapışmasına sahiptir, üzerinde görüntülenen görüntü net ve etkileyicidir. Arkadan aydınlatmalı film yazdırmak için, yüksek derecede ışık penetrasyonu sağlayan çok katmanlı bir malzeme kullanılır. Işık kutuları oluşturmak için LED ışıkları ile kullanın. Esas olarak teşhir panellerini aydınlatmak için kullanılır. Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre, arka ışık filmleri şu anda iki türe ayrılmaktadır. Bunlar iç mekan arka ışık filmleri ve dış mekan arka ışık filmleridir. Bu iki türün her ikisi de yaşamda yaygın ve yaygındır. Arkadan aydınlatmalı multimedya ekranı, arka ışık kaynağı kullanan düz panel bir ekrandır. Dramatik görsel efektler üretirler ve parlak ve canlı renkler üretmeleri garanti edilir. Bunlar genellikle yoldan geçenlerin dikkatini çekebilir ve onları potansiyel müşterilere dönüştürebilir. Arkadan aydınlatmalı multimedya ekranlar, alışveriş merkezlerinden büyük mağazalara ve havaalanlarına kadar her yerde bulunur. Ancak açık havada da sergilenebilirler. Önemli bilgileri görüntülemeniz, bir etkinliği tanıtmanız veya bir ürünü sergilemeniz gerekip gerekmediği konusunda etkili bir çözümdür. Dijital ve multimedya teknolojilerindeki son gelişmelerle birlikte, uygun maliyetli, yüksek kaliteli arkadan aydınlatmalı grafikler üretmek daha kolay hale geldi.

Duratrans Reklam Alanlarında Mükemmel Görüntü Sağlar

Arka ışık filmi şeffaf özelliklere sahiptir ve yapısında bir spot ışığı vardır, bu nedenle ışığı iyi iletir. Bu ürün cam, plastik ve pleksiglas gibi birçok yüzey için geçerlidir. Sokakta güçlü görünen arkadan aydınlatmalı filmlerden görüntüleri kolayca görebilirsiniz.şirket bunu etkili bir tanıtım aracı olarak görüyor. İçeriği aynı zamanda olumlu bir sosyal yaşam idealini destekleyen ve yayan dildir. İç filmin dışında renk oynaklığı var. Genellikle beyit yapmak, Buda heykellerini süslemek ve duvar resimleri boyamak için kullanılır. Belki de en iyi baskı malzemesi olan arkadan aydınlatmalı film, pürüzsüz, pürüzsüz bir yüzeye ve yüksek mürekkep alıcılığına sahiptir. Bu nedenle sadece vitray, mika resim yapmak için kullanılırlar… En popüler süper parlak LED tabelaları, dış mekan LED tabelalarını üretiyoruz…

Duratrans Reklam Alanlarında Mükemmel Görüntü Sağlar

Modern ekipman sistemi her zaman dünyadaki en son teknoloji geliştirme trendlerine ayak uydurur. Ürün kalitesi rafine ve garantilidir. Tamamlanan her makale yüksek standarttadır. Yetenekli, deneyimli ve kendini işine adamış personel ve profesyoneller. Baskı tecrübesi ile tüm baskı süreci etraflıca araştırılır, titizlikle yapılır ve ortaya çıkan her türlü sorun hızlı bir şekilde ele alınır. Tüm matbaa hizmetlerini sağlamanın yanı sıra uzun yıllardır saygın bir birim. Burada baskı fiyatı her zaman açık ve şeffaf bir şekilde gösterilir. Bu, müşterilerin buradan sipariş verirken kendilerini her zaman güvende hissetmelerini sağlar. Diğer birçok kuruluşa göre makul ve rekabetçi baskı maliyetleri. Özel müşteri hizmetleri, tüm müşteri sorunlarına zamanında yanıt verir. En talepkar müşterileri bile tatmin eder. Firma ile sözleşme imzalayan müşteriler, kayıtlı adrese ücretsiz danışmanlık, tasarım ve nakliye hizmeti alacaklardır. Ayrıca, imzalanan her sözleşme için, yazıcının arızalanması durumunda şirket tazmin etmeyi taahhüt eder. Yukarıdaki nedenlere ek olarak, Tasarruf Tasarruf, her zaman birçok tercihli ve indirimli program olduğu için müşterilerin güvenini kazanmıştır. Sadık müşteriler, özellikle Noel’de büyük miktarlarda baskı yapanlar… Yukarıdaki içerik sayesinde, arkadan aydınlatmalı film hakkında daha derin bir anlayış da edinebilirsiniz. Arkadan aydınlatmalı film kavramı kulağa garip gelebilir, ancak çok popüler bir baskı ürünüdür. Her türlü filmin, özellikle reklamcılıkta ve genel olarak hayatta birçok kullanım alanı vardır.

Duratrans Reklam Alanlarında Mükemmel Görüntü Sağlar

Mükemmel renk derinliğine sahip birinci sınıf A1(50x70cm) ağır hizmet tipi polyester arkadan aydınlatmalı film. Canlı, keskin, uzun ömürlü görüntülere sahip arkadan aydınlatmalı posterler oluşturmak için birinci sınıf arşiv renkli mürekkepleri kullanılarak oluşturulmuştur. Su geçirmezdir. İç ve dış mekan kullanımı için uygundur. Etkinlik, siparişinizden sonra e-posta veya dosya paylaşım web sitesi aracılığıyla teslim edilir. Tasarım resmi, istek üzerine ek bir hizmet olarak mevcuttur. Özel boyutlar da istek üzerine mevcuttur. İster metin tabanlı ister görüntü tabanlı olsun, herhangi bir grafik türünü görüntülerken, işletmeler veya bireyler, tabelalarını veya ekranlarını en iyi şekilde temsil etmeye çalışırlar. Arkadan aydınlatmalı film, ışık arkadan iletildiğinde aydınlatma tasarımları için grafik veya metin basabilen bir malzemedir. Arkadan aydınlatmalı film, ışık arkadan iletildiğinde aydınlatma tasarımları için grafik veya metin yazdırılabilir bir malzemedir. Arkadan aydınlatmalı bir pencere veya ışık kutusu için harika bir seçimdir, çünkü basit bir poster her durum ve görüntülenen her reklam için en iyi seçim olmayabilir. Akrilik, cam ve diğer yüzeylere kolayca yapışabilir. Müşteriler, çıkartmanın kenarını kendileri seçebilir, yani ışık kutusunun dışına veya pencerenin içine yapıştırabilir. Bu, dış yüzey aşınmasını sınırlamak için faydalı olabilir. Birçok müşteri, bir tasarımı bir pencere veya ışık kutusu üzerinde çalışabilen ve gece gündüz görülebilen bir tabelaya dönüştürme sürecinin pahalı ve zaman alıcı olduğunu düşünüyor. Bilmedikleri şey, arkadan aydınlatmalı filmin, dekoratif tabelalar için son derece uygun maliyetli bir reklam stratejisi ve estetik tasarım öğesi olabileceğidir. Ucuz Arkadan Aydınlatmalı film de düzgün yapılırsa yüksek kalitede olabilir. Bu tür panelleri oluşturmak için kullanılan malzemeler nispeten ucuzdur, inşaat karmaşık değildir ve zaman almaz.

Vinil Baskı Çözümleri
Vinil Baskı | Dijital Baskı

Vinil baskı en basit haliyle, görüntüyü büyük bir kaplamalı plastik rulo üzerinde yeniden oluşturmak…

Mesh Baskı | Dijital Baskı

Mesh Baskı; vinil dokusuna sahip en popüler reklam ürünlerindendir. Birçok avantajı bulunmaktadır.

One Way Vision | Dijital Baskı

One way vision tek yönlü görsel baskı genellikle iç mekanlarda, ofis pencerelerinde ve dış pencerelerde kullanılır.

Poster Baskı | Dijital Baskı

Posterler, tanıtım ve duyuru amacıyla duvara asılan fotoğraf veya görsellerdir. Anında kurutma özelliği vardır.

Billboard Baskı | Dijital Baskı

Billboard üretimini dayanıklı metal çerçevelerden üretmekteyiz. Sıcaklık değişimlerine ve olumsuz..

Raket Baskı | Dijital Baskı

Raket baskı arkadan aydınlatmalı dijital panel; alışveriş merkezlerinde, yaya trafiğinin olduğu alanlarda veya otobüs duraklarında

Tasarım Desteği

Projeleriniz İçin Tasarım Desteği Vermekteyiz. Siz projenizi ekibimize anlatın, tasarımı bitirip sizinle paylaşalım.