Örümcek Stand

Örümcek Stand iyi olduğumuz ve en çok satan ürünlerimizden biridir. Çeşitli boyutlarda ve kavisli veya düz şekillerde çeşitli alet konfigürasyonlarında mevcuttur, ihtiyaçlarınıza göre Başlangıç, Standart veya Lüks arasından bir tercih yapabilirsiniz.

display ürün


Örümcek Stand

Örümcek Stand

Pop-up ekranların, sergilerin ve ticari fuarların önde gelen üreticileri ve tedarikçileri. Açılır pencereler ticaret fuarları, sergiler, pazarlama kampanyaları ve promosyonlar için mükemmel bir çözümdür. Premium açılır ekran, adından da anlaşılacağı gibi, hızlı ve kolay kurulum sağlayan ve açılır ekranınıza stabilite ve güç sağlayan kendinden kilitli bir mekanizmaya (çapraz yapı dahil) sahiptir. Bu mekanizma, çerçevenin sıkıca kapalı ve sabit kalmasını sağlar. Bu mekanizma, açılır çerçevenin kullanım sırasında ileri geri sallanmamasını sağlamak için önemlidir. Kendiliğinden Aktifleşen Kilit Ekranı Ünitesi, manyetik uygulama ile kilit ünitesinin yapısına grafik paneller veya kumaş ekler. Kendinden Kilitli Açılır Çerçeve Üstün kaliteli anodize alüminyum alaşımdan yapılmış, her Premium Kendinden Kilitli Açılır Ekran ünitesi, kolay taşınabilirlik için kendi sağlam tekerlekli çantasıyla birlikte gelir. Bir kasa, değerli çalışma alanı sağlayan ucuz bir ilan tahtasına dönüştürülebilir.

Raket Basım ve Raket Üretimi


Örümcek Stand 2

Pop-up görüntüleme sistemleri, küçük ve orta ölçekli sergiler veya yol gösterileri için etkili bir çözümdür. Pop-up görüntüleme sistemi taşınabilirdir ve güçlü bir çözüm sunar. Tüm açılır ekran sistemi, kolay taşınabilirlik için küçük tekerlekli bir taşıyıcıya yerleştirilmiştir, bu da bir arabanın bagajında ​​​​veya bir uçakta el bagajı olarak taşımayı kolaylaştırır. Pop-up, bir kişi tarafından dakikalar içinde kolayca kurulabilir. PopUp Display Wall, etkili pazarlama ve reklamcılık için harika bir araçtır

Dış Mekanlarda Kullanımının Önemi

İç-Dış Mekanlarda

15 Dakikada Kolay Kurulum İmkanı

Arka fon

Müşterimizin benzersiz örümcek stand çalışmaları sağlamak için lazer kesim ürünlerimizi çeşitli endüstri etkinliklerinde sergilemesine olanak tanıyan hafif ve taşınabilir bir açılır stand tasarımları yapıyor ve kendimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Meydan okumak

Çeşitli ticaret fuarlarında benzersiz lazer kesim ürünlerini tanıtmak isteyen Zeminli Reklam, sergi tasarımı uzmanlığımızı aradı ve delegelerin mülklerini ziyaret etmelerine, kalabalık yerlere ulaşmalarına olanak sağlayacak hafif ve taşınabilir bir açılır stant tasarlamamızı istedi. kalabalık sergiler

Çözüm

Dayanıklılığı ve satın alınabilirliği nedeniyle, açılır bir stand, fuar bütçenizi kullanmanın harika bir yoludur. Sprinkler sisteminin montajı ve taşınması da kolaydır, bu nedenle bu çözüm müşterilerimizin ihtiyaçları için idealdi.

manyetik şerit ile baskılı grafik paneller çerçeveye kolayca takılabilir ve ayrıca özgürce tasarlanabilir. Tasarımda kullanılan canlı grafikler ve parlak renk paleti delegelerin dikkatini çekmeye yardımcı oluyor.

Zeminli Reklam ile yakın işbirliği içinde çalışan ekibimiz, müşterilerimizin herhangi bir ticari fuarda zaman ve bütçeyi en üst düzeye çıkarırken rekabette bir adım önde olmalarını sağlayan benzersiz bir açılır pencere tasarımı geliştirdi.

Örümcek Stand 01

Büyük bir etki yaratmak için tasarlanan pop-up sergi standları portatiftir, montajı kolaydır ve özel baskılı grafikler ve standart olarak bir sergi tezgahı kutusu ile birlikte gelir. Bir dizi çerçeve boyutunda mevcuttur. Bu teşhir standları, en popüler taşınabilir sergi ekranlarımızdır.

Bir dizi hafif, makas hareketi ile inşa edilmiş, monte edildiğinde sağlam olan bağlantılı kafes alüminyum çerçeveler, kolay taşıma için küçük bir boyuta katlanmadan önce kolayca “açılıp kapatılabilir”. Kişiselleştirilmiş grafikler, bir kişi tarafından birkaç dakika içinde kurulabilen kolay bir görüntüleme çözümü için çerçevenin üst kısmındaki mag çubuklarına asılır.

Kullanımı kolay, taşınabilir ve uygun maliyetli bir pazarlama teşhir çözümü için, bir dizi sergi afişine yatırım yapmak, göz alıcı ve etkili bir etkinlik veya sergi alanı yaratmanıza yardımcı olur. Tek başlarına veya geniş ekran yelpazemizdeki diğer öğelerle birlikte kullanılabilirler. 

Kumaş kaplı portatif sergi stantlarımız, etkinlikler, sergiler ve ticari fuarlar için büyük ölçekli arka plan olarak kullanım için idealdir. Güçlü ancak hafif 30 mm boru şeklindeki alüminyum çerçeveden, çerçeve üzerinde kolayca kayan ve alttan fermuarlı yüksek kaliteli tek parça streç kumaş çoraptan üretilmiştir. Birleşim, panel çizgileri veya kırışıklıklar olmadan profesyonel, kusursuz bir yüzey için daha iyisini bulamazsınız. 

Kalıcı, yüksek kaliteli, yüksek çözünürlüklü, solmayan, soyulmayan veya çatlamayan bir baskı için İngiltere’deki streç kumaşımızı baskı tesisimizde basıyoruz. Ardından, mükemmel bir sonuç elde etmek için tüm kumaş kaplı sergi ekranlarımızı dikiyor/bitiriyoruz. Çok çeşitli boyutlar, şekiller ve yüzeyler arasından seçim yapın; iş pazarlama ihtiyaçlarınız için mükemmel ekranı bulmak zorundasınız.

Twist, en üst düzeyde esnek görüntüleme sistemidir; İnanılmaz derecede çok yönlüdür, yani işinizle birlikte büyüme ve uyum sağlama yeteneğine sahiptir. Devam ettikçe afişler ekleyin veya orijinal grafik panelleri markanız veya mesajınız değiştiğinde kolayca değiştirin. Taşınabilir Büküm afişler, grafikleri gergin tutmak için patentli bir gerdirme sistemi kullanır. Bunları bağımsız ekranlar olarak kullanabilir veya ihtiyaçlarınıza uygun daha büyük bir sergi standı oluşturmak için bunları birleştirebilirsiniz.

3×4 Örümcek Stand

3×4 açılır stant, sergi stantları, arka planlar, ticari fuarlar, pazarlama etkinlikleri, açık davetler ve promosyonlar için ideal, tamamen taşınabilir bir baskılı ekrandır. Komple kit bir taşıma çantası içinde gelir ve bir kişi tarafından 10 dakikada monte edilebilir; Alet veya dışarıdan müteahhit gerekmez. Kavisli ve düz boyutları mevcuttur. Kavisli Pop Up, tepsi düzenine veya ekran standınızın köşesine mükemmel şekilde uyar. Düz açılır pencereler, basılı bir ekran arka planı oluşturmak veya stand alanınızı bölmek için duvara monte edilebilir. , iki yönlü açılır pencere olarak da mevcuttur ve müşterileri ve yoldan geçenleri birden çok yönden standınıza yaklaştırmanıza olanak tanır. açılır pencereler, basitçe “açılan” bir alüminyum “üst” tasarımdan yapılmıştır, bu nedenle adı. Alüminyumdan yapılmıştır ve iç ve dış mekan kullanımı için tüm yangın güvenliği gereksinimlerini aşmaktadır. Açılır çerçeve, ilgili basılı manyetik panelleri yönlendirmek ve yerlerine takmak için yerleşik manyetik konektörlere sahiptir. taşıma çantası, mağaza personelinin ve operatörlerin müşterileri karşılamak ve selamlamak için kullanabileceği işlevsel bir sayaç olarak iki katına çıkar. Çantanın üst kısmı kayıt yapmak, dizüstü bilgisayar veya iPad koymak için kullanılabilir. 3x açılır kit, ihtiyacınız olan her şeye sahiptir; 6 baskılı grafik kartı, manyetik alüminyum sıçrama çerçevesi, 21 manyetik çubuk, grafik kağıtlı taşınabilir hesap makinesi ve ekranınızı aydınlatmak için iki LED ışık. Açılır Ekranlar, küçük bir yatırımla maksimum sergi kapsamı elde etmenin hızlı ve kolay bir yoludur. Bu nedenle pop-up standlar fuarcılık ve sergi sektöründe oldukça popüler hale geldi; Şirketiniz için profesyonel bir imaj yaratırlar ve harika bir pazarlama aracıdırlar. XL Ekran Pop Up’ları ile markanızı tanıtın ve müşterileri çekin.

3×3 Örümcek Stand

3×3 açılır stand en çok satan ürünümüzdür. Aletsiz 10 dakikada kurun ve arabanızın bagajına yerleştirin. Başka hiçbir modüler ekran sistemi size 3×3 açılır ekranın işlevselliğini ve taşınabilirliğini sağlamaz.
Kavisli ve düz boyutları mevcuttur. Kavisli açılır pencereler, değerli zemin alanını kaplamadan tepsi veya köşe standı düzeninize mükemmel uyum sağlar. Düz Pop Up’lar, basılı bir zemin olarak duvara tam olarak oturur veya standınızın bir alanını bölebilir.
Ayrıca , standınıza birden fazla yönden gelen müşterileri ve yaya trafiğini hedeflemenize olanak tanıyan çift taraflı 3×3 açılır pencere olarak da mevcuttur.
Az yer kaplayan ancak büyük baskılı teşhir alanı ile 3×3 tüm sergiler, showroomlar, ticari fuar etkinlikleri, açık günler ve perakende promosyonları için idealdir. Kit, ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir; 5 baskılı grafik panel, alüminyum manyetik açılır çerçeve, 18 mag bar, grafik sargılı taşınabilir sayaç ve ekranınızı aydınlatmak için iki LED ışık.
Pop Up ekranlar, küçük bir yatırım için maksimum sergi zemini kapsamı elde etmenin hızlı ve kolay bir yoludur. Bu nedenle pop-up standlar fuarcılık ve sergi sektöründe oldukça popüler hale geldi; Şirketiniz için profesyonel bir imaj yaratırlar ve harika bir pazarlama aracıdırlar. XL ekran açılır pencereleriyle markanızı tanıtın ve müşterilerin dikkatini çekin.
açılır pencereler, basitçe “açılan” bir alüminyum “üst” tasarımdan yapılmıştır, bu nedenle adı. Alüminyumdan yapılmıştır ve iç ve dış mekan kullanımı için tüm yangın güvenliği gereksinimlerini aşmaktadır. Açılır çerçeve, ilgili basılı manyetik panelleri yönlendirmek ve yerlerine takmak için yerleşik manyetik konektörlere sahiptir.
taşıma çantası, mağaza personelinin ve operatörlerin müşterileri karşılamak ve selamlamak için kullanabileceği işlevsel bir sayaç olarak ikiye katlanır. Çantanın üst kısmı kayıt yapmak, dizüstü bilgisayar veya iPad koymak için kullanılabilir.

3×2 Düz Açılır Örümcek Stand

Bu popüler taşınabilir monitör standı hafiftir ve kullanması kolaydır. baskılı grafik panelli düz bir 3×2 açılır standdır ve yüksek müessir bir monitör yada sergi zemini sağlar. Açılır kit alüminyum çerçeve, 15 manyetik çubuk, grafik panel, grafik sargılı taşınabilir nakliyat çantası, iki LED fer ve bir kayın tezgah ile beraber gelir. 3×2 açılır stant 2,2 m yüksekliğindedir sadece yalnızca 1,9 mx 0,3 m taban alanı kaplar, bu yüzden kompakt boyuttadır sadece herhangi bir sergi etkinliğinde en çok etkiyi sağlamak için geniş bir baskı alanına sahiptir. 3×2 Çift Taraflı Düz ​​Açılır Stand olarak da mevcuttur Kayın tezgah üstü, kasayı standınız için bir podyuma dönüştürür ve bir dizüstü bilgisayarı yada marketing literatürünü tutmak için kullanılabilir. Kasayı çevreleyen grafik kaplama, promosyon mesajları için fazladan bir alan sağlar. Bu monitör standının kullanması oldukca kolaydır – alüminyum çerçeve basitçe “açılır” ve çerçeveye manyetik çubuklar takılır. Her bir grafik paneli üste takılır ve çubuklara manyetik olarak takılır. Herhangi bir alete gereksinim duymadan tek şahıs tarafınca monte edilebilir. Paketlendikten sonrasında tamamı tekerlekli, taşıması rahat ve bir arabanın bagajına sığabilecek nakliyat çantasında saklanır. Tüm açılır stantlarımız donanımda 10 sene garantilidir. Kendi bünyemizde tasarlıyor, basıyor ve üretiyoruz. Kendi sanat eserinizi sağlayabilirsiniz (aşağıdaki özelliklere bakın) yada grafik tasavvur hizmetimizle sizin için standınızı tasarlayabiliriz . Baskı odamız, resim kalitesinde tam renkli dijital baskı sağlar. Grafik paneller için 0 polyester gri sırtlı, kıvrılma önleyici 505 mikron genişliğinde stoplight medya kullanıyoruz. Mürekkeplerimiz solventsiz, muhit dostu ve pigment bazlı Ultrachrome Epson mürekkepleridir. Her grafik paneli, baskıyı hasardan korumak ve çizilmeye ve yırtılmaya karşı dayanıklı hale getirmek için lamine edilmiştir. UV bariyeri elde eden parlama önleyici, yansıma yapmayan Crystal Matt laminat kullanıyoruz.

Örümcek Stand

Son derece etkili bir açılır ekran tasarımı, izleyicinin dikkatini çeker ve önemli mesajınızı ilgi çekici ve ilgi çekici bir şekilde iletir. Basit bir sprinkler sistemini kapsamlı bir pazarlama aracına dönüştürüyoruz. Yaratıcı ekibimiz, hedef kitlenizle bağlantı kurmanıza yardımcı olmak için çarpıcı görüntüleri kaliteli içerik ve kısa metinlerle başarıyla birleştirdi. Eşsiz açılır tasarımı ile ekibiniz herhangi bir ticari fuar veya etkinlikte hızlı bir şekilde etkili bir marka varlığı oluşturabilir. Bu sistemler genellikle sadece birkaç dakika sürer ve genellikle tek bir ekip üyesi tarafından bir konumdan diğerine taşınabilir. İzleyenin fark etmeyeceği güzel ve fonksiyonel tasarımlar yaratıyoruz. İşte yaptığımız açılır ekran projelerinden bazı örnekler.

Vinil Baskı Çözümleri
Çatı Tabelası | Tabela

Zemini pürüzsüz 1000 denye özel iplikle dokunur. Dış cephelerde kampanya, tanıtım, reklam afişi…

Totem Tabela | Tabela

Mesh baskı çoğu zaman vinil baskı ile karıştırılır. Folyo gibi yapışkanlı bir materyal değildir… 

Işıklı Tabela | Tabela

Folyo dokusuna sahip delikli yapısı sayesinde içeriden dışarıyı, dışardan ise reklamı gösteren arka zemini siyah…

Pleksi Kutu Harf | Tabela

Posterler tanıtım ve duyuru amacıyla duvarlara asılan fotoğraf ya da afişe denir. Anınında kuruma özelliğine…

Fileli Kutu Harf | Tabela

Billboard kasası demir ve alüminyum malzemelerden üretilir. Billboard baskı yırtılmaya, rutubete ve …

Yol Tabelası | Tabela

Duratrans baskı aynı zamanda backlit olarakta bilinir. Backlit arkadan aydınlatmalı panodur.

Tasarım Desteği

Projeleriniz İçin Tasarım Desteği Vermekteyiz. Siz projenizi ekibimize anlatın, tasarımı bitirip sizinle paylaşalım.