Quick Banner

Roll up banner kendi üretimimiz olup hizmetinize hazırdır. Tasarımınızı bize ilettikten sonra baskısını hazırlayıp adresinize kargoluyoruz.

display ürün


Broşürlük

Araç Kaplama Nasıl Yapılmaktadır? Hangi Malzemeler Kullanılır?

Basılı broşürler, satış sayfaları, üç katlı vb. pazarlamanızın önemli bir parçasıdır ve broşürlerimiz ve broşürlerimiz, hedef kitlenize ulaşmanızı kolaylaştıran iyi perakende tabelalarına sahiptir. Perakende mağazalarda ve depolarda, ofislerde, girişlerde, kütüphanelerde, bankalarda, otellerde, konaklama işletmelerinde, hukuk ve tıp ofislerinde ve daha fazlasında popülerdirler.

Araç Kaplama Estetik Görünmesi İçin Önemli

Akrilik ve pleksiglas arasında neredeyse hiç fark yoktur. En önemli şey tutarlılıktır. Pleksiglas uzun bir servis ömrüne sahiptir. Bunun nedeni malzemenin çok dayanıklı olmaması ve çok hassas olmasıdır. Bu nedenle, optiklere zarar vermeden güçlü temizleyicilerle tedavi edilebilir. Broşür tutucuyu doktorun ofisine veya dışına kurmak istiyorsanız bu pratiktir.

Araç Kaplama Folyo Kesim Yaparak Kısmi Bölgelerde Markanızın Reklamını Yapın

Araç Kaplama Yaparken Bölgesel Kaplama

Broşürlerin ve vitrinlerin avantajları açıktır: Ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve hizmet tekliflerinizi mümkün olan en iyi şekilde sunmak için kartlarınız, broşürleriniz veya diğer kişisel bilgi materyalleriniz hakkında mükemmel bir genel bakış sağlarlar. Şeffaflık sayesinde, ilgilenen müşteriler istedikleri bilgileri daha hızlı ve verimli bir şekilde bulabilir, böylece ilgili içerik hakkında zamanında daha fazla bilgi edinebilirler. Şirketler ve müşteriler bundan yararlanır. Öğenin evrenselliği nedeniyle, her şirket uygun sunum şeklini seçebilir. Masa, duvar veya zemin, bir veya daha fazla parça, ayarlanabilir veya sabit olsun: seçim çok fazladır, bu nedenle her mekan için uygun bir ürün olmalıdır.

Araç Kaplama

Araç Giydirme İçin Folyo Kesim Yaparak Sadece Belirli Alana Logo, Yazı, Grafik vs. Ekleyin.

Broşürler ve prospektüsler hala reklam olarak kullanılmaktadır. Broşürlerimiz güzel sunumlar için mükemmeldir. Bu şekilde kendi broşürünüzü açık ve kolay erişilebilir bir şekilde sunabilirsiniz. Bir izlenim bırakmak ister misiniz? Kataloğunuzu profesyonel bir broşür standı ile nasıl sunarsınız. Uzun DIN, A ve A5 broşürleri bizden temin edilebilir. Birçok ekran farklı şekillerde kullanılabilir ve farklı formatlara uygundur. İster mobil fuar reklamcılığı için katlanır broşürler, ister çeşitli üreticilerin mağaza ve işletmeleri için sabit broşürler, satış tezgahları için masa broşürleri veya bireysel broşürler olsun, geniş duvar broşürü yelpazemizde aradığınızı bulacağınız garantidir. iş çantası zemin bölücülerimiz çeşitli malzemelerden yapılmıştır ve iyi bir şekilde yapılmıştır. Broşürlerimizin bir diğer avantajı da size sadece metal broşürler değil, akrilik broşürler de sunabilmemizdir. Tabelalarımız sadece pratik değil aynı zamanda modaya da uygundur. Broşür standımız ikna edici.

Raket Basım ve Raket Üretimi


Araç Kaplama Reklamlarınızda Önemli Yer Tutmaktadır

Ekranlarımız sunumun sadece işlevsellik için değil tasarım için de önemli olduğunu etkileyici bir şekilde gösteriyor. Ne de olsa bir reklam teşhiri insanları toz toplayıcı değil, broşür almaya ikna etmelidir. Bu nedenle broşür standının sadece mantıklı yapısı değil, aynı zamanda yüksek kaliteli malzemeleri ve modern tasarımına da dikkat ediyorum.
Reklam broşürünüzün öne çıkması ve dikkat çekmesi gerekir, ancak sergi standınızın, şirket fuayenizin veya bekleme odanızın genel resmiyle uyum sağlaması da önemlidir. Z çeşitlerini mi, kavisli tasarımları mı yoksa pivot tasarımları mı tercih edersiniz? Broşür standınız sağlam paslanmaz çelikten mi yoksa hafif alüminyumdan mı yapılmalı Sizin için doğru olan broşür standını bulmak için geniş ürün yelpazemize göz atın!

Araç Kaplama için Cast Folyo ile Aracınızı Tamamen Kaplayın

Broşürler, müşterilerin ve ziyaretçilerin çok çeşitli hizmetler ve seçenekler hakkında bilgi edinmelerini sağlar. Bilgi fırsatlarını insanların kolayca anlayabileceği şekilde sunmak önemlidir. Bunu sağlayan bir projeye sahip olmak akıllıca bir yatırımdır. Çünkü mevcut broşür ve broşürleri çekici hale getirebilirsiniz. Çalışanlar ayrıca mevcut materyaller hakkında doğrudan bilgilere erişebilir. Bu, rutin görevleri hızlı bir şekilde gerçekleştirmeyi mümkün kılar. Broşür tutucunun bir diğer avantajı da farklı broşürleri kolayca ayırabilmenizdir. Bu sayede çalışanlar ve müşteriler ihtiyaç duydukları bilgileri hızlı bir şekilde bulabilirler. Broşür tutucu ayrıca görsel olarak çekicidir ve ofisinizi veya giriş yolunuzu etkili bir şekilde güzelleştirir.

Dış Mekanlarda Kullanımının Önemi

İç-Dış Mekanlarda

Çeşitli Boyutlarda Fotoğraf Çerçeveleri Stoklarda Mevcuttur

Ultra sağlam broşür standı, broşürlerinizi, el ilanlarınızı ve kataloglarınızı çekici ve profesyonel bir şekilde sunmanıza olanak tanır. Ayrıca sürekli olarak müşteri yakınlığını teşvik ederler.

Bu şekilde reklam medyası müşterinin göz hizasına yerleştirilebilir ve anında kullanıma hazır hale getirilebilir. Ticaret fuarlarında ve satış noktalarında bilgi standı olarak kullanım için pratik, çok yönlü.

İstenildiği takdirde broşür standları tek tek basılabilir. Olasılıklar çoktur. Matbaamızda fikirlerinize göre baskı yapacağız. Şirket logonuz veya sloganınız ile küçükten büyüğe siparişler.

Tercih Sebebi

Dayanıklı

Fiyat Avantajı

Düşük Maliyet

Cephe Reklamları

Dış Mekan Avantajı

Sağlam Malzeme

Uzun Ömürlü

Broşürson7

Markalı broşür standlarımız, kataloglarınızın, el ilanlarınızın ve broşürlerinizin şık ve profesyonel bir sunumunu sağlayarak sizi müşterilerinize daha da yakınlaştırır. Tasarım programınız için bir zemin broşürü standı olarak, reklam materyallerinizi ticari fuarlarda ve satış noktalarında müşterilerinize görünür hale getirecektir.

Ayrıca çeşitli renkli malzeme seçeneklerinde masa broşür standları sunuyoruz. Plastik, akrilik cam, ahşap, bambu veya alüminyumdan yapılmış klasikler arasından seçim yapın. DIN uzun, DIN A6, DIN A5 veya DIN A4 ortak DIN formatlarına ek olarak çeşitli ikincil formatlar da vardır. B. DL yatay formatı. Ve bu yeterli değilse, bireysel broşür standları ve profesyonel baskı markaları da oluşturabiliriz.

Broşürson6

El ilanları ve broşürler için zemin standları birçok varyasyon, boyut ve tasarımda mevcuttur. Bölümün tasarımına bağlı olarak, kartvizitler, broşürler veya diğer bilgilendirici materyaller (uygun kanallar gibi) burada görüntülenebilir. Bazalar ayrı ayrı monte edilebilir ve farklı tasarımlarda mevcuttur. Klasik ve tamamen işlevsel ürünlerden en yeni göz alıcılara kadar her şey dahildir. Zemin standı özellikle geniş bir alan sunar ve çok sayıda malzemeye düzenli bir genel bakış sağlar, böylece bireysel broşürleri hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Modele bağlı olarak, sunum alanını büyük ölçüde artırarak her iki tarafa da yerleştirilebilir. Kısmen monte edilmiş tekerlekler, ekranı özellikle esnek ve oda ayırıcı olarak (bekleme alanı, ticaret fuarı, vb.) kullanımı kolay hale getirir. Aslında ekranlar özellikle büyük odalar, bekleme odaları ve giriş alanları için uygundur.

Broşürson5

Çelik ve/veya alüminyumdan yapılmış olsun: tüm stantlar ve braketler, özellikle dayanıklı ve uzun ömürlü olmaları için özellikle güçlü ve sağlam malzemelerden yapılmıştır. Kartvizitlerin veya broşürlerin düşük ağırlığına rağmen, ürünler çok fazla dış etkiye maruz kalan mekanik darbelere (masaya düşme) vb. Bununla birlikte, dayanıklı işleme ve katı malzemeler nedeniyle ürünler bunlara güvenilir bir şekilde dayanır. yükler Ayrıca tüm tripodlar ve montaj aparatları kolay ve güvenilir bir şekilde temizlenebilir. Pürüzsüz yüzey sayesinde her an kurutarak yüzey dezenfeksiyonu mümkündür.

Broşürson4

Broşürlerin ve vitrinlerin avantajları açıktır: Ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve hizmet tekliflerinizi mümkün olan en iyi şekilde sunmak için kartlarınız, broşürleriniz veya diğer kişisel bilgi materyalleriniz hakkında mükemmel bir genel bakış sağlarlar. Şeffaflık sayesinde, ilgilenen müşteriler istedikleri bilgileri daha hızlı ve verimli bir şekilde bulabilir, böylece ilgili içerik hakkında zamanında daha fazla bilgi edinebilirler. Şirketler ve müşteriler bundan yararlanır. Öğenin evrenselliği nedeniyle, her şirket uygun sunum şeklini seçebilir. Masa, duvar veya zemin, bir veya daha fazla parça, ayarlanabilir veya sabit olsun: seçim çok fazladır, bu nedenle her mekan için uygun bir ürün olmalıdır.

Broşürson3

Bu masaüstü kartvizit ve broşür tutucu, basılı materyalleri dağıtmanın harika bir yoludur. Bu cihaz ile kolayca kartvizit ve broşür oluşturabilir, ziyaretçi çekebilir ve promosyon malzemelerini hızlı bir şekilde dağıtabilirsiniz. masaüstü broşürleri ve kartvizitleri çok çeşitli işletmelerde popülerdir: bankacılık kurumları, sergiler, mağazalar, ofisler vb. ‘ün kompakt ve kullanışlı cepleri kartvizitler için idealdir, çok yönlü broşür bölmesi ise çeşitli kağıt boyutlarında ve kağıt ağırlıklarında kağıt sarf malzemelerini barındırır. “KİM” ürünleri, geniş ürün yelpazesi, yüksek kaliteli malzemeleri ve güzel dekorasyonu nedeniyle birçok alıcının övgü ve saygısını kazanmıştır. Masaüstü tutucu, çeşitli kartvizit ve broşürleri şık ve estetik bir şekilde yerleştirmenize ve ziyaretçilerin bu malzemelere kolay ulaşımını sağlamanıza olanak tanır.

Broşürson2

Kalıplanmış akrilik broşürlüğünüzü bir duvara monte etmeniz veya bir tezgahın üzerine yerleştirmeniz gerekiyorsa, işi tezgahta, duvarda veya masa üstünde halletmek için adaptörlerimizi kullanın! Clip Strip, basılı materyalleri hedef kitlenize nerede olurlarsa olsunlar dağıtmaya yardımcı olan biçimlendirilmiş el ilanları oluşturur. İşaretlerin özelliklerini yapıştırmak için açık hava el ilanları bile taşıyoruz.

Broşürson1

Doğrudan Türkiye’deki üreticiden satın alın! Rekabetçi fiyatlarla birinci sınıf broşürler ve akrilik literatür sergileri sunuyoruz. Toptan fiyatlar için 866-235-1216 numaralı telefonu arayın. Pazarlama literatürünüz ve promosyonlarınız konusunda size yardımcı olacağız. Kataloğumuzda farklı ebat, renk ve tarzlarda yüzlerce farklı akrilik broşür ve kitaplık bulacaksınız! Akrilik tabela gibi ofis ürünlerine sahip olmak, pazarlama literatürünüzü ve reklamlarınızı şirketinizin marka imajını artıracak profesyonel bir şekilde sunmanıza yardımcı olacaktır. Ofis ürünlerimizin işletmenize getirdiği kalite, uygun fiyat ve profesyonellik. Müşteriler, bir masaya veya tezgaha dağıldıklarında reklam literatürünü toplamaları pek olası değildir. Akrilik broşürlükler veya broşürlükler, tüketicinin göz seviyesine yükseltmek için uygun fiyatlı bir yol sağlar. Tezgah üstü ve/veya duvara montaj için kullanılabilir! Herhangi bir akrilik ekrana kartvizitlik veya kitap cebi ekleyerek daha fazla reklam yapın. Tanıtım yayınlarının çoğu ” genişlik x 9″ yükseklik veya 8½” genişlik x 11″ yüksek el ilanı olarak basılmıştır. Ekleriniz stok ürünlerimizden herhangi biri için uygun değilse , iş ihtiyaçlarınıza uygun broşürlükler , yer ekranları veya kartvizit ekranları özel olarak üretebiliriz! Gerçek üretici olarak, bir logo veya diğer grafik tasarımları basmanın yanı sıra akrilik broşürlüklerin veya ekranların hemen hemen her yönünü özelleştirme yeteneğine sahibiz. Baskı ve kişiselleştirme, marka adınızı ve imajınızı tanıtmada uzun bir yol kat eder.

Broşür Son

Şeffaf PVC broşürlerimiz, tek başına veya şövale tabela tutucusu ile kullanılabilen deri ve ahşap literatür ceplerini içerir. Uygun nakliye ve depolama için bu karton kitap ve broşür tutucuları düz veya önceden monte edilmiş olarak sipariş edin. Ayrıca çok çeşitli strafor literatür standları ve dergilerimiz var. Bu güzel broşürler kristal berraklığında stirenden yapılmıştır. Clip Strip Corp.’un stiren ekranları, karıştır veya eşleştir atlıkarıncaları, bağımsız tutucular, dereceli broşür tutucular, duvara montaj aparatları, kartvizitler, broşür standları ve tabelaları içerir. Ayrıca eşyalarımızı jeton sahipleri için ayırıyoruz. Bir perakende mağazası, depo veya işletme için daha fazla parça için departmanımıza göz atın ve temel ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulun!

Vinil Baskı Çözümleri
Çatı Tabelası | Tabela

Zemini pürüzsüz 1000 denye özel iplikle dokunur. Dış cephelerde kampanya, tanıtım, reklam afişi…

Totem Tabela | Tabela

Mesh baskı çoğu zaman vinil baskı ile karıştırılır. Folyo gibi yapışkanlı bir materyal değildir… 

Işıklı Tabela | Tabela

Folyo dokusuna sahip delikli yapısı sayesinde içeriden dışarıyı, dışardan ise reklamı gösteren arka zemini siyah…

Pleksi Kutu Harf | Tabela

Posterler tanıtım ve duyuru amacıyla duvarlara asılan fotoğraf ya da afişe denir. Anınında kuruma özelliğine…

Fileli Kutu Harf | Tabela

Billboard kasası demir ve alüminyum malzemelerden üretilir. Billboard baskı yırtılmaya, rutubete ve …

Yol Tabelası | Tabela

Duratrans baskı aynı zamanda backlit olarakta bilinir. Backlit arkadan aydınlatmalı panodur.

Tasarım Desteği

Projeleriniz İçin Tasarım Desteği Vermekteyiz. Siz projenizi ekibimize anlatın, tasarımı bitirip sizinle paylaşalım.