Alüminyum Kutu Harf

Alüminyum Kutu Harf üretimi ile tabela üretimi yapmaktayız. Ücretsiz keşif ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçiniz

tabela


Alüminyum Kutu Harf

Alüminyum Kutu Harf Üretiminde Neler Yapıyoruz? Hangi Malzemeler Kullanılır?

Özel cilalı alüminyum tabelamız, son derece güçlü ve dayanıklı alüminyumdan yapılırken uygun maliyetli bir seçenek olarak kalır. Klasik alüminyum yazı, orta ila uzun vadeli dış mekan kurulumları için veya sanat baskıları için benzersiz bir modern yüzey olarak mükemmeldir. Alüminyum A şeklindeki duvar, suya dayanıklı dış mekan tabela malzemeleri kullanır. Başka bir malzeme mi arıyorsunuz? Özel tabela üreticisi olarak, LED tabelalar, özel plastik tabelalar, metal iş tabelaları, satılık vintage kanal harfleri, dış mekan alüminyum tabelalar, kenar aydınlatmalı akrilik yazılar, özel baskılı alüminyum tabelalar dahil olmak üzere çok çeşitli ilgili sert tabela seçenekleri sunuyoruz. Toptan ters kanal yazısı, Özel kesim alüminyum levhalar, Işıklı duvar levhaları, Özel kesim metal levhalar, Büyük alüminyum levhalar, Döküm alüminyum levhalar, Dış cephe levhaları ve numaraları, Metal levhalar Özel Vintage, İnşaat Alüminyum Yazı, Özel Dış Mekan Ticari Levha, Fırçalı Metal Harfler, Özel Plastik Tabela, Alüminyum Tabela, Dış Aydınlatma Ticari Tabela, Metal Çiftlik Tabela Özel, Binaya Monte Tabelalar, Siyah fırçalanmış alüminyum harfler, kesim harfli tabelalar, ucuz plastik tabelalar, harf tabelaları, özel metal logo tabelaları, ucuz akrilik tabelalar, afişler ve tabela posterleri, 3D LED harfler, alüminyum kompozit tabelalar, arkadan aydınlatmalı akrilik, akrilik tabelalar, kanal harfler, paslanmaz çelik reklam panoları, metal lobi tabelaları, kanal yazıları, ofis duvar odaları için Braille, mini metal plakalar, beyaz kaplamalı alüminyum ve daha fazlası.

Dış Mekanlarda Kullanımının Önemi

İç-Dış Mekanlarda

DEĞİŞECEK

YAZIYI EKLE

Akrilik Dayanıklı ve Esnek Bir Pleksiglas Malzemedir

Alüminyum Kutu Harf

Çin’de çeşitli özel metal işaretlerin toptan satışını yapan özel bir metal işaret üreticisidir. Ayrıca küçük paslanmaz çelik yazı, firma logolu levhalar, özel kesim akrilik levhalar, ucuz alüminyum levhalar, halo kanallı yazılar, perakende ticari tabelalar, özel firma logo levhaları, toptan alüminyum levhalar, bina alüminyum harfleri, ticari mektuplar, Alüminyum harfli alüminyum harf üretimi de sunuyoruz. alüminyum harfler. Işıklar, Özel Teneke Levhalar, Dış Mekan Ticari Metal Levhalar, Özel Alüminyum Levhalar, Paslanmaz Çelik İş Logoları, Aydınlatmalı Ofis Levhaları, Toptan Mimari Levhalar, Özel Dış Mekan Alüminyum Levhalar, Işıklı Levhalar, Ucuz Akrilik Levhalar, Paslanmaz Çelik Logolar, İş Logoları Levhalar, Kanal Aydınlatma Harfler, Özel Metal Logo İşaretleri, Arka Kanal Harfleri İşaretleri, Metal Mağaza İşaretleri, Dış Mekan Büyük Metal Harfleri, Dış Mekan Mimari İşaretleri, Özel İş Metal İşaretleri, Alüminyum Kesim Harfleri vb.

Dış Mekanlarda Kullanımının Önemi

İç-Dış Mekanlarda

Alüminyum Kutu Harf

Metal harflerin üzerindeki parlak dikey çizgiler ışığı yakalar ve belli bir açıdan parlıyormuş gibi görünür. Metalik harfler, lüksten rustik ve kentsele kadar her görünüme uyum sağlar. metal plakalar her cephede profesyonel görünür ve paslanmaz veya leke tutmaz. Montaj ızgaralarını ve dış mekan tabela şablonunu sipariş etmenizi öneririz. Kağıt şablonu, düğmelerin yerini ve harflerin doğru yerleşimini ve aralığını gösterir. Bir montaj ankrajı, mektubun arkasına sarılmış, inşaat yapıştırıcısı ile kaplanmış ve duvardaki delinmiş bir deliğe yerleştirilmiş dişli bir ankrajdır. Ara parçalar metal harfleri yüzeyden iterek daha büyük bir boyut oluşturur. İç mekan uygulamaları yapıştırıcı veya civata ile asılabilir.

Alüminyum Kutu Harf

Dekoratif elemanlar çalışanları ve müşterileri memnun eder. İşletmeler için metal tabelalar, olumlu bir atmosfer yaratmak ve marka felsefenizi temsil etmek için dekorasyon olarak da kullanılabilir. Dekoratif özel alüminyum tabelalar, basit iş ortamlarına düzen ve sofistike bir dokunuş katar. Ekibimiz, dekoratif Dibond tabelaları tasarlamanıza ve maksimum verimlilikle kurmanıza yardımcı olabilir. Kişiselleştirilmiş metal tabelalarınızı isteklerinize göre tasarlayabilirsiniz. Her uygulamaya uygun çeşitli özel aydınlatmalı metal tabelalar sunuyoruz. Mağaza tabelalarını aydınlatmak için akkor veya flüoresan aydınlatmadan daha dayanıklı olan enerji tasarruflu LED teknolojisini kullanıyoruz. Özel ışıklı metal iş tabelaları ile firma adınız 7/2 ekranda görülebilir. Dış mekan aydınlatmalı metal tabelalar, hem büyük binalar hem de ara sıra yapılan sergiler için popüler bir çözümdür. Bu alüminyum reklam panoları, markanızı gece gündüz temsil eder ve yılın herhangi bir zamanında müşteri trafiğini artırır. Küçükten büyüğe tüm özel metal tabelalarımız, doğal olarak aydınlatılmış malzemelerin etrafında parlak bir hale oluşturmak için aydınlatılır. Ayrıca, çok çeşitli aydınlatma efektleriyle birlikte tasarımda Lexa ve akrilik içeren kompozit alüminyum levhalar sunuyoruz. Özel alüminyum tabelalarımız tüm iş alanları için uygundur. Genellikle şirket adlarını ve iş unvanlarını belirtmek ve toplantı odaları gibi alanları belirtmek için kullanılırlar. Bu tür alüminyum levha, şirketin özelliklerini vurgular ve bunları benzersiz ve değerli bir ışıkla sunar. Özel Alüminyum Levhalar, müşterilerinizin gözünde itibarınızı artıracak ve işiniz için profesyonel bir atmosfer yaratacaktır.

Güç ve dayanıklılık duygusu eklemek için şirket markasına yaratıcı bir alüminyum logo dahil edilebilir. Özel metal logo işaretleri, işletmenizle olumlu bir ilişki kurabilir ve markanızı tanımlamanıza yardımcı olabilir. Özel metal logo işaretleri, profesyonel bir ton ekler ve alanınızı kişiselleştirir. Özel Metal Logo İşaretleri, işletmenizin öne çıkmasına ve kalabalığın arasından sıyrılmasına yardımcı olur. Doğru tasarımla metal logo tabelalarınız kim olduğunuzu ve ne yaptığınızı yansıtır. İster bir iş kuruyor, ister başka bir yere taşınıyor veya iş alanınızı yenilemek istiyor olun, metal logo işaretleri her alanı zenginleştirecek göz alıcı bir ekrandır. alüminyum logo işaretleri mat, parlak veya kuru kaplama olarak mevcuttur. Ayrıca hassas kesim, gravür ve UV kurutmalı boya ile özelleştirilebilirler. Profesyonellerimiz tarafından hazırlanan alüminyum logo tabelalar size çok şey anlatacaktır.

Katı Kesim Alüminyum Kutu Harf

Müşterilerimizin favori metallerinden bir seçki. Uzman sanatçımız, harflerinizi veya logonuzu özelliklerine göre kesebilir. Dış mekan için dayanıklı, ancak herhangi bir toplantı odası veya ofis için zarif olan çeşitli yüzeyler sunuyoruz. Onları herhangi bir renge boyayabilir ve ömür boyu garanti verebiliriz. Alüminyum, iç ve dış mekan tabelaları için en popüler malzemelerimizden biridir ve bunun iyi bir nedeni vardır. Geniş bir boyut, kalınlık ve kaplama yelpazesi ile size uygun stili bulabilirsiniz. Özel alüminyum işaret mektupları oluşturmak için Impact Signs, sert iç kenarlar ve karmaşık detaylar sağlamak için çevre dostu süreçler ve hassas su jeti kesimi kullanır. Alüminyum duvar harfleri en uygun fiyatlı metal harflerimizdir. Darbe İşaretleri alüminyum kalıp kesim harflerini, iç ofis duvarları, dış tuğla, taş, metal kaplama ve sıva dahil olmak üzere hemen hemen her duvar yüzeyine, harflerin arkasına sabitlenen ürünle birlikte verilen pimleri kullanarak ekleyebilirsiniz. Bir gölge efekti için, harflerinizi duvardan uzaklaştırmak için bölücüler (ayrıca dahildir) kullanın. Tüm kalıp kesim metal harflerimiz, delikleri nereye açacağınızı gösteren bir kağıt yerleşim şablonuyla birlikte gelir. Tam kurulum talimatları burada bulunabilir.

Alüminyum, iç ve dış mekan tabelaları için en popüler malzemelerimizden biridir ve bunun iyi bir nedeni vardır. Geniş bir boyut, kalınlık ve kaplama yelpazesi ile size uygun stili bulabilirsiniz. Özel alüminyum işaret mektupları oluşturmak için Zeminli Reklam, sert iç kenarlar ve karmaşık detaylar sağlamak için çevre dostu süreçler ve hassas su jeti kesimi kullanır. Alüminyum duvar harfleri en uygun fiyatlı metal harflerimizdir. Darbe İşaretleri alüminyum kalıp kesim harflerini, iç ofis duvarları, dış tuğla, taş, metal kaplama ve sıva dahil olmak üzere hemen hemen her duvar yüzeyine, harflerin arkasına sabitlenen ürünle birlikte verilen pimleri kullanarak ekleyebilirsiniz. Bir gölge efekti için, harflerinizi duvardan uzaklaştırmak için bölücüler (ayrıca dahildir) kullanın. Tüm kalıp kesim metal harflerimiz, delikleri nereye açacağınızı gösteren bir kağıt yerleşim şablonuyla birlikte gelir. Tam kurulum talimatları burada bulunabilir. Alüminyum harfler ve alüminyum logo paneller, diğer metal malzemelerden daha fazla çok yönlülük sunar ve aynı zamanda en ucuz metal malzemelerimizdir. Herhangi bir logo veya yazı stiliyle kesilebilen sağlam kesim alüminyumumuz var ve dökme alüminyumumuz büyük derinlik ve dayanıklılık sunuyor. Her iki seçenek de fırçalanmış veya parlatılmış alüminyum olarak mevcuttur ve bunları özel Pantone, Benjamin Moore veya Sherwin Williams renkleri dahil olmak üzere herhangi bir renge boyayabiliriz.

Dökme Alüminyum Kutu Harf

Dökme alüminyum harfler ve logolar fırçalanabilir, boyanabilir, boyanabilir, cilalanabilir, yörünge yayları, rastgele ve toz boya ile kaplanabilir. Eloksal kaplamalarımız sadece kaplama değildir. (Eloksal, alüminyumu sertleştiren ve renklendiren elektrokimyasal bir işlemdir. (Eloksal, harflerinizi ve logolarınızı kararmaya ve elementlere karşı dayanıklı hale getirir. İyi bir yüzey, sertliği ve dayanıklılığı artırır) Dökme alüminyum harflerimiz, 50’den fazla önceden hazırlanmış harf ve çeşitli standart boyutlarda mevcuttur. Ayrıca fırçalanmış alüminyum ve cilalı alüminyum gibi standart yüzeyler sunuyoruz, ancak eloksallı ve boyalı gibi benzersiz yüzeyler de sunuyoruz. Pek çok tasarım seçeneğiyle, herhangi bir tabela projesi için mükemmel seçimdir. Dökme alüminyum harflerimiz harika bir derinlik sunar ve 3D derinliğe kadar yapılabilir! Tüm endüstri standartlarını aşar ve yetenekli ustalarımız tarafından yapılır. Alüminyum harflerimiz hemen hemen her inşaat projesi için mimarların ve tasarımcıların tercihidir. Ve ömür boyu garantileri var!

Dökme alüminyum harfler, klasik görünümü, derin boyutları ve dayanıklılığı nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Dökme metal harf ve logolarımız bankalar, devlet kurumları, okullar ve üniversiteler için mimarlar ve tasarımcılar tarafından tercih edilmektedir. Geleneksel düz kesim metalden daha uygun fiyatlı 60’ın üzerinde standart yazı tipi stili ve karakteri. Boyalı, fırçalanmış, cilalı ve anodize dahil olmak üzere çeşitli yüzey seçeneklerine sahip düz, yuvarlak veya prizmatik yüzler.

Tasarım Desteği

Projeleriniz İçin Tasarım Desteği Vermekteyiz. Siz projenizi ekibimize anlatın, tasarımı bitirip sizinle paylaşalım.