Fuar Standları

Fuar Standları için eğlenceli, benzersiz hareket halindeyken yapın ve eğlenceli, türünün tek örneği mobil deneyimlerle mesajınızı doğrudan hedef kitlenize iletin. İster Fuarlarda ister lansmanlarda olsun, katılımcılar için sürükleyici, eğlenceli ve unutulmaz deneyimler yaşatın.

display ürün


Fuar Standları

Fuar Standları

Son derece rekabetçi fuarlar dünyasında, üretimi artırmak ve doğruluğu artırmak için akıllı, son derece özelleştirilmiş ve verimli stant çözümleri geliştiriliyor. Yüksek kaliteli malzemeler, pürüzsüz yüzeyler ve güzel renkler genel görüntüyü önemli ölçüde iyileştirebilir. Müşterilerimiz, Avrupa çapındaki ticaret fuarlarına yanıt vermek için ihtiyaç duydukları esnekliği kazanıyor ve esnek proje yönetimi yazılımından ve dijital olarak organize edilmiş yönetim süreçlerinden yararlanıyor. Tasarlanmış stant yapım çözümleri, profesyonel ticari fuar pazarlama sunum platformlarına olanak tanır.

Raket Basım ve Raket Üretimi


Fuar Stand

Misafirlerinizin ve katılımcıların güvenliğini sağlamak için hem fuar stantlarının imalatının hem de inşaatının büyük bir titizlikle yapılması çok önemlidir. En yüksek güvenlik yönergelerine göre üretilir. Ayrıca, tüm genel güvenlik gereksinimlerini karşılar ve bu nedenle kanıtlanmış en yüksek güvenlik seviyesini sunar.

Dış Mekanlarda Kullanımının Önemi

İç-Dış Mekanlarda

İster showroomda ister koltuklarında olsun, katılımcılar için sürükleyici, eğlenceli ve unutulmaz deneyimler yaratın.

Fuar Standı

Bitmiş sergi standını teslim etmek için giriş verileri gereksinimlerinin alınmasının ardından, müşterilerimizin satışları artırmanın ve maliyetleri düşürmenin güvenilir ve kanıtlanmış yollarını bulmalarına yardımcı olmak için konseptimiz oluşturulur ve geliştirilmiştir. Zeminli Reklam, fuar stantlarının üretiminde en son teknolojiyi ve en kaliteli malzemeleri kullanmakta, en yeni tasarımları teknik iyileştirmeler ve ileri malzemelerle birleştirerek benzersiz projeler inşa etmektedir. Her bir endüstriyi, ürün kategorisini ve çeşitli hizmetleri yaratmak ve sunmak için yeteneklerinizden yararlanın. Floor Ads, girdi verileri spesifikasyonlarının alınmasından paket servis standına kadar tüm üretim ve tedarik zinciri için iletişim noktanızdır. Bir dizi serginin oluşturulmasından bu yana, özel tasarım becerileri ile birleştirilmiş ileri teknoloji uygulamasıyla yüksek kaliteli bitirme.

Fuar Standı

Çeşitli ticaret fuarlarında benzersiz lazer kesim ürünlerini tanıtmak isteyen Zeminli Reklam, sergi tasarımı uzmanlığımızı aradı ve delegelerin mülklerini ziyaret etmelerine, kalabalık yerlere ulaşmalarına olanak sağlayacak hafif ve taşınabilir bir açılır stant tasarlamamızı istedi. kalabalık sergiler

Fuar Standı

Dayanıklılığı ve satın alınabilirliği nedeniyle, açılır bir stand, fuar bütçenizi kullanmanın harika bir yoludur. Sprinkler sisteminin montajı ve taşınması da kolaydır, bu nedenle bu çözüm müşterilerimizin ihtiyaçları için idealdi.

manyetik şerit ile baskılı grafik paneller çerçeveye kolayca takılabilir ve ayrıca özgürce tasarlanabilir. Tasarımda kullanılan canlı grafikler ve parlak renk paleti delegelerin dikkatini çekmeye yardımcı oluyor.

Zeminli Reklam ile yakın işbirliği içinde çalışan ekibimiz, müşterilerimizin herhangi bir ticari fuarda zaman ve bütçeyi en üst düzeye çıkarırken rekabette bir adım önde olmalarını sağlayan benzersiz bir açılır pencere tasarımı geliştirdi.

Fuar Standı

Biz sergi stantlarında iyi firmalardan biriyiz. Birçok sektöre hizmet verdik ve daha da vermeye devam ediyoruz. Sergi stantınızı tasarlamayı ve inşa etmeyi çok seviyoruz. İş hedeflerinize göre ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir tasarım oluşturuyoruz. Tüm fuar stand tasarımlarımızı Belçika’nın lider markası modüler raf konseptine özel yaptık. Tasarımımızın temeli olarak düzenli olarak kullandığımız yüksek kaliteli alüminyum sergi duvarları sunar. Bu yaklaşım çevre ve bütçeniz için daha iyidir ve tam olarak neye hazırlandığınızı bilirsiniz. Profesyonel bir stant üreticisi olarak, A’dan Z’ye fuara katılmanızı destekliyoruz. Ücretsiz fiyat teklifi veya danışma için acentemizle iletişime geçin. Satış müdürümüzle telefonla doğrudan randevu alabilirsiniz.

tüm teşhir ihtiyaçlarınız için anahtar teslimi teşhir çözümleri sunan lider fuar standı üreticilerinden biridir. Fuarcılık sektöründe 30 yılı aşkın tecrübemizle Lüksemburg’da harika bir sergi düzenlemenize yardımcı olacak detayları biliyoruz. Özel teşhir standı tasarımı, marka mesajınızı net bir şekilde yansıtan özel grafikler ve çekici teşhir standı aydınlatması ile; Markanıza hayat veriyor ve olağanüstü sonuçlar sunuyoruz. Almanya’da bulunan St. Leon Roth. Expo Vitrin Services, Lüksemburg’daki fuar ile ilgili yasal dayanak, kural ve düzenlemelerden haberdardır. Lüksemburg Fuarı’ndaki standınız için bizimle çalıştığınızda, sorunsuz ve unutulmaz bir deneyim yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Adil pazar odaklı yaklaşımınızı ulusal ve uluslararası düzeyde uyguluyoruz. Tam olarak ihtiyaçlarınıza göre sistemler kuruyoruz veya sistem öğelerini geleneksel üretimle birleştiriyoruz. Uzman bilgisi, güvenilirlik ve iyi destek bizim için çok önemlidir. İlk fikirden anahtar teslimi standa kadar, fuar görünümünüz için güvenilir ortağız. ortağı olarak işbirliğine güveniyoruz ve genel müteahhit olarak planlamadan bitmiş sergiye kadar tüm hizmetleri üstleniyoruz.

Dikkat çekecek ve firmanızın imajını yansıtacak çekici bir stant mı arıyorsunuz? Yoksa birden fazla etkinliğe katılmayı planlıyor ve farklı mekanlar için modüler bir stant kullanarak tasarruf etme fikri mi istiyorsunuz? Bunun yerine tüm toplantı veya etkinlik yönetimi zorluğunun üstesinden gelebilecek bir şirket mi arıyorsunuz? Neyi bekliyorsun, bize yaz ve yeni projene başla?

Fuar standı üreticisi mi arıyorsunuz? Doğru sayfadasınız: Bireysel standınızı tasarlıyor, kuruyoruz ve kuruyoruz, ancak sadece: Lojistik yönetimini ve fuara göndermek için gerekli belgelerin hazırlanmasını sağlıyoruz, etkinlik sonrası size fırsat veriyoruz. . standı daha sonra kullanmak üzere kaydetmek için Kanıtlanmış bir geçmişe sahip güvenilir bir ortağız, ekibimiz yıllar içinde tıp alanında trendler geliştirmiştir, temiz ve verimli bir iş için bize güvenen çok sayıda müşterimiz var.

Fuar Standı

Avrupa’da etkileyici bir fuar standı mı arıyorsunuz? Expo Fuar Standları, Avrupa’da 1000’in üzerinde ikonik ve benzersiz fuar standı kiralama tasarımları sunmaktadır.Ticari fuar stand yapılandırıcımıza sadece 3 tıklama ile tercih ettiğiniz fuar şehrinde ve herhangi bir stand boyutunda çekici olacaksınız.Tipik fuar tasarımlarına göz atabilirsiniz. duruyor. Göz alıcı fuar standımız ile her fuarda maksimum ziyaretçi sayısına ulaşabilirsiniz. Kapsamlı ve şeffaf fiyatlandırma paketimiz, fuar standlarımıza ek olarak geniş bir hizmet yelpazesini içermektedir. Rekabetçi fiyatlara sahip bir fuar standı sadece 3 tık uzağınızda.

Fuar Staandı

Expo Display Service, kuruluşundan bu yana markanızı farklılaştırmanıza ve hedef kitleniz üzerinde daha büyük bir etki bırakmanıza yardımcı olmak için Amsterdam’da fuar standları geliştiren birkaç fuar standı üreticisinden biri olmuştur. Avrupa estetiğine hitap eden fuar stand tasarımları yapmak için kendi üretim ve baskı tesislerimiz bulunmaktadır. Stand tasarımı, baskı, imalat, depolama, lojistik, kurulum ve demontaj için ihtiyacınız olan tüm ekipmanlara sahibiz. Deneyimli tasarımcılardan ve proje yöneticilerinden oluşan ekibimiz, uluslararası müşterilerle çalışma deneyimine sahiptir. Bir stant kiralamak istemiyorsanız, uzmanlarımızdan biriyle iletişime geçerek bir tane satın alma seçeneğiniz vardır. Eğitimli bir ekip, Festplatz ‘te standı kurup sökecek. Standın fikrinize göre hazırlanmasını ve zamanında teslim edilmesini sağlamak için özel bir proje yöneticisi görevlendirilecektir. 0 yıllık deneyim, Expo Display Service’e Avrupa tasarım estetiği hakkında mükemmel bir fikir vermiştir. Amsterdam’daki serginize maksimum sayıda ziyaretçi çekmenize yardımcı olacak yaratıcı ve yenilikçi sergi stantları sunuyoruz. Bir stant kiralamak istemiyorsanız, bir tane satın almak için uzmanlarımızdan biriyle iletişime geçme seçeneğiniz vardır.

Fuar Staandı

Fuar standı, müşterilere 900’den fazla benzersiz fuar standı tasarımı sunar. Mükemmel fuar standını bulmanızı kolaylaştırmak için fuar standı yapılandırıcısını oluşturduk. Gösterdiğiniz şehri güçlendirin, bütçenizden tasarruf edin ve uzun bir tasarım seçenekleri listesine sahip olun. fuar standı tasarım fikirlerimiz, katıldığınız fuarın maksimum görünürlüğünü elde etmenize yardımcı olacaktır. Markalaşma ve pazarlama hedeflerinize uygun özel fuar standı tasarım fikirleri arıyorsanız, avınız burada sona eriyor! Marka imajınızı geliştirmek için özel fuar standı tasarım fikirleri Fuar standları, ideal bir fuar standı tasarımının, bilgi pazarlama mesajını vurgularken, marka bilinci oluşturma ve yönergeleri içerdiğini anlar. Müşteriler için fuar standı tasarım fikirleri oluştururken aşağıdakileri dikkate alıyoruz:

Fuar Staandı

Göz alıcı ve çekici bir fuar standı, hedeflerinize ulaşmanıza ve markanıza hayat vermenize yardımcı olabilir. Önde gelen bir fuar stant tasarım şirketi olarak, kasa diyagramlarının ve ısmarlama stant tasarımlarının kiralanmasından sanal stantlara ve etkinlik yönetimine kadar tüm hareketli parçalarla ilgileniyoruz. Küçük, orta veya büyük: fikirden hayata kolaylıkla geçin. Müşteri hizmetlerimiz, yaratıcı ve stratejik ekibimiz, her özel fuar stant tasarımını sizin kadar benzersiz hale getirme hedefinize odaklanmıştır. tek kullanımlık kabinden çok şehirli veya çok ülkeli turları yönetmeye kadar, denklemin stresini ortadan kaldırıyoruz ve bu değere sahip program bağlantılarından en iyi şekilde yararlanmanıza odaklanmanızı sağlıyoruz.

Vinil Baskı Çözümleri
Çatı Tabelası | Tabela

Zemini pürüzsüz 1000 denye özel iplikle dokunur. Dış cephelerde kampanya, tanıtım, reklam afişi…

Totem Tabela | Tabela

Mesh baskı çoğu zaman vinil baskı ile karıştırılır. Folyo gibi yapışkanlı bir materyal değildir… 

Işıklı Tabela | Tabela

Folyo dokusuna sahip delikli yapısı sayesinde içeriden dışarıyı, dışardan ise reklamı gösteren arka zemini siyah…

Pleksi Kutu Harf | Tabela

Posterler tanıtım ve duyuru amacıyla duvarlara asılan fotoğraf ya da afişe denir. Anınında kuruma özelliğine…

Fileli Kutu Harf | Tabela

Billboard kasası demir ve alüminyum malzemelerden üretilir. Billboard baskı yırtılmaya, rutubete ve …

Yol Tabelası | Tabela

Duratrans baskı aynı zamanda backlit olarakta bilinir. Backlit arkadan aydınlatmalı panodur.

Tasarım Desteği

Projeleriniz İçin Tasarım Desteği Vermekteyiz. Siz projenizi ekibimize anlatın, tasarımı bitirip sizinle paylaşalım.