Ülke Bayrakları

Basımevimizde çeşitli malzemelerde standart ölçülerde firma bayrakları sipariş edebilirsiniz. Bayrak file, polyester ve siyah kumaştan üretilen bayraklar dış mekan kullanımına daha uygun olup güneş, rüzgar ve sıcaklık değişimlerine karşı dayanıklıdır. Saten veya saten bayraklar iç mekan kullanımına uygundur. Blackout kumaş ile çift taraflı bayrak yapabilirsiniz. Gerekirse bir göz kapağı cebi veya bir çubuk kapatılır. Miktara bağlı olarak bayrak yapım maliyeti aşağıdadır.

bayrakçı


Ülke Bayrakları

Ülke Bayrakları Üretimi. Tüm Bayrak Üretimlerinde Yanınızdayız.

Bayraklar masa üzerinde sıralar halinde de tasarlanabilir. Bireysel üretim ile seri üretim arasında da fiyat farkı vardır. Bazen bir ülkenin bağımsızlık mücadelesini sembolize eder. Örneğin bayrağımızdaki kırmızı renk şehitlerimizin kanını temsil etmektedir. Bunun gibi bayrakların farklı anlamları vardır. Her ülkenin bayrağı o ülkeyi temsil eden farklı özelliklere sahiptir.

Ülke bayrakları sadece o ülke sınırları içinde satılmaz. Ülke bayrakları, o ülkeyi ülke dışında ve başka yerlerde temsil eden konsolosluklar gibi kuruluşlarda da kullanılmaktadır. Ülke bayrakları farklı ölçülerde olabileceği gibi masa üzerinde de kullanılabilir. Bu kuruluşlarla ilgili toplantılarda Avrupa Birliği ulusal bayrakları ve OECD ülke bayrakları gibi toplu ürünler yer almaktadır. Örneğin ülkemizde örgütlenen uluslararası kuruluşların organlarının zorunlu kıldığı ulusal bayrak buna bir örnektir.

Türk bayrağı oluşumunda pek çok efsane vardır.

Ülke Bayrakları İmalatı

Spor müsabakalarında taraftarların kullandığı ulusal bayrak da devletin kullanım alanlarına örnek gösterilebilecek bir bayraktır. bayrak. Bugün birçok farklı yerde ve zamanda ülke ve devletlerin bayraklarını görmek mümkündür. Fiyatlandırma ile ilgili olarak, standart piyasa fiyatları geçerlidir. Seri üretimde ve bireysel üretim aşamalarında farklı fiyatlar oluşabilmektedir. Bir ülkenin bayrağı, o ülkenin manevi değerlerinin çoğunu temsil ettiğinden, boyutuna göre kullanılan kumaşın belirli özellikleri yasalarla korunmaktadır. Ülkemizde ve bazı ülkelerde bayrağın korunması kanunla düzenlenmiştir. En çok tercih edilen devlet bayrağı boyutları 15 cm x 22,5 cm, 30 cm x
5 cm, 70 cm x 105 cm ve 100 cm x 150 cm’dir.

Bayrak İmalatı

Neden bir bayrağa ihtiyacınız var?

Devlet bayrağı boyutları değişir. Gönderme bayrağının boyutu farklıdır, oda bayrağının boyutu farklıdır, masa bayrağının boyutu farklıdır. Ülkemizde ulusal bayrak için aşağıdaki standartlar geçerlidir: 1 metre uzunluğundaki bir bayrağın eni 1,5 metre olmalıdır. Bu orana göre daha küçük veya daha büyük bayraklar üretilebilir. Ne yazık ki piyasadaki bazı üreticiler bu bayrak standartlarını karşılayan bayraklar üretmediği için çeşitli ve yasa dışı bayraklar üretilmektedir.

Bayrak Üretiminde Hızlı ve Kaliteli Üretim

İç-Dış Mekanlarda

Flama Bayrak Acil Üretimde Yanınızdayız

Ancak farklı ülkelerde bayrak kullanımında özgürlük olabilir ve farklılık ülkemize bağlıdır. Ulusal bayraklar için firmalar genel kabul görmüş ölçülerde üretim yapmakta ve müşteri gereksinimlerini dikkate almaktadır. Fiyatlar da üretilen bayrak sayısı ve kullanılan kumaşın cinsi gibi değişkenlere göre değişiklik göstermektedir. Genelde ülke bayrakları üretilirken parlak saten ve kristal kumaşlar tercih edilir. Dijital baskı genellikle baskı aşamasında yer alsa da eski moda baskı yapan firmalar da var. Sadece mevcut devletlerin değil, geçmişte yaşamış ülkelerin de bayrakları müşterinin isteğine göre bir çeşit bayraktır, devletlerin bayrak fiyatları yukarıda belirtilen değişkenlere göre değişiklik gösterir.

Ülke Bayrakları Üretimi. Tüm Bayrak Üretimlerinde Yanınızdayız.

Üretim teknikleri ve kullanılan malzemelerin maliyeti gibi çeşitli faktörler de fiyatlandırma aşamasında önem kazanmaktadır. Firmamız üretim aşamasında müşterinin ihtiyaç ve gereksinimlerini göz önünde bulundurarak uygun fiyat seçenekleri ile hizmet vermektedir. Özellikle ülkemiz bayrağı söz konusu olduğunda her türlü bayrak kanun standartlarına göre üretilmektedir. Her türlü bayrak imalatı için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bir çok farklı ölçüye sahip ülke bayrakları istenilen ölçüye göre firmamız tarafından üretilmektedir.

Ülke Bayrakları 2 Üretimi. Tüm Bayrak Üretimlerinde Yanınızdayız.

Gelişmiş üretim teknolojisini kullanarak özel bayraklar oluşturabilir, Novosibirsk’te yüksek kaliteli simgeler ve görüntüler uygulayabilir, bitirme ve işaretleme için çeşitli seçenekler sunuyoruz. Müşteri Seçimi, çok çeşitli bitmiş ürünlerin yanı sıra bireysel bir versiyonda bir bayrak sipariş etme yeteneği sunar. Geniş kumaş yelpazesi, renk ve tasarım çözümleri, sunduğumuz malzeme bitişleri isteklerinizi gerçekleştirecek. Ürünün unsurlarını tamamlamak için orijinal bayrak tutucuları veya bayrak direklerini, en iyi sarf malzemelerini, kaliteli ahşapları kullanarak, modern askı desenleri kullanarak özel bayrakların, benzer ürünlerden daha kaliteli olmasını ve etkinliğin bağlamına mükemmel şekilde uymasını sağlıyoruz. onlar için tasarlanmıştır. Bu alanda uzun yıllara dayanan tecrübemizle müşterilerimize festivallerden reklamlara ve kurumsallara kadar her tema için bayrak siparişi verme imkanı sunuyoruz. Özgün tasarım çözümleri uygulayarak veya müşteri tasarımını yaratıcı bir şekilde uygulayarak partiler, spor yarışmaları, promosyonlar, halka açık etkinlikler vb. için kullanılabilir. Şirketler ve sergiler, askeri geçit törenleri vb. benzersiz bayrak yapabilir. Ürünlerimizin bu tür etkinliklerde kullanılması, etkinliğin gerekli atmosferini oluşturarak daha renkli, göz alıcı, benzersiz ve renkli hale getirir. Bu nedenle, bir bayrak satın alırken, hem bayram amaçlı hem de tanıtım amaçlı promosyonlara ve diğer etkinliklere dikkat edebilirsiniz. Kendi üretim tesisimize sahip olarak en uygun fiyata özel bayrak üretim hizmeti vermeye hazırız. Sipariş sayısı genellikle işin karmaşıklığına ve aciliyetine bağlı olsa da, her zaman müşteriye gider, en iyi maliyet seçeneğini ve en iyi ürün kalitesini sunarız. Bu nedenle, bayrakların nereden satın alınacağına karar verirken, herhangi bir bayrak ürününün üretimi için karlı bir iş teklifi sunacağınız “Atmosphere” matbaası ile iletişime geçmenizi öneririz. Bayrak imalatında yaş polyester ve ipek kumaşlar kullanılmaktadır. Islak ipek kumaş dayanıklıdır ve daha zengin tonlara sahiptir. Polyester kumaş çok güçlü ve hafiftir. Bir polyester bayrağın sokak direğine ortalama süresi 5 aydır.

Bayrak, küresel bir kültür haline gelen askeri ve törensel sembollerin bin yıllık gelişiminin sonucudur. İnsanlık tarihi boyunca askeri, ekonomik ve dini nitelikteki çeşitli toplum ve kuruluşlar, belirli sembolik özellikleri kullanarak kendilerini farklılaştırmaya ve takipçilerini çevrelerinde birleştirmeye çalışmışlardır. Bu amaçla ahşap ve metal bayraklar, klan, klan ve dinin sembolleri eski çağlardan beri kalkanlarda kullanılmıştır.

Dubalı Bayrak 3 Üretimi. Tüm Bayrak Üretimlerinde Yanınızdayız.

Müşterinin isteklerine bağlı olarak, bu muhteşem ürünler devlet amblemleri, sloganlar, sloganlar, portreler, spor amblemleri, kurumsal markalaşma ve çok daha fazlasını taşıyabilir – Burada, seçim çok büyük. Özel afişler, maksimum çekicilik ve dayanıklılık için özel olarak birinci sınıf kadife veya ipek kumaşlardan üretilmiştir. Ürünlerimizin mükemmelliği ile ilgili olarak, çeşitli dekoratif unsurların kullanımına izin veren en modern ekipmanlarla afiş üretimini gerçekleştirmekteyiz. Özellikle, kenar boyunca altın süsleme ve dekoratif püsküllerin yanı sıra altın, gümüş veya diğer renkli ipliklerde özel nakışlarla tamamlanabilir. Posterin üretiminde, herhangi bir iklim koşulunda tuval üzerinde uzun süre parlaklığı ve rengi korumasını sağlayan yalnızca yüksek kaliteli görüntüleme yöntemleri kullanıyoruz. Bu üretim alanındaki kapsamlı deneyim, yüksek nitelikli profesyonellerden oluşan bir ekip ve gelişmiş teknik tesisler ile her türlü karmaşıklıktaki afişleri üretebiliyoruz. Firmamızın sahipleri, müşteri tarafından önerilen istenen ürünün tasarımını gerçekleştirmekten veya ürünün tasarımı için orijinal seçimlerden birini yapmaktan mutluluk duyarlar. İyi bir üretim süreci, müşterinin tüm isteklerini dikkate almanıza ve bunları tam olarak kişiselleştirilmiş bir üründe uygulamanıza ve standartları çok makul bir maliyetle sunmanıza olanak tanır. Kadife, altın veya gümüş iplikle renkli el işlemeleriyle süslenmiş ıslak ipekten yapılmıştır. Görüntü, hacimsel serigrafi baskı ile uygulanabilir. Yanda, afiş altın bir etek ve büzgü ipi ile tamamlanmıştır. Federasyonun teşkilat birimleri, bakanlıkları ve şubelerinin askeri bayrakları bu esasa göre yapılır. Maliyetleriniz bireysel olarak belirlenecektir.

Dubalı Bayrak Üretimi. Tüm Bayrak Üretimlerinde Yanınızdayız.

Siparişinize göre bir bayrak yaptırma ihtiyacınız varsa, bayrağı hemen önünüze basacağız ve ürünlerin baskı ve dikim sürecinde tüm gereksinimleri göz önünde bulunduracağız. Birçok şirket Moskova’da afiş üretimine dahil oluyor, hatta birçoğu bayrak satıyor, kendi bayraklarınızı bir reklam ajansı ile değil, afişleri bastırmak istiyorsanız, onları büyük ürünlere yeniden düzenliyor. kanvas için hazırlık, kumaş seçim süreci hakkında bilgili bir üretim müdürü ile iletişim kurduğunuz bir imalat şirketi seçmek en iyisidir. ve hatta direk cebinin genişliği. Özel bayraklar, Moskova’nın ve bölgenin acil matbaa ihtiyaçlarının önünü açtı. Süblimasyon yoluyla bayrak üretimi. Bu yöntem, bir veya daha fazla parça basmanıza izin verir ve mümkün olan en kısa sürede tutarlı baskılarda bayraklar oluşturabiliriz. Dokular 720×1 0dpi çözünürlükte çok kaliteli kumaş üzerine uygulanmakta ve parlaklığı mümkün olduğunca uzun süre korunmaktadır. Bayrağımız yağmurdan, kardan, kirden korkmaz, defalarca yıkanıp ütülenip tekrar asılabilir!

Teknolojinin eşi benzeri olmayan bir hızla geliştiği ve yayıldığı günümüzde, hem kişisel kullanım hem de belirli amaçlar için herkes kendi bayrağına sahip olabiliyor. Bir okul, bir banka, bir iş organizasyonu, bir spor kulübü – er ya da geç kalabalığın arasından sıyrılmak için bir bayrağa ihtiyacınız olacak. Firmamız da kaliteli ürünleri uygun fiyata sunarak bu yüksek talebi karşılamayı hedeflemektedir.Şirketimiz, Nizhny Novgorod bölgesindeki yerli girişimin resmi satıcısıdır ve herhangi bir formatta bayrak üretimini hızlı ve ucuz bir şekilde sipariş edebiliriz. Ekipmanlarımız ile özellikle reklam bayraklarına ihtiyaç duyan firma ve kuruluşlar için uygun olan bayrakları kumaş üzerine hızlı ve ucuz bir şekilde basabilirsiniz. Web sitemizde ülke ve kuruluşların mevcut bayraklarının üretim fiyatlarının yanı sıra kendi numunenize göre bayrak yapma maliyetini ve bayrağın maliyetinin sipariş yürütme hızına bağlılığını öğrenebilirsiniz. Ancak her durumda, üretim sürecinin uzunluğuna bakılmaksızın, özel bir bayrak yapmanın fiyatı, bütçeniz veya kuruluşunuzun bütçesi için kabul edilebilir kalır.

Vinil Baskı Çözümleri
Parti Bayrağı | Bayrakçı

Zemini pürüzsüz 1000 denye özel iplikle dokunur. Dış cephelerde kampanya, tanıtım, reklam afişi…

Üçgen Bayrak | Bayrakçı

Mesh baskı çoğu zaman vinil baskı ile karıştırılır. Folyo gibi yapışkanlı bir materyal değildir… 

Kırlangıç Bayrak | Bayrakçı

Folyo dokusuna sahip delikli yapısı sayesinde içeriden dışarıyı, dışardan ise reklamı gösteren arka zemini siyah…

Flama Bayrak | Bayrakçı

Posterler tanıtım ve duyuru amacıyla duvarlara asılan fotoğraf ya da afişe denir. Anınında kuruma özelliğine…

Makam Bayrağı | Bayrakçı

Billboard kasası demir ve alüminyum malzemelerden üretilir. Billboard baskı yırtılmaya, rutubete ve …

Plaj Bayrakları | Bayrakçı

Duratrans baskı aynı zamanda backlit olarakta bilinir. Backlit arkadan aydınlatmalı panodur.

Tasarım Desteği

Projeleriniz İçin Tasarım Desteği Vermekteyiz. Siz projenizi ekibimize anlatın, tasarımı bitirip sizinle paylaşalım.