Fotoğraf Çerçeveleri

Roll up banner kendi üretimimiz olup hizmetinize hazırdır. Tasarımınızı bize ilettikten sonra baskısını hazırlayıp adresinize kargoluyoruz.

display ürün


Fotoğraf Çerçeveleri

Araç Kaplama Nasıl Yapılmaktadır? Hangi Malzemeler Kullanılır?

Poster çerçevelerimiz çeşitli renk, stil ve boyutlarda gelir. Tüm poster çerçevesi serilerimiz tamamen monte edilmiş olarak gelir ve eğimli kenarlar, şeffaf akrilik plastik levha ön yüzler ve dikey veya yatay görüntüleme için bir asma sistemi ile birlikte gelir. Frame USA poster çerçeveleri üç tip çerçeve desteğinde mevcuttur: çerçeve arkası, tahta veya köpük. Poster çerçeveleri, basit bir sanat eseri ve posteri alıp onu ev dekorasyonunda yepyeni bir düzeye taşıma yeteneğine sahiptir. Herhangi bir çerçeve bir posteri tutabilirken, poster çerçeveleri, çivi ile asılmayacak kadar hafif oldukları için kiracılar için harika bir seçenektir!

Araç Kaplama Estetik Görünmesi İçin Önemli

Galeri duvarınızı çerçevelerimizle güzelleştirin. Siyah, beyaz, açık renkli ahşap ve meşe güzel ahşap çerçevelerde ve altın, bakır, siyah ve gümüş renklerde modaya uygun metal çerçevelerde mevcuttur. Çerçevelerimiz, tümü baskılarınıza mükemmel şekilde uyan çeşitli boyutlarda üretilmektedir.

Araç Kaplama Folyo Kesim Yaparak Kısmi Bölgelerde Markanızın Reklamını Yapın

Araç Kaplama Yaparken Bölgesel Kaplama

Bu çerçeve, rafları ve depolama alanlarını tanımlamak için sağlam bir görselleştirme aracıdır. Her iki tarafta da kullanılabilir. Çerçeve hem yatay hem de dikey formatta kullanılabilir. Sağlam plastik çerçeve endüstriyel alanlarda kullanım için uygundur. Parlama önleyici PVC koruyucu kapak, herhangi bir yaygın tarayıcı tarafından okunabilir.

Araç Kaplama

Araç Giydirme İçin Folyo Kesim Yaparak Sadece Belirli Alana Logo, Yazı, Grafik vs. Ekleyin.

Araç üzerindeki yazı, logo, grafik ve sembol çalışmalarını aracın kısmi yerlerine genelde ön kapılara yapışkanlı folyo yardımıyla uygulanmasıdır. Araç üzerine firmaların reklam tasarımları ve logolarının istenildiği renkte özel kesim folyolar kullanılarak veya folyo üzerine dijital baskı tekniği kullanılarak bölgesel olarak uygulama işlemidir.

Raket Basım ve Raket Üretimi


Araç Kaplama Reklamlarınızda Önemli Yer Tutmaktadır

Banner Standları Online Sipariş VerRoll up banner standları için çeşitli modeller/sistemler, boyutlar ve malzemeler üretiyoruz Ucuz! ve sizin için bir koleksiyon tasarlayabilir, isteklerinizi bize e-posta ile gönderebilir miyiz? B1 sertifikalıPratik naylon saklama çantası dahil Banner formatı: 85×200, 100×200 ve 200×200 cm, versiyon 200×200 cm katlanmış banner XXL Dezavantajı: Kumaş-bant değiştirilemez veya sadece zorlukla yapılabilir değişti

Araç Kaplama için Cast Folyo ile Aracınızı Tamamen Kaplayın

Poster ve fotoğrafların kullanım alanı günümüzde genişlemektedir. Daha önce sadece konferanslar, kongreler, konferanslarda sunum malzemeleri tasarlama ve sunumlar için reklam malzemesi olarak kullanılıyordu. Şu anda, evlerin tasarımında basılı malzemeler aktif olarak kullanılmaktadır. Gençler odalarına oyuncuların ve müzik gruplarının resimlerini içeren pankartlar ve afişler astı. Bu tür posterler onun hobisini yansıtıyor.

Dış Mekanlarda Kullanımının Önemi

İç-Dış Mekanlarda

Çeşitli Boyutlarda Fotoğraf Çerçeveleri Stoklarda Mevcuttur

Çeşitli boyutlardaki posterler için alüminyum beyaz ve siyah çerçeveler satın alabilirsiniz. Çeşitli renk model ve ebatlarda ürünlerimiz mevcuttur. Çerçeve ebatlarımız: 21×30 cm, 30×40 cm, 40×50 cm, 50×70 cm, 60×90 cm, 70×100 cm olarak stoklarımızda mevcuttur. Tüm çerçevelerin kullanımı çok kolaydır. Basit mekanizmaları sayesinde poster ya da fotoğrafınızı kolayca değiştirebilirsiniz.

Araç Kaplama Yaparak Farklı Olun

Çerçevenin güzel olmasını, dekorunuzla bütünleşmesini ve posterinizi sağlam bir şekilde yerinde tutmasını sağlamak için özel bir çerçeve kullanıyoruz. Bu tür cihazların yardımıyla ofislerde, satış noktalarında, sergilerde vb. bilgi afişleri oluşturulabilir. Hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. Deneyimli tasarımcılar, programcılar ve web uzmanları, reklam ürünleri üzerinde çalışır ve bunları rekabetçi ürünler oluşturmak için birleştirir. Özelleştirilmiş projeler için standart dışı ölçülerde çerçeve üretim hizmeti verilmektedir.

Agresif Olmayan Reklamcılık Modeli: Araç Kaplama

Özellikle reklam için ilginç olan bu çerçeveler, sizi bronz bir posterin kenarlarını yarım yaprak bantla delmekten veya düzgün bir şekilde monte etmekten kurtarır. Snap çerçeveleri, bir posteri kısa sürede sahnelemek için mükemmel bir seçimdir. Sık sık değişen bir teklifi çekici bir şekilde sunmak istediğinizde veya kullanımı çok kolay bir çerçeve aradığınızda mükemmeldirler. Düşük ağırlığı aynı zamanda taşımayı da kolaylaştırır – örneğin bir ticaret fuarı için mükemmeldir. Posterler genellikle çok düz kağıda yazdırılır, bu nedenle bunlarla çalışırken yırtılmayı önlemek için dikkatli olunmalıdır. Bu nedenle anlık çerçeveler, görüntüyü önden konumlandırabilmeniz için tasarlanmıştır. Görüntüyü içine yerleştirmek için her zaman tüm çerçeveyi çıkarmak zorunda kalmamanız avantajına sahiptir. Her poster her zaman düz ve hızlı bir şekilde asılır. Ön tarafa takılı cam yok, ancak içeriği değiştirmeyi çok kolaylaştıran bir film var. Ayrıca keskin kenarların olmaması nedeniyle yaralanma riski de azalır. Çoğu fotoğraf çerçevesi, uzun süre izledikten sonra bile posterin solmasını önlemek için yüzeyinde UV korumalı özel bir yansıma önleyici akrilik filme sahiptir. Filmin mat yüzeyi güneşi zar zor yansıtıyor. Gereksinimlere bağlı olarak, su geçirmez bir versiyon, yanmaz bir çerçeve veya çerçevenin yalnızca uygun açıklıkla açılabileceği bir güvenlik cihazı da mevcuttur. Bu anlık çerçeve, iç ve dış mekanlar için en iyi sunum aracıdır. tıklama çerçeveleri basit bir tasarıma sahiptir, çeşitli renklerde gelir ve her türlü reklamı, bilgiyi, metni veya resmi zenginleştirir.

Hava koşullarına dayanıklı poster çerçeveleri ne demek?

Hava koşullarına dayanıklı poster çerçeveleri, adından da anlaşılacağı gibi, temelde hava koşullarına dayanıklı poster çerçevelerinden başka bir şey değildir. Bu nedenle dışarıda reklamını yapabileceğiniz, yağmurdan zarar görmeyecek, kalitesini kaybetmeyecek afiş çerçeveleridir. Hava Koşullarına Dayanıklı Poster Çerçeveleri, sadece iç mekanlarda değil, dış mekanlarda da reklam vermek istiyorsanız son derece kullanışlı bir reklam mecrasıdır. Kurum içi reklamları yayınlamaya çoğu zaman kişi kendisi karar verir. Böylece müşteriye hizmet veriyorsunuz ve aniden dışarıda yağmur yağdığını bile fark etmiyorsunuz – ve ekran kırık ve okunması zor ya da hiç okunamıyor. İlk etapta bu sorunu önlemek için, reklamlarınızı dışarıda, yağmurda, karda veya güneşte her zaman gösterebilmeniz için çevrimiçi mağazamızda hava koşullarına dayanıklı poster reklam çizimleri sipariş edebilirsiniz.

Araç Kaplama Yaparken Göz Alıcı Farklı Tasarımlar Sizi Önplana Çıkarır

Poster çerçeveleri, tanıtım afişlerini sunmanın en iyi yoludur. Bir afiş veya geniş formatlı bir afiş ile dikkat çeker ve izleyicinin bakışını yönlendirirsiniz. Bu nedenle sağ poster çerçevesi motifin etkisini desteklemelidir. Çerçeve seçerken iki noktaya özellikle dikkat etmelisiniz: Afiş çerçevesi bir yandan görüntünün karmaşık değişikliklerine izin vermeli, öte yandan eğer varsa posterin etkisine zarar vermemelidir. Uygun görünmez veya genel resme sığdırın. Yüksek kaliteli resim çerçeveleri konusunda uzman olan Zeminli Reklam posterinizi güzelleştiren modeller de sunmaktadır.

İyi Bir Tasarım Araç Kaplama İçin Olmazsa Olmaz!

Poster çerçeve yelpazemiz olağanüstü, şık ve modern bir tasarıma sahiptir. Keskin modern kenarlar ve temiz çizgilerle bu benzersiz görünüm, reklam ve satış bilgilerinizi ön plana çıkarır. Posterler sadece yaya bölgesinde reklam yapmak için uygun olmakla kalmaz, aynı zamanda adil bir görünüm için de kullanılabilir. Bu nedenle, posterleriniz için sahneyi mükemmel bir şekilde ayarlayabileceğiniz yüksek kaliteli çerçeveler sunuyoruz. Poster çerçevelerimiz hem fonksiyonel hem de dekoratiftir. Ek olarak, çok sayıda farklı model arasından seçim yapabilirsiniz, bu da her tür gereksinim için doğru sürümün mevcut olduğu anlamına gelir. Gerekirse afişler kolayca değiştirilebilir, böylece çerçeveler farklı etkinlikler için kullanılabilir. B1 poster çerçevesini ve diğer birçok seçeneği şimdi online mağazamızda keşfedin!

İyi Bir Tasarım Araç Kaplama İçin Olmazsa Olmaz!

Standart klasik ve indirim sistemleri özellikle klasik iç mekan uygulamaları için uygundur. Hafif gümüş alüminyum çerçeve (yaklaşık 3 kg), kelepçe bloğu ve ayakları vardır, montajı, sökülmesi ve taşınması kolaydır. Yuvarlama sisteminin tasarımı, herhangi bir destek ayağı gerektirmeyen özel yapım kaset sayesinde çok şıktır. Uzatılabilir iki parçalı teleskopik bölüm sayesinde de pratiktir. Daha büyük Comfort, Outdoor ve XXL sistemleri, açık havada olduğu kadar rüzgarda ve hava koşullarında daha zorlu kullanım için daha dayanıklıdır. Roll-Up Outdoor, özel rüzgar süspansiyonu sayesinde rüzgar esintilerini dengeler. Ayrıca, çok dengeli bir tutuş için olağanüstü çivilere ve ayaklara sahiptir ve geniş arazilerde bile her yönden net görüş için her iki taraftan sürülebilir. Bu, plaj bayrağı biçimlerine bir alternatif oluşturur. XXL ekran, özellikle dayanıklı kaseti sayesinde boyutu ve güçlü tutuşu ile hem içeride hem de dışarıda etkileyicidir.

İyi Bir Tasarım Araç Kaplama İçin Olmazsa Olmaz!

Tekliflerinizi ve gönderilerinizi profesyonel bir şekilde sunmak ister misiniz? O zaman alüminyum çerçeveler ve poster çerçeveleri satışlarınız ve serginiz için mükemmeldir. Gönderiyi saniyeler içinde değiştirin. Posterler, reklamlar, fotoğraflar veya posterler için size mükemmel bir kaynak sunuyoruz. Kullanılan alüminyum gibi malzemeler sayesinde saksı çerçevesi odanızın konseptine uyum sağlar. Örneğin, katlanır çerçeveler ve posterler daha küçük perakendeciler, büyük süpermarketler ve devlet kurumları tarafından başarıyla kullanılmaktadır.

İyi Bir Tasarım Araç Kaplama İçin Olmazsa Olmaz!

Posterleriniz için doğru çerçeve büyük bir fark yaratabilir – mükemmel çerçevenizi Desenio’da bulun. Farklı renk, malzeme ve boyutlardaki geniş poster çerçevelerimiz arasından seçim yapın. Fotoğraflar için harika olan küçük çerçevelerden duvarlarınızın odak noktası olacak büyük çerçevelere kadar her şey bizde var. Sekiz boyuttan birini seçin: 13×18 cm, 21×30 cm, 30×40 cm, 40×50 cm, 50×50 cm, 50×70 cm, 70×100 cm ve 100×150 cm. Zeminli Reklam modern çerçeveleri A3, A4 ve A5’teki resimler ve fotoğraflar için mükemmeldir ve zarif siyah alüminyum ve meşe rengindedir.

Vinil Baskı Çözümleri
Çatı Tabelası | Tabela

Zemini pürüzsüz 1000 denye özel iplikle dokunur. Dış cephelerde kampanya, tanıtım, reklam afişi…

Totem Tabela | Tabela

Mesh baskı çoğu zaman vinil baskı ile karıştırılır. Folyo gibi yapışkanlı bir materyal değildir… 

Işıklı Tabela | Tabela

Folyo dokusuna sahip delikli yapısı sayesinde içeriden dışarıyı, dışardan ise reklamı gösteren arka zemini siyah…

Pleksi Kutu Harf | Tabela

Posterler tanıtım ve duyuru amacıyla duvarlara asılan fotoğraf ya da afişe denir. Anınında kuruma özelliğine…

Fileli Kutu Harf | Tabela

Billboard kasası demir ve alüminyum malzemelerden üretilir. Billboard baskı yırtılmaya, rutubete ve …

Yol Tabelası | Tabela

Duratrans baskı aynı zamanda backlit olarakta bilinir. Backlit arkadan aydınlatmalı panodur.

Tasarım Desteği

Projeleriniz İçin Tasarım Desteği Vermekteyiz. Siz projenizi ekibimize anlatın, tasarımı bitirip sizinle paylaşalım.